Raspored utakmica – Jelen Super liga 2014/15

Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
  9.8.2014.   19.30  C.zvezda  Radnički Niš  2:0 (2:0)
  9.8.2014.   20.00  Jagodina  Mladost Lučani  1:1 (1:0)
  9.8.2014.   19.00  Vojvodina  OFK Beograd  3:0 (2:0)
 10.8.2014.   17.30  Spartak  Radnički 1923  1:0 (0:0)
  9.8.2014.   20.00  Napredak  Čukarički  0:2 (0:0)
  9.8.2014.   17.30  Novi Pazar  Rad  1:0 (1:0)
  9.8.2014.   20.30  Borac  Donji Srem  2:0 (0:0)
 10.8.2014.   17.00h  Voždovac  Partizan  1:3 (0:0)
2. kolo
 16.8.2014.   19.00  Radnički Niš  Partizan  1:4 (0:2)
 16.8.2014.   17.30-20.00  Donji Srem  Voždovac  1:0 (1:0)
 16.8.2014.   17.30-20.00  Rad  Borac  2:1 (0:1)
 16.8.2014.   17.30-20.00  Čukarički  Novi Pazar  1:1 (0:0)
 16.8.2014.   17.30-20.00  Radnički 1923  Napredak  0:0
 16.8.2014.   17.30-20.00  OFK Beograd  Spartak  0:0
 16.8.2014.   17.30-20.00  Mladost  Vojvodina  1:2 (0:1)
 16.8.2014.   17.30-20.00  C.zvezda  Jagodina  3:0 (1:0)
3. kolo
 23.8.2014.  17.00-19.30  Jagodina  Radnički Niš  3:1 (0:1)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Vojvodina  C.zvezda  0:1 (0:1)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Spartak  Mladost  1:0 (1:0)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Napredak  OFK Beograd  2:4 (1:3)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Novi Pazar  Radnički 1923  2:0 (0:0)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Borac  Čukarički  0:0
 23.8.2014.  17.00-19.30  Voždovac  Rad  1:6 (0:4)
 23.8.2014.  17.00-19.30  Partizan  Donji Srem  3:0 (1:0)
4. kolo
 30.8.2014.  19.30  Radnički Niš  Donji Srem  0:1 (0:0)
 31.8.2014.  17.00  Rad  Partizan  0:4 (0:2)
 30.8.2014.  19.30  Čukarički  Voždovac  2:0 (1:0)
 30.8.2014.  17.00  Radnički 1923  Borac  0:1 (0:0)
 31.8.2014.  17.00  OFK Beograd  Novi Pazar  3:2 (1:0)
 30.8.2014.  17.00  Mladost  Napredak  2:1 (1:0)
 30.8.2014.  19.30  C.zvezda  Spartak  1:0 (0:0)
 31.8.2014.  19.00  Jagodina  Vojvodina  2:3 (1:2)
5. kolo
 14.9.2014.  19.00  Vojvodina  Radnički Niš  3:0 (2:0)
 13.9.2014.  16.30  Spartak  Jagodina  0:0
 13.9.2014.  17.00  Napredak  C.zvezda  0:0
 13.9.2014.  16.30  Novi Pazar  Mladost  1:2 (1:2)
 13.9.2014.  19.30  Borac  OFK Beograd  1:1 (0:1)
 13.9.2014.  19.30  Voždovac  Radnički 1923  0:1 (0:1)
 13.9.2014.  19.30  Partizan  Čukarički  4:2 (1:2)
 13.9.2014.  16.30  Donji Srem  Rad  1:1 (1:1)
6. kolo
20.9.2014.  16.30-19.00  Radnički Niš  Rad  3:0 (0:0)
20.9.2014.  16.30-19.00  Čukarički  Donji Srem  1:1 (0:1)
21.9.2014.  16.00  Radnički 1923  Partizan  0:3 (0:2)
20.9.2014.  16.30-19.00  OFK Beograd  Voždovac  1:0 (0:0)
20.9.2014.  16.30-19.00  Mladost  Borac  2:1 (2:0)
20.9.2014.  16.30-19.00  C.zvezda  Novi Pazar  2:0 (1:0)
