Raspored utakmica – Super liga 2016/17

Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
22.7.2016.  20:00 C.zvezda Napredak  2:2 (0:1)
23.7.2016.  20:00h Metalac Borac  1:0 (1:0)
23.7.2016.  20:00h Mladost Rad  2:1 (1:0)
23.7.2016.  20.00h Voždovac Spartak  0:0
24.7.2016.  20:00h Radnički Čukarički  2:1 (0:1)
23.7.2016.  20:00h Radnik Javor Matis  2:2 (2:1)
14.9.2016.  16:30h Novi Pazar Vojvodina  1:2 (0:0)
24.7.2016.  19:00h Bačka Partizan  0:0
2. kolo
31.7.2016.  19:00h  Napredak Partizan  2:1 (1:0)
31.7.2016.  20:00h  Vojvodina Bačka  1:0 (0:0)
30.7.2016.  19:00h  Javor Matis Novi Pazar  1:1 (0:0)
31.7.2016.  20:00h  Čukarički Radnik  0:0
30.7.2016.  20:00h  Spartak Radnički  3:1 (0:0)
30.7.2016.  17:00h  Rad Voždovac  0:2 (0:0)
30.7.2016.  20:00h  Borac Mladost  0:1 (0:1)
30.7.2016.  20:00h  C.zvezda Metalac  3:1 (2:0)
3. kolo
6.8.2016.  20:00h  Metalac Napredak  2:0 (2:0)
6.8.2016.  20:00h  Mladost C.zvezda  2:4 (1:3)
6.8.2016.  20:00h  Voždovac Borac  2:0 (2:0)
6.8.2016.  20:00h  Radnički Rad  3:0 (2:0)
6.8.2016.  20:00h  Radnik Spartak  2:1 (2:0)
6.8.2016.  20:00h  Novi Pazar Čukarički  1:0 (1:0)
6.8.2016.  20:00h  Bačka Javor Matis  0:1 (0:0)
7.8.2016.  19:00h  Partizan Vojvodina  1:3 (0:2)
4. kolo
10.8.2016.  20:00h  Napredak Vojvodina  0:0
10.8.2016.  18:30h  Javor Matis Partizan  0:2 (0:1)
10.8.2016.  20:00h  Čukarički Bačka  1:0 (0:0)
10.8.2016.  18:30h  Spartak Novi Pazar  2:5 (1:3)
10.8.2016.  20:00h  Rad Radnik  1:0 (1:0)
10.8.2016.  20:00h  Borac Radnički  0:0
10.8.2016.  20:30h  C.zvezda Voždovac  2:0 (2:0)
10.8.2016.  20:00h  Metalac Mladost  2:0 (0:0)
5. kolo
14.8.2016.  20:00h Mladost Napredak  1:0 (1:0)
14.8.2016.  20:00h Voždovac Metalac  0:0
14.8.2016.  19:00h Radnički C.zvezda  0:3 (0:2)
14.8.2016.  20:00h Radnik Borac  1:1 (0:1)
14.8.2016.  20:00h Novi Pazar Rad  0:2 (0:0)
14.8.2016.  19:00h Bačka Spartak  1:3 (0:2)
14.8.2016.  17:00h Partizan Čukarički  1:0 (1:0)
14.8.2016.  20:00h Vojvodina Javor Matis  4:0 (3:0)
6. kolo
20.8.2016.  20:00h Napredak Javor Matis  3:1 (2:1)
21.8.2016.  20:00h Čukarički Vojvodina  1:3 (0:1)
20.8.2016.  19:00h Spartak Partizan  2:1 (0:0)
20.8.2016.  20:00h Rad Bačka  2:1 (1:0)
19.8.2016.  20:00h Borac Novi Pazar  2:1 (2:0)
21.8.2016.  18:00h C.zvezda Radnik  5:0 (2:0)
21.8.2016.  17:00h Metalac Radnički  1:2 (0:0)
20.8.2016.  20:00h Mladost Voždovac  0:1 (0:0)
 7. kolo
27.8.2016.  20:00h Voždovac Napredak  0:0
27.8.2016.  20:00h Radnički Mladost  2:0 (0:0)
26.8.2016.  20:00h Radnik Metalac  0:1 (0:0)
28.8.2016.  17:00h Novi Pazar C.zvezda  1:4 (0:2)
