2012-2013

Šampion 2012/13

Gornji red (sleva na desno):

Rade Vučićević (Ekonom), Tomislav Pajović, Vladimir Volkov, Aleksandar Mitrović, Vojislav Stanković, Goran Lovre, Marko Šćepović, Žarko Tomašević, Ivan Ivanov, Dejan Babić, Miloš Ostojić, Dušan Nikolić (Fizioterapeut), Miša Filipović (Kondicioni trener)

Srednji red (sleva na desno):

Branko Vučićević (Ekonom), Radiša Ilić (Trener golmana), Ilija Rosić (Lekar), Branko Pauljević, Aleksandar Miljković, Darko Brašanac, Nemanja Kojić, Živko Živković, Vladimir Stojković, Nikola Petrović, Saša Marković,Filip Knežević, Stefan Aškovski, Miloš Jojić, Slobodan Branković (Fizioterapeut), Viktor Vujošević (Fizioterapeut), Vladimir Radeka (Fizioterapeut)

Donji red (sleva na desno):

Igor Spasić (Pomoćni trener), Ljubiša Ranković (Tim menadžer), Lazar Marković, Nikola Ninković, Milan Smiljanić, Saša Ilić, Vuk Rašović (Trener), Predrag Luka, Aleksandar Lazevski, Marko Živković, Eliomar Silva LEO, Zvonko Varga (Pomoćni trener), Goran Isidorović (Pomoćni trener)

Tabela:

Poz   Tim Ut Pob Ner Izg Gol+/- Bod
1 Partizan 30 23 4 3 72 - 1656 73
2 Crvena zvezda 30 20 2 8 55 - 3619 62
3 Vojvodina 30 17 10 3 40 - 2020 61
4 Jagodina 30 15 5 10 35 - 269 50
5 Sloboda Point 30 11 12 7 39 - 372 45
6 OFK Beograd 30 13 6 11 34 - 322 45
7 Rad 30 12 8 10 32 - 302 44
8 Hajduk Kula 30 10 8 12 36 - 324 38
9 Spartak Zlatibor voda 30 9 9 12 36 - 39-3 36
10 Javor 30 9 7 14 38 - 40-2 34
11 Donji Srem 30 9 7 14 26 - 34-8 34
12 Radnički Niš 30 9 7 14 30 - 44-14 34
13 Radnički Kragujevac 30 7 10 13 25 - 35-10 31
14 Novi Pazar 30 7 9 14 29 - 40-11 30
15 BSK Borča 30 8 6 16 26 - 57-31 30
16 Smederevo 30 3 6 21 18 - 53-35 15

Šah tabela sa rezultatima:

Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1Partizan - 2:0 1:2 1:0 5:0 2:0 2:0 5:2 5:0 2:1 2:0 3:1 2:0 3:1 7:0 4:0
2Crvena zvezda 3:2 - 0:3 1:2 1:2 1:0 2:2 3:0 4:1 2:1 1:0 3:2 2:0 3:0 7:2 3:1
3Vojvodina 0:3 3:0 - 1:1 2:2 0:1 1:0 1:1 2:1 1:0 3:0 3:2 0:0 1:0 1:0 0:0
4Jagodina 0:1 2:3 0:1 - 2:0 1:0 3:0 1:0 1:1 1:0 2:0 1:0 2:1 2:1 2:0 0:1
5Sloboda Point 0:0 1:2 1:1 1:1 - 4:3 1:0 2:1 2:0 2:2 2:2 0:0 0:2 2:0 1:0 4:1
6OFK Beograd 1:3 1:0 0:0 1:3 1:0 - 1:0 0:0 1:0 1:1 0:1 5:1 1:0 1:0 1:1 4:3
7Rad 0:1 1:1 1:1 1:0 2:0 1:0 - 1:0 1:0 2:2 2:0 3:1 2:0 2:0 3:0 0:0
8Hajduk Kula 1:1 0:1 0:0 3:0 3:3 3:0 2:0 - 0:1 2:0 3:2 1:2 0:0 2:0 1:1 2:1
9Spartak Zlatibor voda 2:2 3:0 0:1 3:1 2:2 0:2 2:3 0:0 - 1:1 1:1 4:1 1:2 2:0 2:1 2:0
10Javor 0:1 1:2 0:4 0:1 1:1 3:1 1:0 2:1 2:0 - 0:1 2:0 1:1 3:2 1:2 4:0
11Donji Srem 2:1 1:2 0:1 0:2 0:0 0:0 1:2 1:0 0:0 3:0 - 1:1 2:0 3:0 0:1 2:1
12Radnički Niš 0:4 2:1 0:1 0:0 0:1 1:2 1:1 1:0 2:0 2:0 1:1 - 1:1 0:0 4:1 1:0
13Radnički Kragujevac 0:1 0:3 2:0 0:0 0:2 3:2 1:1 3:2 1:1 1:2 2:0 0:1 - 1:1 0:0 2:0
14Novi Pazar 0:0 1:2 0:1 2:1 2:2 0:0 4:0 0:2 1:1 2:2 2:0 3:0 1:0 - 1:1 2:1
15BSK Borča 0:4 0:1 3:3 1:2 1:0 0:2 1:0 0:3 0:3 1:0 2:1 2:1 2:0 2:3 - 1:1
16Smederevo 0:2 0:1 1:2 2:1 0:1 0:2 1:1 0:1 0:2 0:5 0:1 0:1 2:2 0:0 2:0 -