20.9.2014.  16.30-19.00  Jagodina  Napredak  1:1 (1:0)
20.9.2014.  16.30-19.00  Vojvodina  Spartak  5:2 (2:0)
7. kolo
30.9.2014.  15.00  Spartak  Radnički Niš  1:0 (1:0)
30.9.2014.  17.00  Napredak  Vojvodina  0:1 (0:0)
30.9.2014.  19.00  Novi Pazar  Jagodina  3:0 (2:0)
30.9.2014.  19.00  Borac  C.zvezda  0:1 (0:1)
30.9.2014.  15.00  Voždovac  Mladost  2:0 (1:0)
29.10.2014.  16.30  Partizan  OFK Beograd  1.1 (0:1)
30.9.2014.  15.00  Donji Srem  Radnički 1923  1:0 (0:0)
30.9.2014.  15.00  Rad  Čukarički  1:3 (0:1)
8. kolo
4.10.2014.  15.00-17.30  Radnički Niš  Čukarički  2:1 (1:0)
4.10.2014.  15.00-17.30  Radnički 1923  Rad  0:3 (0:1)
4.10.2014.  15.00-17.30  OFK Beograd  Donji Srem  4:0 (2:0)
4.10.2014.  15.00-17.30  Mladost  Partizan  1:2 (0:1)
4.10.2014.  15.00-17.30  C.zvezda  Voždovac  2:2 (1:2)
4.10.2014.  15.00-17.30  Jagodina  Borac  2:0 (1:0)
4.10.2014.  17.00  Vojvodina  Novi Pazar  1:0 (0:0)
4.10.2014.  15.00-17.30  Spartak  Napredak  0:0
9. kolo
18.10.2014.  15.00-17.30  Napredak  Radnički Niš  3:1 (0:0)
18.10.2014.  15.00-17.30  Novi Pazar  Spartak  1:0 (0:0)
18.10.2014.  15.00-17.30  Borac  Vojvodina  1:1 (1:0)
18.10.2014.  15.00-17.30  Voždovac  Jagodina  1:0 (1:0)
18.10.2014.  15.00-17.30  Partizan  C.zvezda  1:0 (0:0)
18.10.2014.  15.00-17.30  Donji Srem  Mladost  1:2 (1:1)
18.10.2014.  15.00-17.30  Rad  OFK Beograd  1:1 (0:1)
18.10.2014.  15.00-17.30  Čukarički  Radnički 1923  4:1 (3:1)
10. kolo
25.10.2014.  17.00  Radnički Niš   Radnički 1923  1:0 (0:0)
25.10.2014.  14.30  OFK Beograd  Čukarički  0:4 (0:1)
25.10.2014.  14.30  Mladost  Rad  2:1 (1:0)
25.10.2014.  18.00  C.zvezda  Donji Srem  1:0 (1:0)
26.10.2014.  17.00  Jagodina  Partizan  1:0 (0:0)
25.10.2014.  19.00  Vojvodina  Voždovac  3:0 (2:0)
25.10.2014.  14.30  Spartak  Borac  2:2 (1:1)
25.10.2014.  19.00  Napredak  Novi Pazar  0:1 (0:0)
11. kolo
1.11.2014.  19.00  Novi Pazar  Radnički Niš  3:1 (2:1)
1.11.2014.  17.00  Borac  Napredak  0:1 (0:0)
2.11.2014.  13.30  Voždovac  Spartak  1:1 (0:0)
2.11.2014.  19.00  Partizan  Vojvodina  1:0 (1:0)
2.11.2014.  13.30  Donji Srem  Jagodina  2:3 (2:2)
2.11.2014.  13.00  Rad  C.zvezda  1:2 (1:2)
1.11.2014.  17,00  Čukarički  Mladost  1:0 (0:0)
2.11.2014.  13.30  Radnički 1923  OFK Beograd  0:0
12. kolo
8.11.2014.  19.00  Radnički Niš  OFK Beograd  0:0
8.11.2014.  13.30  Mladost  Radnički 1923  0:0
8.11.2014.  18.00  C.zvezda  Čukarički  0:0
8.11.2014.  17.00  Jagodina  Rad  0:2 (0:1)
8.11.2014.  18.00  Vojvodina  Donji Srem  2:3 (0:1)
9.11.2014.  13.00  Spartak  Partizan  0:3 (0:1)
8.11.2014.  13.30  Napredak  Voždovac  0:2 (0:2)
8.11.2014.  17.00  Novi Pazar  Borac  2:2 (1:2)
13. kolo
22.11.2014.  17.00  Borac  Radnički Niš  0:0
22.11.2014.  13.00  Voždovac  Novi Pazar  0:0
23.11.2014.  17.00  Partizan  Napredak  3:1 (1:0)
