Raspored utakmica – Super liga 2015/16

Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
  17.7.2015.  20:00h  Partizan  Metalac  4:0 (3:0)
  18.7.2015.  19:00h  Jagodina  Mladost  0:3 (0:2)
  18.7.2015.  19.00h  Novi Pazar  Javor Matis  0:1 (0:0)
  18.7.2015.  17:00h  Spartak  Radnik  0:0
  19.7.2015.  19.00h  Vojvodina  Čukarički  0:4 (0:1)
  18.7.2015.  17:00h  Rad  Voždovac  0:2 (0:1)
  17.7.2015.  20:00h  Borac  Radnički  2:1 (0:1)
  19.7.2015.  17:00h  OFK Beograd  C.zvezda  2:6 (2:0)
2. kolo
 26.7.2015.  19:00h  Metalac  C.zvezda  0:0
 24.7.2015.  20:00h  Radnički  OFK Beograd  1:0 (0:0)
 25.7.2015.  20:00h  Voždovac  Borac  0:2 (0:1)
 26.7.2015.  20:00h  Čukarički  Rad  1:1 (1:1)
 26.7.2015.  18:00h  Radnik  Vojvodina  2:2 (2:1)
 25.7.2015.  18:00h  Javor Matis  Spartak  2:0 (2:0)
 25.7.2015.  18.00h  Mladost  Novi Pazar  1:1 (1:1)
 25.7.2015.  19:00h  Partizan  Jagodina  6:0 (3:0)
3. kolo
 2.8.2015.  19:00h  Jagodina  Metalac  0:1 (0:1)
 1.8.2015.  17:00h  Novi Pazar  Partizan  3:2 (2:2)
 1.8.2015.  18.00h  Spartak  Mladost  2:0 (1:0)
 2.8.2015.  20:00h  Vojvodina  Javor Matis  2:0 (1:0)
 1.8.2015.  18:00h  Rad  Radnik  4:1 (2:1)
 1.8.2015.  20:00h  Borac  Čukarički  1:0 (1:0)
 1.8.2015.  18:00h  OFK Beograd  Voždovac  2:1 (0:1)
 31.7.2015.  20:00h  C.zvezda  Radnički  1:1 (0:1)
4. kolo
 8.8.2015.  19:00h  Metalac  Radnički  0:2 (0:0)
 9.8.2015.  17:00h  Voždovac  C.zvezda  2:3 (2:1)
 8.8.2015.  19:00h  Čukarički  OFK Beograd  1:0 (1:0)
 8.8.2015.  17:00h  Radnik  Borac  1:0 (0:0)
 8.8.2015.  17:00h  Javor Matis  Rad  3:0 (1:0)
 9.8.2015.  17:00h  Mladost  Vojvodina  1:2 (0:0)
 8.8.2015.  19:00h  Partizan  Spartak  2:1 (1:0)
 7.8.2015.  20:00h  Jagodina  Novi Pazar  1:2 (0:0)
5. kolo
 12.8.2015.  20:00h  Novi Pazar  Metalac  2:2 (1:1)
 12.8.2015.  17:00h  Spartak  Jagodina  0:0
 13.8.2015.  20:00h  Vojvodina  Partizan  3:2 (2.1)
 12.8.2015.  17:00h  Rad  Mladost  4:2 (0:2)
 12.8.2015.  20:00h  Borac  Javor Matis  0:1 (0:0)
 12.8.2015.  17:00h  OFK Beograd  Radnik  3:0 (1:0)
 12.8.2015.  19:00h  C.zvezda  Čukarički  3:1 (0:1)
 12.8.2015.  20:00h  Radnički  Voždovac  0:0
6. kolo
 15.8.2015.  20:00h  Metalac  Voždovac  1:1(0:1)
 16.8.2015.  19:00  Čukarički  Radnički  0:1 (0:1)
 16.8.2015.  17:00h  Radnik  C.zvezda  0:2 (0:0)
 16.8.2015.  17:00h  Javor Matis  OFK Beograd  2:1 (2:0)
 16.8.2015.  17:00h  Mladost  Borac  1:1 (0:1)
 23.9.2015.  18:30h  Partizan  Rad  1:1 (1:1)
 23.9.2015.  19:00h  Jagodina  Vojvodina  1:1 (1:1)
 16.8.2015.  19:00h  Novi Pazar  Spartak  0:0
 7. kolo
 22.8.2015.  17:00h  Spartak  Metalac  0:3 (0:2))
 23.8.2015.  19:00h  Vojvodina  Novi Pazar  4:1 (1:0)
 22.8.2015.  17:00h  Rad  Jagodina  0:0