Sve utakmice FK Partizan – Jelen Super Liga 2012/2013 (kliknite na utakmicu za izveštaj)

Proleće:

 29. kolo: Smederevo – Partizan 0:2 (0:1)

 28. kolo: Partizan – C.zvezda 1:0 (0:0)

27. kolo: Radnički 1923 – Partizan 0:1 (0:0)

26. kolo: Partizan – Radnički Niš 3:1 (1:1)

25. kolo: Novi Pazar – Partizan 0:0

24. kolo: Partizan – Rad 2:0 (2:0)

23. kolo: Javor – Partizan 0:1 (0:1)

 22. kolo: Partizan – Vojvodina 1:2 (0:1)

21. kolo: Sloboda Point – Partizan 0:0

20. kolo: Hajduk – Partizan 1:1 (1:1)

19. kolo: Partizan – OFK Beograd 2:0 (0:0)

18. kolo: Jagodina – Partizan 0:1 (0:1)

17. kolo: Partizan – Donji Srem 2:0 (1:0)

16. kolo: BSK – Partizan 0:4 (0:2)

Jesen:

15. kolo: Spartak ZV – Partizan 2:2 (0:1)

14. kolo: Partizan – Smederevo 4:0 (2:0)

13. kolo: C. zvezda – Partizan 3:2 (1:2)

12. kolo: Partizan – Radnički 1923 2:0 (1:0)

11. kolo: Radnički Niš – Partizan 0:4 (0:1)

10. kolo: Partizan – Novi Pazar 3:1 (1:0)

9. kolo: Rad – Partizan 0:1 (0:1)

8. kolo: Partizan – Javor 2:1 (1:1)

7. kolo: Vojvodina – Partizan 0:3 (0:1)

6. kolo: Partizan – Sloboda 5:0 (2:0)

5. kolo: Partizan – Hajduk 5:2 (2:0)

4. kolo: OFK Beograd – Partizan 1:3 (1:0)

3. kolo: Partizan – Jagodina 1:0 (1:0)

2. kolo: Donji Srem – Partizan 2:1 (2:0)

1. kolo: Partizan – BSK 7:0 (1:0)

Igrali su tokom sezone:

Živković Živko, Miljković Aleksandar, Volkov Vladimir, Medo Kamara, Tomašević Žarko, Savić Stefan, Stanković Vojislav, Tomić Nemanja, Luka Predrag, Lovre Goran, Vukić Zvonimir, Kojić Nemanja, Ninković Nikola, Eliomar Silva – Leo, Šćepović Stefan, Aksentijević Nikola, Brašanac Darko, Ivanov Ivan, Sretenović Sreten, Živković Andrija, Lazevski Aleksandar, Pauljević Branko, Babić Dejan, Marković Saša, Ilić Saša, Pajović Tomislav, Živković Marko, Babović Stefan, Zabiaa Mohamed, Petrović Nikola, Ilić Radiša, Aškovski Stefan, Jojić Miloš, Ostojić Miloš, Šćepović Marko, Mitrović Aleksandar, Marković Lazar, Knežević Filip, Stojković Vladimir, Smiljanić Milan.

Kup Srbije 2012/2013

1/8 finala: Partizan – Borac 1:2 (1:2)

1/16 finala: Partizan – Proleter 4:1 (4:0)

UEFA takmičenja 2012/2013

Kvalifikacije za Ligu šampiona


LA Valletta, 17.07.2012. prvi meč 2. kola kvalifikacija:
Valeta – PARTIZAN 1:4 (0:3)
Beograd, 24.07.2012. revanš meč 2. kola kvalifikacija:
Partizan – Valletta 3:1 (1:0)
Larnaka, 01.08.2012. prvi  meč 3. kola kvalifikacija:
AEL – Partizan 1:0 (1:0)
Beograd, 08.08.2012. revanš meč 3. kola kvalifikacija:
Partizan – AEL 0:1 (0:1)
 
Play -offs Lige Evrope
Tromso, 23.08.2012. prvi meč
Tromso – Partizan 3:2 (1:1)
Beograd, 30.08.2012. revanš meč
Partizan – Tromso 1:0 (0:0)

 

Liga Evrope grupa H – rezultati:

Utakmica Rezultat
20. septembar 2012. 21:05 Stadion FK Partizan
Partizan – Neftchi Baku PFC
0 - 0
20. septembar 2012. 21:05 Giuseppe Meazza (San Siro)
Inter – Rubin Kazan
2 - 2
4. oktobar 2012. 18:00 Tsentralnyi Stadion Kazan
Rubin Kazan – Partizan
2 - 0
4. oktobar 2012. 18:00 Tofiq Bahramov Stadium
Neftchi Baku PFC – Inter
1 - 3
25. oktobar 2012. 18:00 Tsentralnyi Stadion Kazan
Rubin Kazan – Neftchi Baku PFC
1 - 0
25. oktobar 2012. 19:00 Giuseppe Meazza (San Siro)
Inter – Partizan
1 - 0
8. novembar 2012. 18:00 Tofiq Bahramov Stadium
Neftchi Baku PFC – Rubin Kazan
0 - 1
8. novembar 2012. 21:05 Stadion FK Partizan
Partizan – Inter
1 - 3
22. novembar 2012. 18:00 Tofiq Bahramov Stadium
Neftchi Baku PFC – Partizan
1 - 1
22. novembar 2012. 18:00 Tsentralnyi Stadion Kazan
Rubin Kazan – Inter
3 - 0
6. decembar 2012. 21:05 Stadion FK Partizan
Partizan – Rubin Kazan
1 - 1
6. decembar 2012. 21:05 Giuseppe Meazza (San Siro)
Inter – Neftchi Baku PFC
2 - 2

Izveštaji sa utakmica grupe H

6. kolo: Partizan – Rubin 1:1 (0:0)

5. kolo: Neftci – Partizan 1:1 (1:0)

4. kolo: Partizan – Inter 1:3 (0:0)

3. kolo: Inter – Partizan 1:0 (0:0)

2. kolo: Rubin – Partizan 2:0 (1:0)

1. kolo: Partizan – Neftçi PFK 0:0

Liga Evrope grupa H – tabela:

 Poz. Klub UT. Pob. Ner. Izg. g.d. g.p. +/- Bod.
1
Rubin 6 4 2 0 10 3 +7 14
2
Inter 6 3 2 1 11 9 +2 11
3
Partizan 6 0 3 3 3 7 -4 3
4
Neftči 6 0 3 3 4 9 -5 3

Liga Evrope grupa H – šah tabela sa rezultatima:

Tim 1 2 3 4
1Rubin Kazan - 3:0 1:0 2:0
2Inter 2:2 - 2:2 1:0
3Neftchi Baku PFC 0:1 1:3 - 1:1
4Partizan 1:1 1:3 0:0 -