22.11.2014.  13.00  Donji Srem  Spartak  1:1 (0:0)
22.11.2014.  13.00  Rad  Vojvodina  0:0
23.11.2014.  13.00  Čukarički  Jagodina  0:3 (0:1)
22.11.2014.  13.00  Radnički 1923  C.zvezda  0:0
23.11.2014.  13.00  OFK Beograd  Mladost  2:1 (2:0)
14. kolo
29.11.2014.  13.00  Radnički Niš  Mladost  2:2 (1:1)
29.11.2014.  18.00  C.zvezda  OFK Beograd  2:1 (1:0)
29.11.2014.  13.00  Jagodina  Radnički 1923  2:1 (2:0)
29.11.2014.  15.00  Vojvodina  Čukarički  1:2 (0:1)
29.11.2014.  13.00  Spartak  Rad  0:0
29.11.2014.  13.00  Napredak  Donji Srem  3:1 (1:0)
30.11.2014.  13.00  Novi Pazar  Partizan  1:1 (0:1)
29.11.2014.  17.00  Borac  Voždovac  0:0
15. kolo
7.12.2014.  13.00-15.30  Voždovac  Radnički Niš  2:1 (0:1)
7.12.2014.  13.00-15.30  Partizan  Borac  5:1 (1:1)
7.12.2014.  13.00-15.30  Donji Srem  Novi Pazar  0:0
7.12.2014.  13.00-15.30  Rad  Napredak  0:1 (0:1)
7.12.2014.  13.00-15.30  Čukarički  Spartak  2:0 (0:0)
7.12.2014.  13.00-15.30  Radnički 1923  Vojvodina  3:4 (1:3)
7.12.2014.  13.00-15.30  OFK Beograd  Jagodina  1:1 (1:0)
7.12.2014.  13.00-15.30  Mladost  C.zvezda  1:1 (0:1)
16. kolo
 23.2.2015.  16.00  Radnički Niš  C.zvezda  0:0
 21.2.2015.  13.30  Mladost  Jagodina  2:3 (1:3)
 21.2.2015.  16.00  OFK Beograd  Vojvodina  0:0
 21.2.2015.  13.30  Radnički 1923  Spartak  1:0 (0:0)
 21.2.2015.  13.30  Čukarički  Napredak  1:0 (1:0)
 21.2.2015.  13.30  Rad   Novi Pazar  1:0 (0:0)
 21.2.2015.  13.30  Donji Srem  Borac  0:1 (0:1)
 21.2.2015.  16.00  Partizan  Voždovac  3:3 (1:1)
17. kolo
 28.2.2015.  13.30-16.00  Partizan  Radnički Niš  0:0
 28.2.2015.  13.30-16.00  Voždovac  Donji Srem  0:1 (0:0)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Borac  Rad  0:1 (0:0)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Novi Pazar  Čukarički  1:2 (1:1)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Napredak  Radnički 1923  1:0 (0:0)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Spartak  OFK Beograd  1:0 (0:0)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Vojvodina  Mladost  2:1 (0:0)
 28.2.2015.  13.30-16.00  Jagodina  C.zvezda
18. kolo
 7.3.2015.  13.30-16.00  Radnički Niš  Jagodina  1:0 (1:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  C.zvezda  Vojvodina  3:0 (2:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  Mladost  Spartak  3:2 (2:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  OFK Beograd  Napredak  1:0 (0:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  Radnički 1923  Novi Pazar  1:1 (1:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  Čukarički  Borac  1:1 (0:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  Rad  Voždovac  2:0 (0:0)
 7.3.2015.  13.30-16.00  Donji Srem  Partizan  1:2 (0:1)
19. kolo
14.3.2015.  14.00-16.30  Donji Srem  Radnički Niš  0:0