27.8.2016.  20:00h Bačka Borac  1:0 (1:0)
27.8.2016.  19:00h Partizan Rad  4:0 (2:0)
28.8.2016.  20:00h Vojvodina Spartak  5:0 (2:0)
27.8.2016.  20:00h Javor Matis Čukarički  0:0
8. kolo
10.9.2016.  19:00h Napredak Čukarički  2:1 (2:0)
10.9.2016.  16:30h Spartak Javor Matis  1:1 (0:1)
9.9.2016.  20:00h Rad Vojvodina  0:0
11.9.2016.  19:00h Borac Partizan  0:2 (0:2)
10.9.2016.  19:00h C.zvezda Radnik  2:0 (2:0)
10.9.2016.  19:00h Metalac Novi Pazar  0:0
10.9.2016.  19:00h Mladost Radnik  2:0 (1:0)
10.9.2016.  19:00h Voždovac Radnički  1:4 (0:1)
9. kolo
16.9.2016.  20:00h Radnički Napredak  1:1 (1:0)
17.9.2016.  19:00h Radnik Voždovac  3:1 (3:0)
17.9.2016.  19:00h Novi Pazar Mladost  1:2 (0:1)
17.9.2016.  16:00h Bačka Metalac  1:0 (0:0)
17.9.2016.  18:00h Partizan C.zvezda  1:0 (0:0)
18.9.2016.  19:00h Vojvodina Borac  2:1 (1:0)
17.9.2016.  20:00h Javor Matis Rad  1:1 (1:1)
17.9.2016.  19:00h Čukarički Spartak  2:4 (1:1)
10. kolo
25.9.2016.  19:00h Napredak Spartak  1:0 (0:0)
24.9.2016.  19:00h Rad Čukarički  1:1 (1:0)
25.9.2016.  19:00h Borac Javor Matis  1:1 (0:0)
25.9.2016.  19:00h C.zvezda Vojvodina  4:1 (1:1)
25.9.2016.  17:00h Metalac Partizan  0:1 (0:0)
25.9.2016.  19:00h Mladost Bačka  1:0 (1:0)
25.9.2016.  16:00h Voždovac Novi Pazar  2:0 (0:0)
25.9.2016.  19:00h Radnički Radnik  1:0 (0:0)
11. kolo
2.10.2016.  19:00h Radnik Napredak  0:1 (0:0)
2.10.2016.  19:00h Novi Pazar Radnički  1:0 (1:0)
2.10.2016.  15:00h Bačka Voždovac  2:1 (0:0)
2.10.2016.  19:00h Partizan Mladost  3:1 (1:0)
2.10.2016.  19:00h Vojvodina Metalac  1:0 (1:0)
2.10.2016.  17:00h Javor Matis  C.zvezda  2:4 (1:2)
2.10.2016.  19:00h Čukarički Borac  1:1 (1:0)
2.10.2016.  15:00h Spartak Rad  0:1 (0:0)
12. kolo
14.10.2016.  17:00h Napredak Rad  2:0 (2:0)
15.10.2016.  17:00h Borac Spartak  3:3 (2:2)
16.10.2016.  19:00h C.zvezda Čukarički  3:1 (0:0)
15.10.2016.  17:00h Metalac Javor Matis  1:1 (0:0)
16.10.2016.  17:00h Mladost Vojvodina  2:0 (1:0)
15.10.2016.  17:00h Voždovac Partizan  0:3 (0:1)
15.10.2016.  17:00h Radnički Bačka  1:0 (0:0)
15.10.2016.  17:00h Radnik Novi Pazar  3:1 (2:1)
13. kolo
22.10.2016.  17:00h Novi Pazar Napredak  0:1 (0:1)
22.10.2016.  15:00h Bačka Radnik  0:2 (0:1)
22.10.2016.  19:00h Partizan Radnički  1:1 (0:1)
21.10.2016.  18:00h Vojvodina Voždovac  3:1 (0:0)
22.10.2016.  17:00h Javor Matis Mladost  1:1 (1:1)
22.10.2016.  17:00h Čukarički Metalac  2:1 (1:1)
22.10.2016.  15:00h Spartak C.zvezda  1:1 (0:1)
22.10.2016.  17:00h Rad Borac  2:0 (0:0)
14. kolo
30.10.2016.  15:00h Napredak Borac  3:1 (1:1)