Lista strelaca Jelen Super Liga 2012/2013

Igrač Klub Broj golova
Stojanović Jagodina 19
Ranđelović Sloboda Point 18
Veselinović Hajduk 17
Despotović Spartak ZV 12
Mudrinski C.zvezda 11
Abubakar Oumaru Vojvodina 11
Kojić Partizan 11
Mitrović Partizan 10
Alivodić Novi Pazar – Vojvodina 10
Milijaš C.zvezda 9
Damjanović Donji Srem 9
Đurđević Rad 9
Jovanović Radnički Niš 9
Tiago Galvao Sloboda Point 8
Šćepović Stefan Partizan 7
Eliomar Silva Javor – Partizan 7
Jovanović OFK Beograd 7
Milošković Radnički 1923 7
Radivojević Javor 7
Onylo Ifeanyi Javor 7
Grbić OFK Beograd 7
Luka Rad – Partizan 7
Marković Lazar Partizan 7
Spalević Radnički 1923 7
Novaković Spartak ZV 6
Milivojević C.zvezda 6
Milunović C.zvezda 6
Adamović Hajduk 6
Šćepović Marko Partizan 6
Katai Vojvodina 5
Ilić Saša Partizan 5
Nosković Spartak ZV 5
Sikimić Smederevo 5
Damnjanović Novi Pazar 4
Ivanov Partizan 4
Kasalica C.zvezda 4
Lazović C.zvezda 4
Dauda C.zvezda 4
Lepović Jagodina 4
Nuhi BSK 4
Ninković Partizan 4
Živković Smederevo 4
Đenić Jagodina 3
Tomić Partizan 3
Petrović Radnički Niš 3
Bojović Vojvodina 3
Bogunović Novi Pazar 3
Sotirović BSK 3
Savković BSK 3
Bogavac OFK Beograd 3
Živanović Jagodina 3
Torbica Spartak ZV 3
Vranješ Vojvodina 3
Janković Doni Srem 3
Stojanović Radnički Niš 3
Binić Radnički Niš 3
Sekulić Hajduk 3
Jojić Partizan 3
Vuličević Vojvodina 3
Ljubinković Radnički Niš 3
Škuletić Radnički Niš 3
Josimov Donji Srem 3
Vidaković Novi Pazar 3
Mutavdžić Novi Pazar 3
Perović Rad 3
Krstić Sloboda Point 3
Milosavljević Smederevo 2
Tintor Radnički 1923 2
Marković Saša Partizan 2
Jakimovski Javor 2
Vušljanin Novi Pazar 2
Đukić BSK 2
Pavlović OFK Beograd 2
Milovanović Javor 2
Čaušić Rad 2
Mikić C.zvezda 2
Trivunović OFK Beograd 2
Adžić OFK Beograd 2
Vidić Javor 2
Stevanović Vojvodina 2
Bratić Spartak ZV 2
Đurić Jagodina 2
Bulatović Novi Pazar 2
Mišić Javor 2
Lakić – Pešić Donji Srem 2
Pejčić Radnički Niš 2
Beljić Radnički 1923 2
Ademović BSK 2
Krunić Donji Srem 2
Pilipović Sloboda Point 2
Ćulum Hajduk 2
Kecap Novi Pazar 2
Čović Spartak ZV 2
Momčilović Javor 2
Luković Rad 2
Kiš Hajduk 2
Đurić Vojvodina 2
Radosavljević Smederevo 2
Mitrović Radnički Niš 2
Nikolić OFK Beograd 2
Ajković BSK 2
Veselinović Javor 2
Pavlovski Pavlovski 2
Trajković Vojvodina 2
Volkov Partizan 1
Ilić Jagodina 1
Puškarić Spartak ZV 1
Stojković Partizan 1
Zabia Partizan 1
Brkić OFK Beograd 1
Knežević Sloboda Point 1
Ristović Novi Pazar 1
Milutinović Donji Srem 1
Kovačević Sloboda Point 1
Stajić Sloboda Point 1
Simović Radnički 1923 1
Raščić Novi Pazar 1
Lazetić Žarko Javor 1
Petković Donji Srem 1
Dimitrijević C.zvezda 1
Moreira Vojvodina 1
Beljić Sloboda Point 1
Tufegdžić OFK Beograd 1
Pršo Rad 1
Simović BSK 1
Kolarević Radnički Niš 1
Bošković BSK 1
Popin Novi Pazar 1
Milošević Rad 1
Ostojić Partizan 1
Ranđelović Radnički Niš 1
Asamoa C.zvezda 1
Babalj C.zvezda 1
Momić Smederevo 1
Petrović BSK 1
Nikolić Smederevo 1
Cvetković Jagodina 1
Pantić C.zvezda 1
Maksimović C.zvezda 1
Cvetković Hajduk 1
Bulatović BSK 1
Veljović Smederevo 1
Milić OFK Beograd 1
Putinčanin Donji Srem 1
Živković BSK 1
Purić Sloboda Point 1
Lalić Hajduk 1
Obrovac Hajduk 1
Tošić Donii Srem 1
Mitrović Rad 1
Smiljanić Partizan 1
Ristić Smederevo 1
Savićević C.zvezda 1
Otašević Radnički 1923 1
Stojaković Javor 1
Gojković Sloboda Point 1
Škrbić OFK Beograd 1
Brašanac Partizan 1
Rusmir Hajduk 1
Kosović Vojvodina 1
Đorđević Javor 1
Fejsa Radnički 1923 1
Tošić Hajduk 1
Novaković BSK 1
Božičić BSK 1
Vasiljević OFK Beograd 1
Jovanović BSK 1
Ćirković Rad 1
Šarac Spartak Zv 1
Živanović BSK 1
Rogač BSK 1
Krmar Smederevo 1
Marić Radnički 1923 1
Vasilić Sloboda Point 1
Vukobrat Donji Srem 1
Vujović Z. Novi Pazar 1
Kovačević Spartak ZV 1
Deletić Vojvodina 1
Đurić Jagodina 1
Kadu C.zvezda 1
Milivojev Spartak ZV 1
Škorić Donji Srem 1
Josović Javor 1
Milošević Rad 1
Ivanović OFK Beograd 1
Kovačević Radnički 1923 1
Gaćinović Vojvodina 1
Popović Novi Pazar 1
Arsenijević Jagodina 1
Mijić OFK Beograd 1
Petrović Radnički 1923 1
Jovanović Rad 1
Vuković Hajduk 1
Crnoglavac (autogol za Radnički 1923) Hajduk 1 (autogol)
Jovanović (autogol za Partizan) C.zvezda 1 (autogol)
Lovre (autogol za Donji Srem) Partizan 1 (autogol)
Gašić (autogol za Partizan) OFK Beograd 1 (autogol)
Kovačević (autogol za Partizan) Hajduk 1 (autogol)
Radovanović (autogol za Spartak ZV) Smederevo 1 (autogol)
Marić (autogol za Javor) Sloboda Point 1 (autogol)
Stamenković (autogol za Spartak ZV) BSK 1 (autogol)
Kolarević (autogol za Partizan) Radnički Niš 1 (autogol)