 22.8.2015.  19:00h  Borac  Partizan  1:3 (0:1)
 22.8.2015.  17:00h  OFK Beograd  Mladost  0:1 (0:1)
 23.8.2015.  19:00h  C.zvezda  Javor Matis  1:0 (1:0)
 21.8.2015.  20:00h  Radnički  Radnik  1:1 (1:1)
 23.8.2015.  19:00h  Voždovac  Čukarički  0:0
8. kolo
 30.8.2015.  19:00h  Metalac  Čukarički  1:2 (0:0)
 29.8.2015.  17:00  Radnik  Voždovac  1:3 (1:1)
 29.8.2015.  20:00h  Javor Matis  Radnički  0:0
 30.8.2015.  19:00h  Mladost  C.zvezda  0:3 (0:0)
 29.8.2015.  19:00h  Partizan  OFK Beograd  2:1 (2:0)
 28.8.2015.  20:00h  Jagodina  Borac  0:0
 29.8.2015.  19:00h  Novi Pazar  Rad  1:0 (1:0)
 30.8.2015.  17:00h  Spartak  Vojvodina  2:1 (1:0)
9. kolo
 13.9.2015.  19:00h  Vojvodina  Metalac  3:2 (3:0)
 13.9.2015.  17:00  Rad  Spartak  3:3 (1:2)
 13.9.2015.  17:00h  Borac  Novi Pazar  3:0 (1:0)
 13.9.2015.  17:00h  OFK Beograd  Jagodina  0:2 (0:1)
 12.9.2015.  18:00h  C.zvezda  Partizan  3:1 (1:1)
 13.9.2015.  19:00h  Radnički  Mladost  1:1 (0:1)
 13.9.2015.  19:00h  Voždovac  Javor Matis  0:2 (0:0)
 11.9.2015.  20:00h  Čukarički  Radnik  2:0 (2:0)
10. kolo
 19.9.2015.  19:00h  Metalac  Radnik  2:2 (2:1)
 19.9.2015.  19:00h  Javor Matis  Čukarički  0:0
 19.9.2015.  19:00h  Mladost  Voždovac  0:0
 20.9.2015.  20:00h  Partizan  Radnički  0:0
 18.9.2015.  18:00h  Jagodina  C.zvezda  0:3 (0:2)
 19.9.2015.  19:00h  Novi Pazar  OFK Beograd  1:0 (1:0)
 19.9.2015.  16:00h  Spartak  Borac  0:0
 19.9.2015.  18:00h  Vojvodina  Rad  1:2 (1:1)
11. kolo
 27.9.2015.  15:00h  Rad  Metalac  0:1 (0:1)
 27.9.2015.  15:00h  Borac  Vojvodina  4:2 (2:1)
 26.9.2015.  15:00h  OFK Beograd  Spartak  2:0 (1:0)
 26.9.2015.  18:00h  C.zvezda  Novi Pazar  2:0 (1:0)
 27.9.2015.  15:00h  Radnički  Jagodina  0:0
 27.9.2015.  16:00h  Voždovac  Partizan  1:2 (1:0)
 25.9.2015.  20:00h  Čukarički  Mladost  0:1 (0:1)
 26.9.2015.  19:00h  Radnik  Javor Matis  1:1 (1:0)
12. kolo
 2.10.2015.  19:00h  Metalac  Javor Matis  0:0
 3.10.2015.  19:00h  Mladost  Radnik  0:0
 5.10.2015.  19:00h  Partizan  Čukarički  0:1 (0:1)
 3.10.2015.  19:00h  Jagodina  Voždovac  0:0
 3.10.2015.  15:00h  Novi Pazar  Radnički  1:0 (0:0)
 3.10.2015.  15.00h  Spartak  C.zvezda  2:3 (1:2)
 3.10.2015.  15:00h  Vojvodina  OFK Beograd  1:0 (0:0)
 3.10.2015.  15:00h  Rad  Borac  2:3 (2:1)
13. kolo
 14.10.2015.  15:00h  Borac  Metalac  2:1 (1:0)
 14.10.2015.  15:00h  OFK Beograd  Rad  2:0 (1:0)
 21.10.2015.  17:30h  C.zvezda  Vojvodina  3:0 (1:0)
 14.10.2015.  15:00h  Radnički  Spartak  1:0 (0:0)
 14.10.2015.  15:00h  Voždovac  Novi Pazar  1:0 (1:0)
 14.10.2015.  19:00h  Čukarički  Jagodina  2:0 (0:0)
 14.10.2015.  17:00h  Radnik  Partizan  2:2 (0:2)
 14.10.2015.  15:00h  Javor Matis  Mladost  0:0