30.10.2016.  15:00h C.zvezda Rad  2:1 (0:0)
30.10.2016.  15:00h Metalac Spartak  0:0
30.10.2016.  17:00h Mladost Čukarički  2:0 (1:0)
30.10.2016.  15:00h Voždovac Javor Matis  1:2 (1:0)
30.10.2016.  17:00h Radnički Vojvodina  1:0 (1:0)
29.10.2016.  17:00h Radnik Partizan  1:3 (0:2)
30.10.2016.  15:00h Novi Pazar Bačka  1:1 (0:0)
15. kolo
5.11.2016.  13:30h Bačka Napredak  1:3 (1:2)
6.11.2016.  17:00h Partizan Novi Pazar  4:0 (2:0)
5.11.2016.  17:00h Vojvodina Radnik  2:0 (0:0)
5.11.2016.  13:30h Javor Matis Radnički  2:0 (1:0)
5.11.2016.  13:30h Čukarički Voždovac  2:1 (1:0)
5.11.2016.  13:30h Spartak Mladost  1:0 (1:0)
5.11.2016.  13:30h Rad Metalac  1:1 (0:1)
5.11.2016.  17:00h Borac C.zvezda  0:1 (0:0)
16. kolo
19.11.2016.  17:00h Napredak C.zvezda  0:1 (0:0)
19.11.2016.  13:30h Borac Metalac  1:2 (0:1)
18.11.2016.  17:00h Rad  Mladost  1:2 (1:1)
19.11.2016.  13:30h Spartak Voždovac  0:2 (0:2)
19.11.2016.  13:30h Čukarički Radnički  4:1 (2:0)
19.11.2016.  13:30h Javor Matis Radnik  1:0 (1:0)
19.11.2016.  13:30h Vojvodina Novi Pazar  3:0 (1:0)
19.11.2016.  15:00h Partizan Bačka  1:0 (0:0)
17. kolo
25.11.2016.  17:00h Partizan Napredak  3:2 (1:2)
26.11.2016.  13:00h Bačka Vojvodina  0:1 (0:0)
26.11.2016.  13:00h Novi Pazar Javor Matis  1:2 (1:0)
26.11.2016.  13:00h Radnik Čukarički  1:1 (0:1)
26.11.2016.  13:00h Radnički Spartak  0:1 (0:0)
26.11.2016.  13:00h Voždovac Rad  0:0
26.11.2016.  13:00h Mladost Borac  3:0 (2:0)
26.11.2016.  15:00h Metalac C.zvezda  1:2 (0:0)
18. kolo
30.11.2016.  13:00h Napredak Metalac  1:0 (1:0)
1.12.2016.  18.00h C.zvezda Mladost  2:2 (1:1)
30.11.2016.  13:00h Borac Voždovac  1:2 (0:0)
30.11.2016.  13:00h Rad Radnički  1:1 (0:0)
30.11.2016.  13:00h Spartak Radnik  1:1 (1:1)
30.11.2016.  13:00h Čukarički Novi Pazar  2:0 (0:0)
30.11.2016.  15:30h Javor Matis Bačka  2:0 (0:0)
30.11.2016.  18:00h Vojvodina Partizan  0:0
19. kolo
3.12.2016.  16:00h Vojvodina Napredak  2:0 (1:0)
4.12.2016.  17:00h Partizan Javor Matis  2:0 (1:0)
3.12.2016.  13:00h Bačka Čukarički  3:1 (1:0)
3.12.2016.  13:00h Novi Pazar Spartak  2:4 (2:1)
3.12.2016.  13:00h Radnik Rad  1:0 (1:0)
3.12.2016.  13:00h Radnički Borac  3:3 (2:2)
3.12.2016.  13:00h Voždovac C.zvezda  0:1 (0:0)
3.12.2016.  17:00h Mladost Metalac  1:1 (0:0)
20. kolo
10.12.2016.  13:00h Napredak Mladost  0:0
10.12.2016.  13:00h Metalac Voždovac  0:2 (0:1)
10.12.2016.  18:00h C.zvezda Radnički  2:1 (2:1)
10.12.2016.  13:00h Borac Radnik  1:0 (1:0)
10.12.2016.  13:00h Rad Novi Pazar  2:0 (2:0)
10.12.2016.  13:00h Spartak Bačka  0:0