Sve utakmice Jelen Super Lige 2012/2013

Utakmica Rezultat
10. avgust 2012. 17:30 FK Rad
Rad – Radnički Kragujevac
2 - 0
11. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Hajduk Kula
1 - 0
11. avgust 2012. 17:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Donji Srem
0 - 1
11. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Spartak Zlatibor voda
2 - 0
11. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Radnički Niš
3 - 0
11. avgust 2012. 20:00 Stadion FK Partizan
Partizan – BSK Borča
7 - 0
12. avgust 2012. 18:30 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Smederevo
0 - 0
17. avgust 2012. Čika Dača
Radnički Kragujevac – Novi Pazar
1 - 1
18. avgust 2012. 17:30 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Radnički Niš
1 - 2
18. avgust 2012. 17:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Javor
0 - 5
18. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Vojvodina
0 - 1
18. avgust 2012. 17:30 Vizelj Park
BSK Borča – Sloboda Point
1 - 0
18. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – OFK Beograd
1 - 0
18. avgust 2012. 20:00 Stadion Karađorđe Novi Sad
Donji Srem – Partizan
2 - 1
19. avgust 2012. 20:45 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Rad
2 - 2
24. avgust 2012. 17:30 Gradski stadion Jagodina
Radnički Niš – Radnički Kragujevac
1 - 1
25. avgust 2012. 17:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Hajduk Kula
0 - 0
25. avgust 2012. 17:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Donji Srem
2 - 2
25. avgust 2012. 17:00 Stadion FK Javor
Javor – Spartak Zlatibor voda
2 - 0
25. avgust 2012. 17:00 FK Rad
Rad – Smederevo
0 - 0
25. avgust 2012. 19:30 Stadion Karađorđe
Vojvodina – BSK Borča
1 - 0
26. avgust 2012. 17:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Jagodina
1 - 0
26. avgust 2012. 19:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Crvena zvezda
1 - 2
1. septembar 2012. 17:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Radnički Kragujevac
0 - 0
1. septembar 2012. 17:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Novi Pazar
0 - 0
1. septembar 2012. 17:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Rad
2 - 3
1. septembar 2012. 17:00 Vizelj Park
BSK Borča – Javor
1 - 0
1. septembar 2012. 17:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Sloboda Point
2 - 0
1. septembar 2012. 21:00 Karađorđe
Donji Srem – Vojvodina
0 - 1
2. septembar 2012. 15:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Partizan
1 - 3
2. septembar 2012. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Radnički Niš
3 - 2
15. septembar 2012. 16:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – OFK Beograd
4 - 3
15. septembar 2012. 16:30 Stadion FK Javor
Javor – Donji Srem
0 - 1
15. septembar 2012. 16:30 FK Rad
Rad – BSK Borča
3 - 0
15. septembar 2012. 16:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Spartak Zlatibor voda
1 - 1
15. septembar 2012. 16:30 Stadion Čair
Radnički Niš – Smederevo
1 - 0
15. septembar 2012. 21:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Hajduk Kula
5 - 2
16. septembar 2012. 16:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Crvena zvezda
0 - 3
16. septembar 2012. 19:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Jagodina
1 - 1
22. septembar 2012. 16:30 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Crvena zvezda
0 - 1
22. septembar 2012. 16:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Radnički Kragujevac
2 - 2
22. septembar 2012. 16:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Radnički Niš
4 - 1
22. septembar 2012. 16:30 Vizelj Park
BSK Borča – Novi Pazar
2 - 3
22. septembar 2012. 16:30 Karađorđe
Donji Srem – Rad
1 - 2
22. septembar 2012. 16:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Javor
1 - 0
22. septembar 2012. 16:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Vojvodina
0 - 0
23. septembar 2012. 18:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Sloboda Point
5 - 0
29. septembar 2012. 14:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Partizan
0 - 3
29. septembar 2012. 15:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Hajduk Kula
2 - 1
29. septembar 2012. 15:30 Stadion FK Javor
Javor – OFK Beograd
3 - 1
29. septembar 2012. 15:30 FK Rad
Rad – Jagodina
1 - 0
29. septembar 2012. 15:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Donji Srem
2 - 0
29. septembar 2012. 15:30 Stadion Čair
Radnički Niš – BSK Borča
4 - 1
29. septembar 2012. 15:30 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Spartak Zlatibor voda
1 - 1
29. septembar 2012. 15:30 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Smederevo
3 - 1
3. oktobar 2012. 15:30 Stadion FK Javor
Javor – Crvena zvezda
1 - 2
20. oktobar 2012. 12:30 FK Rad
Rad – Partizan
0 - 1
20. oktobar 2012. 14:30 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Hajduk Kula
1 - 1
20. oktobar 2012. 14:30 Stadion FK Javor
Javor – Sloboda Point
1 - 1
20. oktobar 2012. 14:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – OFK Beograd
0 - 0
20. oktobar 2012. 14:30 Stadion Čair