14. kolo
 18.10.2015.  15:00h  Metalac  Mladost  0:0
 18.10.2015.  19:00h  Partizan  Javor Matis  3:2 (2:1)
 18.10.2015.  19:00h  Jagodina  Radnik  1:1 (0:1)
 18.10.2015.  15:00h  Novi Pazar  Čukarički  0:0
 18.10.2015.  15:00  Spartak  Voždovac  0:2 (0:1)
 17.10.2015.  15:00  Vojvodina  Radnički  0:2 (0:0)
 17.10.2015.  13:00h  Rad  C.zvezda  0:3 (0:1)
 18.10.2015.  15:00h  Borac  OFK Beograd  1:0 (0:0)
15. kolo
 24.10.2015.  15:00h  OFK Beograd  Metalac  1:0 (1:0)
 24.10.2015.  17:00h  C.zvezda  Borac  4:2 (2:2)
 24.10.2015.  15:00h  Radnički  Rad  1:0 (0:0)
 25.10.2015.  15:00h  Voždovac  Vojvodina  0:0
 23.10.2015.  18:00h  Čukarički  Spartak  3:0 (2:0)
 24.10.2015.  18:00h  Radnik  Novi Pazar  2:0 (2:0)
 24.10.2015.  18:00h  Javor Matis  Jagodina  1:1 (0:1)
 25.10.2015.  17:00h  Mladost  Partizan  2:2 (1:0)
16. kolo
 1.11.2015.  16:00h  Metalac  Partizan  1:0 (1:0)
 1.11.2015.  14:00h  Mladost  Jagodina  2:0 (1:0)
 31.10.2015.  15:00h  Javor Matis  Novi Pazar  1:1 (0:0)
 1.11.2015.  14:00h  Radnik  Spartak  1:0 (0:0)
 1.11.2015.  17:00h  Čukarički  Vojvodina  1:1 (1:0)
 31.10.2015.  14:00h  Voždovac  Rad  1:0 (1:0)
 1.11.2015.  14:00h  Radnički  Borac  0:1 (0:0)
 31.10.2015.  17:00h  C.zvezda  OFK Beograd  4:1 (1:0)
17. kolo
 7.11.2015.  18:00h  C.zvezda  Metalac  2:0 (1:0)
 7.11.2015.  13:00h  OFK Beograd  Radnički  0:2 (0:0)
 7.11.2015.  13:00h  Borac  Voždovac  1:1 (0:0)
 7.11.2015.  13:00h  Rad  Čukarički  0:1 (0:1)
 6.11.2015.  18:00h  Vojvodina  Radnik  2:3 (1:1)
 7.11.2015.  13:00h  Spartak  Javor Matis  0:0
 7.11.2015.  13:00h  Novi Pazar  Mladost  1:3 (1:0)
 8.11.2015.  17:00h  Jagodina  Partizan  2:2 (2:0)
18. kolo
 20.11.2015.  17:00h  Metalac  Jagodina  1:4 (0:2)
 21.11.2015.  15:00h  Partizan  Novi Pazar  3:0 (1:0)
 20.11.2015.  17:00h  Mladost  Spartak  0:0
 21.11.2015.  13:00h  Javor Matis  Vojvodina  0:1 (0:1)
 21.11.2015.  13:00h  Radnik  Rad  1:1 (1:0)
 20.11.2015.  17:00h  Čukarički  Borac  1:0 (0:0)
 21.11.2015.  13:00h  Voždovac  OFK Beograd  2:3 (1:2)
 22.11.2015.  17:00h  Radnički  C.zvezda  1:2 (0:0)
19. kolo
 27.11.2015.  18:00h  Radnički  Metalac  2:1 (1:0)
 28.11.2015.  13:00h  C.zvezda  Voždovac  2:0 (0:0)
 28.11.2015.  13:00h  OFK Beograd  Čukarički  0:3 (0:2)
 28.11.2015.  13:00h  Borac  Radnik  4:2 (1:1)
 28.11.2015.  13:00h  Rad  Javor Matis  1:1 (1:1)
 28.11.2015.  15:00h  Vojvodina  Mladost  3:0 (1:0)
 29.11.2015.  13:00h  Spartak  Partizan  0:1 (0:0)
 9.12.2015.  13:00h  Novi Pazar  Jagodina  1:0 (0:0)
20. kolo
 4.12.2015.  18:00h  Metalac  Novi Pazar  3:2 (1:0)
 6.12.2015.  13:00h  Jagodina  Spartak  1:1 (0:1)
 5.12.2015.  14:00h  Partizan  Vojvodina  0:2 (0:0)