14.3.2015.  14.00-16.30  Partizan  Rad  2:0 (1:0)
14.3.2015.  14.00-16.30  Voždovac Čukarički  0:0
14.3.2015.  14.00-16.30  Borac  Radnički 1923  2:0 (1:0)
14.3.2015.  14.00-16.30  Novi Pazar  OFK Beograd  3:1 (1:0)
14.3.2015.  14.00-16.30  Napredak  Mladost  1:1 (1:0)
14.3.2015.  14.00-16.30  Spartak  C.zvezda  1:3 (1:2)
14.3.2015.  14.00-16.30  Vojvodina  Jagodina  1:4 (1:3)
20. kolo
 21.3.2015.   17.00  Radnički Niš  Vojvodina  1:1 (1:0)
 22.3.2015.   14.30  Jagodina  Spartak  1:3 (0:1)
 21.3.2015.   18.00  C.zvezda  Napredak  1:0 (1:0)
 21.3.2015.   14.30  Mladost  Novi Pazar  1:3 (1:1)
 21.3.2015.   14.30  OFK Beograd  Borac  1:0 (0:0)
 21.3.2015.   14.30  Radnički 1923  Voždovac  2:1 (1:0)
 22.3.2015.   17.00  Čukarički  Partizan  2:2 (1:1)
 21.3.2015.   14.30  Rad  Donji Srem  2:0 (0:0)
21. kolo
 4.4.2015.  15.30  Rad  Radnički Niš  1:0 (0:0)
 4.4.2015.  15.30  Donji Srem  Čukarički  1:2 (1:1)
 4.4.2015.  18.00  Partizan  Radnički 1923  2:1 (0:0)
 5.4.2015.  19.00  Voždovac  OFK Beograd  0:2 (0:1)
 4.4.2015.  15.30  Borac  Mladost  0:1 (0:0)
 4.4.2015.  15.30  Novi Pazar  C.zvezda  2:1 (1.1)
 4.4.2015.  15.30  Napredak  Jagodina  0:1 (0:0)
 4.4.2015.  14.00  Spartak  Vojvodina  0:1 (0:0)
22. kolo
 09.4.2015.  15.30  Radnički Niš  Spartak  1:0 (1:0)
 09.4.2015.  18.00  Vojvodina  Napredak  0:1 (0:1)
 13.4.2015.  15.30  Jagodina  Novi Pazar  1:3 (0:1)
 09.4.2015.  17.00  C.zvezda  Borac  3:1 (1:0)
 13.4.2015.  15.30  Mladost  Voždovac  3:2 (2:1)
 13.4.2015.  16.00  OFK Beograd  Partizan  1:3 (0:1)
 09.4.2015.  15.30  Radnički 1923  Donji Srem  0:0
 13.4.2015.  18.00  Čukarički  Rad  7:0 (3:0)
23. kolo
 18.4.2015.  18.30h  Čukarički  Radnički Niš  1:1 (1:0)
 18.4.2015.  16.00  Rad  Radnički 1923  1:0 (0:0)
 18.4.2015.  16.00  Donji Srem  OFK Beograd  4:0 (1:0)
 19.4.2015.  18.00h  Partizan  Mladost  3:0 (2:0)
 18.4.2015.  16.00  Voždovac  C.zvezda  0:1 (0:0)
 18.4.2015.  19.00  Borac  Jagodina  3:1 (2:0)
 18.4.2015.  16.00  Novi Pazar  Vojvodina  0:1 (0:1)
 18.4.2015.  16.00  Napredak  Spartak  0:0
24. kolo
 25.4.2015.  16.00  Radnički Niš  Napredak  2:0 (0:0)
 25.4.2015.  16.00  Spartak  Novi Pazar  0:2 (0:1)
 25.4.2015.  17.30  Vojvodina  Borac  1:3 (0:0)
 25.4.2015.  16.00  Jagodina  Voždovac  1:2 (0:1)
 25.4.2015.  18.00  C.zvezda  Partizan  0:0
 25.4.2015.  16.00  Mladost  Donji Srem  0:0
 26.4.2015.  16.00  OFK Beograd  Rad  1:0 (1:0)
 25.4.2015.  16.00  Radnički 1923  Čukarički  0:1 (0:1)
25. kolo
 29.4.2015.  17.00  Čukarički  OFK Beograd  1:0 (1:0)
 29.4.2015.  17.00  Rad  Mladost  3:1 (1:1)
 29.4.2015.  16.30  Donji Srem  C.zvezda  1:3 (0:0)
 29.4.2015.  18.30h  Partizan  Jagodina  1:0 (1:0)
 29.4.2015.  17.00  Voždovac  Vojvodina  1:0 (0:0)