11.12.2016.  16:30h Čukarički Partizan  1:3 (1:1)
9.12.2016.  17:00h Javor Matis Vojvodina  2:1 (1:1)
21. kolo
14.12.2016.  16:00h Javor Matis Napredak  1:0 (0:0)
14.12.2016.  18:00h Vojvodina Čukarički  2:0 (1:0)
15.12.2016.  16:00h Partizan Spartak  2:0 (0:0)
14.12.2016.  13:00h Bačka Rad  2:0 (2:0)
14.12.2016.  13:00h Novi Pazar Borac  0:2 (0:0)
14.12.2016.  16:00h Radnik C.zvezda  1:2 (1:1)
14.12.2016.  13:00h Radnički Metalac  1:1 (1:0)
14.12.2016.  13:00h Voždovac Mladost  2:1 (1:1)
22. kolo
18.2.2017.  14:00h Napredak Voždovac  0:0
17.2.2017.  17:00h Mladost Radnički  1:0 (0:0)
1.3.2017.  14:00h Metalac Radnik  3:1 (0:0)
18.2.2017.  15:00h C.zvezda Novi Pazar  2:0 (1:0)
18.2.2017.  14;00h Borac Bačka  1:0 (0:0)
19.2.2017.  14:00h Rad Partizan  0:1 (0:0)
19.2.2017.  14:00h Spartak Vojvodina  1:4 (0:1)
18.2.2017.  17:00h Čukarički Javor Matis  2:1 (0:1)
23. kolo
26.2.2017.  17:00h Čukarički Napredak  1:0 (0:0)
25.2.2017.  14:00h Javor Matis Spartak  2:3 (1:1)
25.2.2017.  17:00h Vojvodina Rad  3:2 (2:0)
25.2.2017.  17:00h Partizan Borac  2:1 (2:0)
25.2.2017.  13:00h Bačka C.zvezda  0:3 (0:2)
25.2.2017.  14:00h Novi Pazar Metalac  0:0
25.2.2017.  14:00h Radnik Mladost  1:1 (1:1)
25.2.2017.  14:00h Radnički Voždovac  2:0 (1:0)
24. kolo
4.3.2017.  14:00h Napredak Radnički  1:2 (1:0)
4.3.2017.  14:00h Voždovac Radnik  3:0 (1:0)
4.3.2017.  14:00h Mladost Novi Pazar  0:1 (0:0)
4.3.2017.  14:00h Metalac Bačka  0:1 (0:1)
4.3.2017.  18:00h C.zvezda Partizan  1:1 (1:0)
3.3.2017.  17:00h Borac Vojvodina  0:1 (0:1)
4.3.2017.  14:00h Rad Javor Matis  1:1 (0:1)
4.3.2017.  14:00h Spartak Čukarički  0:1 (0:0)
25. kolo
8.3.2017.  14:00h Spartak Napredak  1:1 (0:1)
8.3.2017.  18:00h Čukarički Rad  1:1 (0:1)
8.3.2017.  18:00h Javor Matis Borac  2:0 (2:0)
8.3.2017.  18:00h Vojvodina C.zvezda  2:3 (2:0)
8.3.2017.  15:30h Partizan Metalac  3:0 (1:0)
8.3.2017.  14:00h Bačka Mladost  1:0 (0:0)
8.3.2017.  14:00h Novi Pazar Voždovac  0:1 (0:0)
8.3.2017.  18:00h Radnik Radnički  1:2 (0:1)
26. kolo
12.3.2017.  15:00h Napredak Radnik  2:1(1:1)
12.3.2017.  15:00h Radnički Novi Pazar  2:2 (1:1)
12.3.2017.  15:00h Voždovac Bačka  4:0 (1:0)
12.3.2017.  13:00h Mladost Partizan  0:2 (0:1)
13.3.2017.  16:30h Metalac Vojvodina  0:3 (0:1)
12.3.2017.  17:00h C.zvezda Javor Matis  3:0 (1:0)
12.3.2017.  15:00h Borac Čukarički  2:3 (2:1)
12.3.2017.  15:00h Rad Spartak  2:0 (1:0)
27. kolo
18.3.2017.  17:00h Rad Napredak  0:1 (0:0)
18.3.2017.  14:00h Spartak Borac  1:0 (0:0)
19.3.2017.  15:00h Čukarički C. zvezda  3:4 (1:2)
18.3.2017.  17:00h Javor Matis Metalac  1:0 (0:0)