 5.12.2015.  13:00h  Mladost  Rad  1:0 (0:0)
 6.12.2015.  13:00h  Javor Matis  Borac  0:1 (0:0)
 6.12.2015.  13:00h  Radnik  OFK Beograd  2:1 (0:0)
 6.12.2015.  16:00h  Čukarički  C.zvezda  2:7 (2:3)
 5.12.2015.  13.00h  Voždovac  Radnički  3:1 (1:1)
21. kolo
 12.12.2015.  13:00h  Voždovac  Metalac  1:0 (1:0)
 11.12.2015.  18:00h  Radnički  Čukarički  0:0
 12.12.2015.  18:00h  C.zvezda  Radnik  5:0 (2:0)
 12.12.2015.  13:00h  OFK Beograd  Javor Matis  0:1 (0:0)
 12.12.2015.  13:00h  Borac  Mladost  1:2 (0:2)
 13.12.2015.  13:00h  Rad  Partizan  2:2 (1:0)
 12.12.2015.  15:00h  Vojvodina  Jagodina  3:1 (2:1)
 12.12.2015.  13:00h  Spartak  Novi Pazar  2:0 (1:0)
22. kolo
 16.12.2015.  17:00h  Metalac  Spartak  1:0 (1:0)
 16.12.2015.  13:00h  Novi Pazar  Vojvodina  1:1 (0:1)
 16.12.2015.  13:00h  Jagodina  Rad  1:0 (1:0)
 16.12.2015.  17:00h  Partizan  Borac  2:1 (1:1)
 16.12.2015.  13:00h  Mladost  OFK Beograd  0:0
 16.12.2015.  15:00h  Javor Matis  C.zvezda  0:3 (0:1)
 16.12.2015.  13:00h  Radnik  Radnički  2:1 (1:1)
 16.12.2015.  17:00h  Čukarički  Voždovac  0:0
23. kolo
 19.2.2016.  16:00h  Čukarički  Metalac   1:1 (0:0)
 21.2.2016.  14.00h  Voždovac  Radnik   2:1 (0:0)
 21.2.2016.  14.00h  Radnički  Javor Matis   2:0 (1:0)
 20.2.2016.  14.00h  C.zvezda  Mladost   2:1 (0:0)
 21.2.2016.  14:00h  OFK Beograd  Partizan   2:1 (0:1)
 20.2.2016.  14:00h  Borac  Jagodina   3:0 (2:0)
 20.2.2016.  14:00h  Rad  Novi Pazar   1:0 (1:0)
 20.2.2016.  15:00h  Vojvodina  Spartak   1:1 (0:1)
24. kolo
 26.2.2016.  16:00h  Metalac  Vojvodina  0:0
 27.2.2016.  14:00h  Spartak  Rad  2:1 (2:0)
 27.2.2016.  14:00h  Novi Pazar  Borac  0:0
 27.2.2016.  14:00h  Jagodina  OFK Beograd  3:1 (2:1)
 27.2.2016.  17:00h  Partizan  C.zvezda  1:2 (1:2)
 27.2.2016.  14:00h  Mladost  Radnički  0:1 (0:0)
 27.2.2016.  16:00h  Javor Matis  Voždovac  0:0
 27.2.2016.  14:00h  Radnik  Čukarički  2:1 (1:1)
25. kolo
 6.3.2016.  14:00h  Radnik  Metalac  0:0
 6.3.2016.  14:00h  Čukarički  Javor Matis  1:0 (0:0)
 5.3.2016.  14:00h  Voždovac  Mladost  4:1 (3:0)
 6.3.2016.  19:00h  Radnički  Partizan  0:1 (0:0)
 5.3.2016.  18:00h  C.zvezda  Jagodina  3:1 (0:0)
 6.3.2016.  14:00h  OFK Beograd  Novi Pazar  0:0
 6.3.2016.  14:00h  Borac  Spartak  0:0
 6.3.2016.  13:00h  Rad  Vojvodina  2:2 (0:1)
26. kolo
 13.3.2016.  17:00h  Metalac  Rad  2:2 (1:0)
 11.3.2016.  16:00h  Vojvodina  Borac  1:1 (0:0)
 12.3.2016.  15:00h  Spartak  OFK Beograd  2:1 (1:1)
 27.3.2016.  15:00h  Novi Pazar  C.zvezda  0:4(0:3)
 12.3.2016.  14:00h  Jagodina  Radnički  1:2 (0:2)
 12.3.2016.  15:00h  Partizan  Voždovac  3:0 (2:0)
 27.3.2016.  15;00  Mladost  Čukarički  0:2(0:1)
 12.3.2016.  18:00h  Javor Matis  Radnik  0:1 (0:1)