Radnički Niš – Jagodina
0 - 0
20. oktobar 2012. 14:30 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Donji Srem
2 - 0
20. oktobar 2012. 14:30 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – BSK Borča
7 - 2
20. oktobar 2012. 14:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Spartak Zlatibor voda
0 - 2
27. oktobar 2012. 13:30 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Spartak Zlatibor voda
0 - 1
27. oktobar 2012. 13:30 Vizelj Park
BSK Borča – Smederevo
1 - 1
27. oktobar 2012. 13:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Radnički Niš
5 - 1
27. oktobar 2012. 13:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Rad
1 - 0
27. oktobar 2012. 19:00 Karađorđe
Donji Srem – Crvena zvezda
1 - 2
28. oktobar 2012. 13:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Radnički Kragujevac
2 - 1
28. oktobar 2012. 15:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Javor
1 - 0
28. oktobar 2012. 17:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Novi Pazar
3 - 1
3. novembar 2012. 13:30 Stadion FK Javor
Javor – Hajduk Kula
2 - 1
3. novembar 2012. 13:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Sloboda Point
2 - 2
3. novembar 2012. 13:30 Stadion Čair
Radnički Niš – Partizan
0 - 4
3. novembar 2012. 13:30 Čika Dača
Radnički Kragujevac – OFK Beograd
3 - 2
3. novembar 2012. 13:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Donji Srem
0 - 1
3. novembar 2012. 13:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – BSK Borča
2 - 1
3. novembar 2012. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Jagodina
1 - 2
4. novembar 2012. 13:00 FK Rad
Rad – Vojvodina
1 - 1
10. novembar 2012. 13:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – BSK Borča
1 - 1
10. novembar 2012. 13:00 Karađorđe
Donji Srem – Spartak Zlatibor voda
0 - 0
10. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Smederevo
0 - 1
10. novembar 2012. 13:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Crvena zvezda
1 - 0
10. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Radnički Niš
0 - 0
10. novembar 2012. 13:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Novi Pazar
1 - 0
10. novembar 2012. 13:00 Stadion FK Javor
Javor – Rad
1 - 0
11. novembar 2012. 17:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Radnički Kragujevac
2 - 0
17. novembar 2012. 13:00 FK Rad
Rad – Hajduk Kula
1 - 0
17. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Javor
2 - 2
17. novembar 2012. 13:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Vojvodina
0 - 1
17. novembar 2012. 13:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – OFK Beograd
0 - 2
17. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Jagodina
3 - 1
17. novembar 2012. 13:00 Vizelj Park
BSK Borča – Donji Srem
2 - 1
17. novembar 2012. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Partizan
3 - 2
18. novembar 2012. 13:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Sloboda Point
0 - 2
24. novembar 2012. 13:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Donji Srem
3 - 2
24. novembar 2012. 13:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Spartak Zlatibor voda
1 - 0
24. novembar 2012. 13:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Radnički Kragujevac
0 - 0
24. novembar 2012. 13:00 Stadion FK Javor
Javor – Radnički Niš
2 - 0
24. novembar 2012. 13:00 FK Rad
Rad – Novi Pazar
2 - 0
25. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – BSK Borča
2 - 0
25. novembar 2012. 13:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Crvena zvezda
1 - 2
25. novembar 2012. 19:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Smederevo
4 - 0
1. decembar 2012. 13:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Hajduk Kula
0 - 2
1. decembar 2012. 13:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Rad
1 - 1
1. decembar 2012. 13:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Javor
1 - 2
1. decembar 2012. 13:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Vojvodina
0 - 3
1. decembar 2012. 13:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Sloboda Point
0 - 1
1. decembar 2012. 13:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Partizan
2 - 2
1. decembar 2012. 13:00 Vizelj Park
BSK Borča – OFK Beograd
0 - 2
1. decembar 2012. 13:00 Karađorđe
Donji Srem – Jagodina
0 - 2
30. novembar 2012. 15:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Crvena zvezda
3 - 0
30. novembar 2012. 15:30 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Smederevo
2 - 1
30. novembar 2012. 15:30 Vizelj Park
BSK Borča – Radnički Kragujevac
2 - 0
30. novembar 2012. 15:30 Karađorđe
Donji Srem – Radnički Niš
1 - 1
30. novembar 2012. 15:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Novi Pazar
2 - 1
30. novembar 2012. 15:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Rad
1 - 0
30. novembar 2012. 15:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Vojvodina
1 - 1
30. novembar 2012. 17:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Javor
2 - 1
27. februar 2013. 14:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Jagodina