19.3.2017.  17:00h Vojvodina Mladost  0.1 (0:1)
18.3.2017.  17:00h Partizan Voždovac  4:0 (2:0)
18.3.2017.  14:00h Bačka Radnički  1:2 (0:1)
17.3.2017.  17:00h Novi Pazar Radnik  1:0 (0:0)
28. kolo
1.4.2017.  18:00h Napredak Novi Pazar  3:0 (2:0)
1.4.2017.  17:00h Radnik Bačka  1:0 (1:0)
1.4.2017.  18:30h Radnički Partizan  0:2 (0:0)
1.4.2017.  17:00h Voždovac Vojvodina  4:1 (2:0)
1.4.2017.  18:00h Mladost Javor Matis  1:0 (0:0)
31.3.2017.  17:00h Metalac Čukarički  0:3 (0:2)
1.4.2017.  16:00h C.zvezda Spartak  2:1 (1:0)
1.4.2017.  17:00h Borac Rad  0:1 (0:1)
29. kolo
9.4.2017.  17:00h Borac Napredak  0:1 (0:0)
9.4.2017.  17:00h Rad C.zvezda  0:4 (0:1)
9.4.2017.  17:00h Spartak Metalac  0:0
9.4.2017.  17:00h Čukarički Mladost  1:1 (0:1)
9.4.2017.  17:00h Javor Matis Voždovac  0:1 (0:1)
9.4.2017.  17:00h Vojvodina Radnički  1:1 (1:1)
8.4.2017.  17:00h Partizan Radnik  2:1 (0:1)
9.4.2017.  17:00h Bačka Novi Pazar  1:0 (1:0)
30. kolo
13.4.2017.  17:00h Napredak Bačka  2:0 (1:0)
13.4.2017.  17:00h Novi Pazar Partizan  1:3 (1:0)
13.4.2017.  17:00h Radnik Vojvodina  0:0
13.4.2017.  17:00h Radnički Javor Matis  0:1 (0:0)
13.4.2017.  17:00h Voždovac Čukarički  1:3 (0:2)
13.4.2017.  17:00h Mladost Spartak  4:1 (2:1)
13.4.2017.  17:00h Metalac Rad  1:2 (1:0)
13.4.2017.  17:00h C.zvezda Borac  2:0 (1:0)
31. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
 18.4.2017.  17:30h  C.zvezda  Partizan  1:3 (0:1)
 18.4.2017.  19:00h  Vojvodina  Napredak  2:1 (1:0)
 18.4.2017.  19:00h  Mladost  Radnički  3:2 (1:1)
 18.4.2017.  17:00h  Voždovac  Javor Matis  1:1 (1:1)
 18.4.2017.  19:00h  Čukarički  Radnik  1:2 (1:1)
 18.4.2017.  17:00h  Spartak  Metalac  3:1 (1:1)
 18.4.2017.  17:00h  Rad  Borac  1:2 (0:0)
 18.4.2017.  17:00h  Bačka  Novi Pazar  4:0 (2:0)
32. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
 22.4.2017.  17:00h  Partizan  Vojvodina  1:0 (1:0)
 22.4.2017.  19:00h  Napredak  C.zvezda  1:2 (0:0)
 23.4.2017.  19:00h  Radnički  Voždovac  3:0 (1:0)
 23.4.2017.  19:00h  Javor Matis  Mladost  0:1 (0:0)
 22.4.2017.  17:00h  Borac  Čukarički  0:1 (0:0)
 23.4.2017.  17:00  Metalac  Bačka  2:1 (1:0)
 22.4.2017.  17:00h  Radnik  Spartak  3:0 (1:0)
 22.4.2017.  17:00h  Novi Pazar  Rad  3:0 (1:0)
33. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/ 
 30.4.2017.  16:00h  Partizan  Napredak  3:1 (0:0)
 30.4.2017.  18:00h  C.zvezda  Vojvodina  2:0 (0:0)
 29.4.2017.  19:00h  Mladost  Voždovac  2:0 (2:0)
 29.4.2017.  19:00h  Radnički  Javor Matis  2:0 (1:0)
 30.4.2017.  19:00h  Čukarički  Metalac  2:0 (0:0)