27. kolo
 20.3.2016.  15:00h  Javor Matis  Metalac  1:0 (1:0)
 19.3.2016.  15:00h  Radnik  Mladost  3:1 (1:1)
 20.3.2016.  19:00h  Čukarički  Partizan  1:2 (1:0)
 19.3.2016.  15:00h  Voždovac  Jagodina  1:0 (0:0)
 18.3.2016.  17:00h  Radnički  Novi Pazar  0:0
 19.3.2016.  18:00h  C.zvezda  Spartak  4:0 (1:0)
 19.3.2016.  14:00h  OFK Beograd  Vojvodina  1:0 (0:0)
 20.3.2016.  15:00h  Borac  Rad  0:0
28. kolo
 2.4.2016.  16:00h  Metalac  Borac  2:0 (1:0)
 2.4.2016.  16:00h  Rad  OFK Beograd  1:1 (1:0)
 2.4.2016.  18:00h  Vojvodina  C.zvezda  0:0
 2.4.2016.  15:00h  Spartak  Radnički  1:2 (0:0)
 2.4.2016.  16:00h  Novi Pazar  Voždovac  1:1 (0:0)
 2.4.2016.  18:00h  Jagodina  Čukarički  1:3 (1:1)
 2.4.2016.  16:00h  Partizan  Radnik  3:2 (0:2)
 1.4.2016.  16:00h  Mladost  Javor Matis  1:1 (1:0)
29. kolo
 6.4.2016.  16:00h  Mladost  Metalac  0:0
 6.4.2016.  16:00h  Javor Matis  Partizan  1:2 (0:2)
 6.4.2016.  16:00h  Radnik  Jagodina  0:0
 6.4.2016.  16:00h  Čukarički  Novi Pazar  1:0 (1:0)
 6.4.2016.  16:00h  Voždovac  Spartak  0:1 (0:1)
 6.4.2016.  16:00h  Radnički  Vojvodina  0:3 (0:2)
 6.4.2016.  16:00h  C.zvezda  Rad  1:0 (0:0)
 6.4.2016.  16:00h  OFK Beograd  Borac  1:1 (0:1)
30. kolo
 10.4.2016.  16:00h  Metalac  OFK Beograd  3:1 (2:1)
 10.4.2016.  16:00h  Borac  C.zvezda  1:1 (1:0)
 10.4.2016.  16:00h  Rad  Radnički  2:0 (0:0)
 10.4.2016.  16:00h  Vojvodina  Voždovac  2:1 (2:0)
 10.4.2016.  16:00h  Spartak  Čukarički  0:2 (0:2)
 10.4.2016.  16:00h  Novi Pazar  Radnik  2:0 (1:0)
 10.4.2016.  16:00h  Jagodina  Javor Matis  1:0 (0:0)
 10.4.2016.  16:00h  Partizan  Mladost  4:0 (2:0)
31. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
16.4.2016.  18:00h  C.zvezda  Partizan  1:1 (0:0)
15.4.2016.  18:00h  Čukarički  Borac  3:1 (2:1)
16.4.2016.  15:00h  Vojvodina  Radnički  4:0 (4:0)
16.4.2016.  16:00h  Voždovac  Radnik  1:2 (0:1)
16.4.2016.  16:00h  Javor Matis  Spartak  0:2 (0:1)
16.4.2016.  16:00h  Metalac  OFK Beograd  1:1 (0:0)
17.4.2016.  17:00h  Mladost  Rad  1:3 (0:1)
16.4.2016.  16:00h  Novi Pazar  Jagodina  3:2 (1:0)
32. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
18.5.2016.  17:00h  Borac  C.zvezda  1:5 (0:3)
23.4.2016.  19:00h  Partizan  Čukarički  1:2 (1:1)
23.4.2016.  19:00h  Radnički  Voždovac  2:0 (1:0)
23.4.2016.  19:00h  Radnik  Vojvodina  1:0 (0:0)
23.4.2016.  17:00h  Rad  Javor Matis  1:0 (1:0)
23.4.2016.  17:00h  OFK Beograd  Novi Pazar  1:2 (0:2)
23.4.2016.  17:00h  Spartak  Metalac  5:1 (5:1)
22.4.2016.  18:00h  Jagodina  Mladost  0:1 (0:1)
33. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/ 
27.4.2016.  18:00h  C.zvezda  Čukarički  1:2 (0:1)
28.4.2016.  17:30h  Vojvodina  Voždovac  0:0