3 - 0
27. februar 2013. 14:00 Karađorđe
Donji Srem – OFK Beograd
0 - 0
27. februar 2013. 14:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Sloboda Point
2 - 2
27. februar 2013. 14:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Vojvodina
1 - 2
27. februar 2013. 14:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Rad
1 - 1
27. februar 2013. 14:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Novi Pazar
0 - 0
27. februar 2013. 18:30 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Javor
2 - 1
2. mart 2013. 14:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Hajduk Kula
1 - 0
2. mart 2013. 14:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Radnički Kragujevac
1 - 0
2. mart 2013. 14:00 Stadion FK Javor
Javor – Smederevo
4 - 0
2. mart 2013. 14:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Spartak Zlatibor voda
2 - 1
2. mart 2013. 14:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – BSK Borča
1 - 0
2. mart 2013. 14:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Jagodina
1 - 3
2. mart 2013. 19:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Donji Srem
2 - 0
3. mart 2013. 14:00 FK Rad
Rad – Crvena zvezda
1 - 1
6. mart 2013. 13:00 Vizelj Park
BSK Borča – Partizan
0 - 4
9. mart 2013. 14:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – OFK Beograd
3 - 0
9. mart 2013. 14:00 Karađorđe
Donji Srem – Sloboda Point
0 - 0
9. mart 2013. 14:00 Vizelj Park
BSK Borča – Vojvodina
3 - 3
9. mart 2013. 14:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Javor
1 - 1
9. mart 2013. 14:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Rad
1 - 1
9. mart 2013. 18:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Novi Pazar
3 - 0
9. mart 2013. 19:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Partizan
0 - 1
10. mart 2013. 13:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Radnički Niš
0 - 1
17. mart 2013. 13:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Crvena zvezda
2 - 1
17. mart 2013. 14:30 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Hajduk Kula
3 - 2
17. mart 2013. 14:30 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Smederevo
2 - 1
17. mart 2013. 14:30 Stadion FK Javor
Javor – BSK Borča
1 - 2
17. mart 2013. 18:00 Stadion FK Partizan
Partizan – OFK Beograd
2 - 0
19. mart 2013. 14:30 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Donji Srem
3 - 0
23. mart 2013. 14:30 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Jagodina
1 - 1
30. mart 2013. 14:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Sloboda Point
1 - 0
30. mart 2013. 14:30 Suvača
Donji Srem – Javor
3 - 0
30. mart 2013. 14:30 Vizelj Park
BSK Borča – Rad
1 - 0
30. mart 2013. 14:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Novi Pazar
2 - 0
30. mart 2013. 14:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Radnički Niš
0 - 1
30. mart 2013. 18:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Radnički Kragujevac
2 - 0
30. mart 2013. 19:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Vojvodina
0 - 1
31. mart 2013. 15:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Partizan
1 - 1
3. april 2013. 15:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Smederevo
2 - 0
3. april 2013. 15:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Spartak Zlatibor voda
2 - 0
3. april 2013. 15:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – BSK Borča
1 - 1
3. april 2013. 15:00 FK Rad
Rad – Donji Srem
2 - 0
3. april 2013. 15:00 Stadion FK Javor
Javor – Jagodina
0 - 1
3. april 2013. 15:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – OFK Beograd
0 - 1
3. april 2013. 17:30 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Hajduk Kula
3 - 0
4. april 2013. 16:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Partizan
0 - 0
6. april 2013. 15:30 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Javor
1 - 1
6. april 2013. 15:30 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Rad
3 - 0
6. april 2013. 15:30 Suvača
Donji Srem – Novi Pazar
3 - 0
6. april 2013. 15:30 Vizelj Park
BSK Borča – Radnički Niš
2 - 1
6. april 2013. 15:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Radnički Kragujevac
1 - 2
7. april 2013. 15:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Crvena zvezda
0 - 1
7. april 2013. 15:30 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Sloboda Point
3 - 3
7. april 2013. 19:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Vojvodina
1 - 2
13. april 2013. 14:00 Stadion FK Javor
Javor – Partizan
0 - 1
13. april 2013. 16:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Hajduk Kula
0 - 1
13. april 2013. 16:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – BSK Borča
0 - 0
13. april 2013. 16:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Donji Srem
1 - 1
13. april 2013. 16:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Jagodina
2 - 1
13. april 2013. 16:00 FK Rad
Rad – OFK Beograd
1 - 0
13. april 2013. 18:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Spartak Zlatibor voda
4 - 1