 29.4.2017.  16:00h  Bačka  Borac  0:1 (0:0)
 29.4.2017.  16:00h  Spartak  Novi Pazar  2:1 (2:0)
 29.4.2017.  19:00h  Rad  Radnik  0:2 (0:1)
34. kolo /prva četiri para plej of druga četiri para plej aut/
 5.5.2017.  20:00h  Javor Matis  Partizan  1:2 (0:0)
 6.5.2017.  17:00h  Voždovac  C.zvezda  3:2 (2:0)
 6.5.2017.  19:00h  Vojvodina  Mladost  2:1 (1:0)
 7.5.2017.  17:00h  Napredak  Radnički  0:2 (0:1)
 6.5.2017.  17:00h  Bačka  Čukarički  2:4 (1:4)
 7.5.2017.  17:00h  Spartak  Rad  0:0
 7.5.2017.  19:00h  Radnik  Novi Pazar  1:1 (1:1)
 6.5.2017.  19:00h  Borac  Metalac  1:0 (0:0)
35. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
 13.5.2017.  17:00h  Partizan  Voždovac  2:1 (0:1)
 13.5.2017.  19:00h  C.zvezda  Mladost  4:1 (1:1)
 13.5.2017.  19:00h  Napredak  Javor Matis  3:0 (0:0)
 13.5.2017.  19:00h  Vojvodina  Radnički  0:0 (0:0)
 13.5.2017.  19:00h  Čukarički  Spartak  1:2 (1:2)
 13.5.2017.  17:00h  Rad  Bačka  0:1 (0:1)
 12.5.2017.  18:00h  Metalac  Radnik  1:1 (1:1)
 13.5.2017.  17:00h  Novi Pazar  Borac  2:0 (0:0)
36. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
 17.5.2017.  19:00h  Radnički  Partizan  1:3 (0:0)
 17.5.2017.  19:00h  Javor Matis  C.zvezda  0:3 (0:1)
 17.5.2017.  19:00h  Mladost  Napredak  3:2 (1:1)
 17.5.2017.  19:00h  Voždovac  Vojvodina  0:2 (0:1)
 17.5.2017.  17:00h  Novi Pazar  Čukarički  0:5 (0:2)
 17.5.2017.  17:00h  Rad  Metalac  1:0 (1:0)
 17.5.2017.  17:00h  Borac  Spartak  1:0 (1:0)
 17.5.2017.  17:00h  Bačka  Radnik  1:0 (1:0)
37. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
 21.5.2017.  18:30h  Partizan  Mladost  5:0 (2:0)
 21.5.2017.  18:30h  C.zvezda  Radnički  4:0 (1:0)
 21.5.2017.  18:30h  Vojvodina  Javor Matis  1:0 (0:0)
 21.5.2017.  18:30h  Napredak  Voždovac  1:1 (1:0)
 21.5.2017.  16:00h  Čukarički  Rad  0:1 (0:1)
 21.5.2017.  16:00h  Metalac  Novi Pazar  3:0 (2:0)
 21.5.2017.  16:00h  Spartak  Bačka  2:1 (2:0)
 21.5.2017.  16:00h  Radnik  Borac  2:2 (1:1)

Partizan.rs je vlasnik autorskih prava na sve sopstvene sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka i programerski kod) i vlasnik prava na licencne sadržaje koje na portalu prenosi.Ukoliko posetilac neovlašćeno i u svrhe koje nisu lične, koristi i u drugim medijima prenosi bilo koji deo sadržaja sa portala bez pisane saglasnosti vlasnika, smatraće se da vrši povredu autorskih prava www.partizan.rs.U slučaju povrede autorskih prava, www.partizan.rs u skladu sa Zakonom, ima pravo na sudsku zaštitu i naknadu štete.


Zvanični sajt Fudbalskog kluba Partizan