28.4.2016.  17:00h  Partizan  Borac  2:0 (1:0)
28.4.2016.  20:00h  Radnički  Radnik  5:1 (3:1)
28.4.2016.  18:00h  Javor Matis  OFK Beograd  1:0 (0:0)
28.4.2016.  17:00h  Novi Pazar  Rad  1:0 (1:0)
28.4.2016.  18:00h  Metalac  Jagodina  2:1 (0:0)
28.4.2016.  18:00h  Mladost  Spartak  0:0
34. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
3.5.2016.  16:00h  Voždovac  C.zvezda  0:1 (0:0)
3.5.2016.  17:30h  Čukarički  Vojvodina  1:2 (1:0)
3.5.2016.  18:00h  Radnik  Partizan  0:4 (0:2)
3.5.2016.  17:00h  Borac  Radnički  4:1 (1:0)
3.5.2016.  17:00h  Novi Pazar  Javor Matis  0:2 (0:1)
3.5.2016.  18:00h  Metalac  Mladost  2:2 (2:2)
3.5.2016.  17:00h  Spartak  Jagodina  5:1 (3:1)
3.5.2016.  17:00h  Rad  OFK Beograd  2:1 (0:0)
35. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
7.5.2016.  17:00h  C.zvezda  Vojvodina  1:3 (1:1)
7.5.2016.  19:00h  Borac  Radnik  3:1 (2:0)
7.5.2016.  19:00h  Partizan  Voždovac  2:1 (0:0)
7.5.2016.  19:00h  Čukarički  Radnički  1:5 (0:4)
7.5.2016.  19:00h  Javor Matis  Metalac  1:1 (1:1)
8.5.2016.  19:00h  Mladost  Novi Pazar  1:o (0:0)
8.5.2016.  17:00h  OFK Beograd  Spartak  1:3 (1:2)
7.5.2016.  19:00h  Jagodina  Rad  1:1 (1:1)
36. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
14.5.2016.  19:00h  Radnik  C.zvezda  1:4 (1:2)
14.5.2016.  19:00h  Vojvodina  Borac  2:0 (1:0)
15.5.2016.  19:00h  Radnički  Partizan  1:0 (1:0)
14.5.2016.  19:00h  Voždovac  Čukarički  2:0 (0:0)
15.5.2016.  17:00h  Jagodina  Javor Matis  0:0
15.5.2016.  17:00h  Mladost  OFK Beograd  3:1 (1:1)
15.5.2016.  17:00h  Rad  Metalac  1:1 (1:1)
15.5.2016.  17:00h  Novi Pazar  Spartak  0:1 (0:0)
37. kolo /prva četiri para plej of – druga četiri para plej aut/
21.5.2016.  19:00h  C.zvezda  Radnički  2:0 (0:0)
21.5.2016.  19:00h  Partizan  Vojvodina  3:2 (2:1)
21.5.2016.  19:00h  Čukarički  Radnik  2:1 (0:0)
21.5.2016.  19:00h  Borac  Voždovac  0:0
21.5.2016.  17:00h  Javor Matis  Mladost  0:1 (0:0)
21.5.2016.  17:00h  OFK Beograd  Jagodina  6:2 (4:1)
21.5.2016.  17:00h  Metalac  Novi Pazar  4:2 (3:1)
21.5.2016.  17:00h  Spartak  Rad  1:2 (0:0)

Partizan.rs je vlasnik autorskih prava na sve sopstvene sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka i programerski kod) i vlasnik prava na licencne sadržaje koje na portalu prenosi.Ukoliko posetilac neovlašćeno i u svrhe koje nisu lične, koristi i u drugim medijima prenosi bilo koji deo sadržaja sa portala bez pisane saglasnosti vlasnika, smatraće se da vrši povredu autorskih prava www.partizan.rs.U slučaju povrede autorskih prava, www.partizan.rs u skladu sa Zakonom, ima pravo na sudsku zaštitu i naknadu štete.


Zvanični sajt Fudbalskog kluba Partizan