 29.4.2015.  19.00  Borac  Spartak  1:0 (1:0)
 29.4.2015.  17.00  Novi Pazar  Napredak  1:1 (1:1)
 29.4.2015.  17.00  Radnički 1923  Radnički Niš  1:2 (0:0)
26. kolo
 3.5.2015.  17.00  Radnički Niš  Novi Pazar  3:1 (2:0)
 3.5.2015.  19.00  Napredak  Borac  2:1(1:0)
 3.5.2015.  17.30  Spartak  Voždovac  0:1 (0:0)
 3.5.2015.  19.00  Vojvodina  Partizan  0:4 (0:1)
 3.5.2015.  17.00  Jagodina  Donji Srem  0:0
 3.5.2015.  17.00  C.zvezda  Rad  2:0 (2:0)
 3.5.2015.  17.00  Mladost  Čukarički  2:2 (1:2)
 3.5.2015.  17.00  OFK Beograd  Radnički 1923  2:0 (2:0)
27. kolo
 9.5.2015.  17.00  OFK Beograd  Radnički Niš  0:0
 9.5.2015.  17.00  Radnički 1923  Mladost  2:3 (1:1)
 10.5.2015.  19.00  Čukarički  C.zvezda  2:0 (1:0)
 10.5.2015.  17.00  Rad  Jagodina  1:0 (1:0)
 9.5.2015.  17.00  Donji Srem  Vojvodina  1:2(0:2)
 9.5.2015.  19.00  Partizan  Spartak  1:0 (0:0)
 9.5.2015.  17.00  Voždovac  Napredak  1:0 (1:0)
 9.5.2015.  19.00  Borac  Novi Pazar  1:0 (0:0)
28. kolo
 13.5.2015.  17.00  Radnički Niš  Borac  1:0 (0:0)
 13.5.2015.  17.00  Novi Pazar  Voždovac  1:0 (1:0)
 13.5.2015.  18.00  Napredak  Partizan  0:2 (0:0)
 13.5.2015.  17.00  Spartak  Donji Srem  3:2 (0:1)
 13.5.2015.  19.00  Vojvodina  Rad  2:0 (1:0)
 13.5.2015.  16.00  Jagodina  Čukarički  0:1 (0:0)
 13.5.2015.  17800  C.zvezda  Radnički 1923  1:2 (0:1)
 13.5.2015.  17.00  Mladost  OFK Beograd  4:2 (3:1)
29. kolo
 16.5.2015.  17.00  Mladost  Radnički Niš  1:0 (0:0)
 16.5.2015.  17.00  OFK Beograd  C.zvezda  2:4 (0:1)
 16.5.2015.  17.00  Radnički 1923  Jagodina  0:0
 16.5.2015.  17.00  Čukarički  Vojvodina  0:1 (0:1)
 16.5.2015.  17.00  Rad  Spartak  0:1 (0:0)
 16.5.2015.  17.00  Donji Srem  Napredak  1:2 (0:1)
 16.5.2015.  17.00  Partizan  Novi Pazar  1:1 (1:1)
 16.5.2015.  17.00  Voždovac  Borac  1:0 (0:0)
30. kolo
 24.5.2015.  17.00  Radnički Niš  Voždovac  0:0
 24.5.2015.  17.00  Borac  Partizan  3:3 (1:2)
 24.5.2015.  17.00  Novi Pazar  Donji Srem  2:0 (1:0)
 24.5.2015.  17.00  Napredak  Rad  2:3 (1:2)
 24.5.2015.  17.00  Spartak  Čukarički  1:0 (1:0)
 24.5.2015.  17.00  Vojvodina  Radnički 1923  3.1 (1:0)
 24.5.2015.  17.00  Jagodina  OFK Beograd  5:3 (4:0)
 24.5.2015.  17.00  C.zvezda  Mladost  3:1 (2:1)

Partizan.rs je vlasnik autorskih prava na sve sopstvene sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka i programerski kod) i vlasnik prava na licencne sadržaje koje na portalu prenosi.Ukoliko posetilac neovlašćeno i u svrhe koje nisu lične, koristi i u drugim medijima prenosi bilo koji deo sadržaja sa portala bez pisane saglasnosti vlasnika, smatraće se da vrši povredu autorskih prava www.partizan.rs.U slučaju povrede autorskih prava, www.partizan.rs u skladu sa Zakonom, ima pravo na sudsku zaštitu i naknadu štete.


Zvanični sajt Fudbalskog kluba Partizan