13. april 2013. 19:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Sloboda Point
2 - 2
17. april 2013. 14:00 FK Rad
Rad – Spartak Zlatibor voda
1 - 0
20. april 2013. 16:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Vojvodina
0 - 0
20. april 2013. 16:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Novi Pazar
1 - 0
20. april 2013. 16:00 Suvača
Donji Srem – Radnički Kragujevac
2 - 0
20. april 2013. 19:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Rad
2 - 0
21. april 2013. 16:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Javor
2 - 2
21. april 2013. 16:00 Vizelj Park
BSK Borča – Crvena zvezda
0 - 1
21. april 2013. 16:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Smederevo
2 - 0
21. april 2013. 16:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Radnički Niš
1 - 0
27. april 2013. 16:30 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Hajduk Kula
0 - 0
27. april 2013. 16:30 Stadion FK Smederevo
Smederevo – BSK Borča
2 - 0
27. april 2013. 16:30 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Jagodina
0 - 0
27. april 2013. 16:30 Stadion Čair
Radnički Niš – OFK Beograd
1 - 2
27. april 2013. 16:30 FK Rad
Rad – Sloboda Point
2 - 0
27. april 2013. 16:30 Stadion FK Javor
Javor – Vojvodina
0 - 4
27. april 2013. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Donji Srem
1 - 0
28. april 2013. 17:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Partizan
0 - 0
2. maj 2013. 17:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Radnički Kragujevac
1 - 0
2. maj 2013. 18:30 Stadion FK Partizan
Partizan – Radnički Niš
3 - 1
2. maj 2013. 19:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Rad
1 - 0
2. maj 2013. 19:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Crvena zvezda
2 - 3
4. maj 2013. 17:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Javor
2 - 0
4. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Novi Pazar
2 - 0
4. maj 2013. 17:00 Suvača
Donji Srem – Smederevo
2 - 1
4. maj 2013. 17:00 Vizelj Park
BSK Borča – Spartak Zlatibor voda
0 - 3
11. maj 2013. 15:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Partizan
0 - 1
11. maj 2013. 17:00 Vizelj Park
BSK Borča – Hajduk Kula
0 - 3
11. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – Donji Srem
1 - 1
11. maj 2013. 17:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Jagodina
2 - 1
11. maj 2013. 17:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Sloboda Point
0 - 1
11. maj 2013. 17:00 FK Rad
Rad – Javor
2 - 2
11. maj 2013. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – OFK Beograd
1 - 0
12. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Vojvodina
0 - 1
17. maj 2013. 17:00 Suvača
Donji Srem – BSK Borča
0 - 1
18. maj 2013. 17:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Rad
2 - 0
18. maj 2013. 17:00 Stadion FK Javor
Javor – Novi Pazar
3 - 2
18. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Radnički Kragujevac
0 - 2
18. maj 2013. 17:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – Smederevo
4 - 3
18. maj 2013. 19:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Radnički Niš
3 - 2
18. maj 2013. 19:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Spartak Zlatibor voda
1 - 1
18. maj 2013. 19:30 Stadion FK Partizan
Partizan – Crvena zvezda
2 - 0
22. maj 2013. 17:00 Suvača
Donji Srem – Hajduk Kula
1 - 0
22. maj 2013. 17:00 Vizelj Park
BSK Borča – Jagodina
1 - 2
22. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Subotica
Spartak Zlatibor voda – OFK Beograd
0 - 2
22. maj 2013. 17:00 Stadion FK Smederevo
Smederevo – Partizan
0 - 2
22. maj 2013. 17:00 Čika Dača
Radnički Kragujevac – Vojvodina
2 - 0
22. maj 2013. 17:00 Stadion Čair
Radnički Niš – Javor
2 - 0
22. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Novi Pazar
Novi Pazar – Rad
4 - 0
22. maj 2013. 19:00 Stadion FK Crvena zvezda
Crvena zvezda – Sloboda Point
1 - 2
26. maj 2013. 17:00 Stadion Hajduka
Hajduk Kula – Novi Pazar
2 - 0
26. maj 2013. 17:00 FK Rad
Rad – Radnički Niš
3 - 1
26. maj 2013. 17:00 Stadion FK Javor
Javor – Radnički Kragujevac
1 - 1
26. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Užice
Sloboda Point – Smederevo
4 - 1
26. maj 2013. 17:00 Omladinski stadion na Staroj Karaburmi
OFK Beograd – BSK Borča
1 - 1
26. maj 2013. 17:00 Stadion Karađorđe
Vojvodina – Crvena zvezda
3 - 0
26. maj 2013. 17:00 Gradski stadion Jagodina
Jagodina – Donji Srem
2 - 0
26. maj 2013. 19:00 Stadion FK Partizan
Partizan – Spartak Zlatibor voda
5 - 0

Partizan.rs je vlasnik autorskih prava na sve sopstvene sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka i programerski kod) i vlasnik prava na licencne sadržaje koje na portalu prenosi.Ukoliko posetilac neovlašćeno i u svrhe koje nisu lične, koristi i u drugim medijima prenosi bilo koji deo sadržaja sa portala bez pisane saglasnosti vlasnika, smatraće se da vrši povredu autorskih prava www.partizan.rs.U slučaju povrede autorskih prava, www.partizan.rs u skladu sa Zakonom, ima pravo na sudsku zaštitu i naknadu štete.


Zvanični sajt Fudbalskog kluba Partizan