Raspored utakmica – Jelen Super liga 2013/2014

Datum Vreme Domaćin Gost Rezultat
1. kolo
10.8.2013. 20.00h Radnički Niš Radnički 1923  2:0 (1:0)
10.8.2013. 17.30h OFK Beograd Voždovac  1:0 (1:0)
10.8.2013. 19.00h Partizan Novi Pazar  4:3 (1:2)
10.8.2013. 17.30h Sloboda Point Spartak  1:1 (0:0)
11.8.2013. 18.00h Javor C.zvezda  4:2 (2:2)
10.8.2013. 20.00h Jagodina Napredak  0:2 (0:0)
11.8.2013. 20.30h Vojvodina Donji Srem  0:0
10.8.2013. 17.30h Rad Čukarički  0:1 (0:1)
2. kolo
17.8.2013. 17.30h Voždovac Vojvodina  1:1 (0:0)
17.8.2013. 17.30h Radnički 1923 Napredak  2:1 (0:1)
17.8.2013. 18.00h C.zvezda Jagodina  2:1 (2:0)
17.8.2013. 17.30h Donji Srem Javor  1:1 (1:0)
17.8.2013. 17.30h Spartak OFK Beograd  1:0 (0:0)
18.8.2013. 19.00h Čukarički Sloboda Point  1:0 (0:0)
17.8.2013. 19.00h Radnički Niš Partizan  0:0
17.8.2013. 17.30h Novi Pazar Rad  1:0 (0:0)
3. kolo
24.8.2013. 17.00h OFK Beograd Čukarički  1:2 (0:1)
25.8.2013. 19.00h Partizan Radnički 1923  5:1 (2:0)
24.8.2013. 17.00h Sloboda Point Novi Pazar  0:0
25.8.2013. 20.30h Vojvodina Spartak  1:0 (0:0)
24.8.2013. 17.00h Javor Voždovac  0:2 (0:0)
24.8.2013. 17.00h Rad Radnički Niš  0:2 (0:0)
24.8.2013. 20.00h Jagodina Donji Srem  2:0 (1:0)
24.8.2013. 19.00h Napredak C.zvezda  0:1 (0:1)
4. kolo
31.8.2013. 19.00h Voždovac Jagodina  1:1 (0:0)
31.8.2013. 19.00h Radnički1923 C.zvezda  0:2 (0:1)
31.8.2013. 17.00h Donji Srem Napredak  1:3 (0:1)
31.8.2013. 17.00h Spartak Javor  0:2 (0:1)
31.8.2013. 17.00h Čukarički Vojvodina  0:0
31.8.2013. 21.00h Novi Pazar OFK Beograd  2:0 (1:0)
31.8.2013. 17.00h Radnički Niš Sloboda Point  2.0 (0:0)
1.9.2013. 19.00h Partizan Rad  3:1 (0:0)
5. kolo
14.9.2013. 19.00h Napredak Voždovac  1:1 (1:0)
14.9.2013. 20.00h Sloboda Point Partizan  1:2 (0:0)
14.9.2013. 19.00h Vojvodina Novi Pazar  2:1 (2:0)
14.9.2013. 16.30h Javor Čukarički  0:2 (0:0)
14.9.2013. 16.30h Rad Radnički 1923  1:0 (1:0)
14.9.2013. 19.00h Jagodina Spartak  2:0 (1:0)
15.9.2013. 19.00h C.zvezda Donji Srem  2:2 (1:0)
14.9.2013. 16.30h OFK Beograd Radnički Niš  2:1 (2:0)
6. kolo
21.9.2013. 16.30h Voždovac C.zvezda  2:2 (1:0)
21.9.2013. 16.30h Radnički 1923 Donji Srem  2:0 (2:0)
21.9.2013. 16.30h Spartak Napredak  3:2 (2:1)
21.9.2013. 16.30h Čukarički Jagodina  0:0
21.9.2013. 16.30h Rad Sloboda Point  0:0
21.9.2013. 16.30h Novi Pazar Javor  2:0 (1:0)
21.9.2013. 16.30h Radnički Niš Vojvodina  1:1 (1:0)
21.9.2013. 19.00h Partizan OFK Beograd  2:0 (1:0)
7. kolo
29.9.2013. 15.30h Sloboda Point Radnički 1923  2:1 (1:0)
29.9.2013. 17.00h Vojvodina Partizan  2:1 (0:0)
29.9.2013. 15.30h Javor Radnički Niš  1:1 (0:0)
29.9.2013. 15.30h OFK Beograd Rad  1:0 (0:0)
29.9.2013. 18.00h Jagodina Novi Pazar  1:0 (1:0)
29.9.2013. 15.30h Napredak Čukarički  2:1 (0:0)
29.9.2013. 15.30h Donji Srem Voždovac  3:0 (2:0)
29.9.2013. 18.00h C.zvezda Spartak  5:0 (3:0)
8. kolo
5.10.2013. 15.30h Radnički 1923 Voždovac  1:1 (1:1)
5.10.2013. 15.00h Spartak Donji Srem  2:1 (1:1)
5.10.2013. 15.30h Čukarički C.zvezda  2:0 (1:0)
5.10.2013. 15.30h Novi Pazar Napredak  1:1 (1:1)
5.10.2013. 15.30h Radnički Niš Jagodina  1.1 (1:0)
5.10.2013. 15.30h Sloboda Point OFK Beograd  2:2 (2:1)
5.10.2013. 18.00h Partizan Javor  0:0
5.10.2013. 15.30h Rad Vojvodina  1:2 (1:1)
9. kolo
19.10.2013. 16.00h Vojvodina Sloboda Point  1:2 (1:1)
19.10.2013. 15.00h OFK Beograd Radnički 1923  2:3 (0:2)
20.10.2013. 15.00h Jagodina Partizan  0:3 (0:1)
19.10.2013. 15.00h Javor Rad  1:2 (0:2)
19.10.2013. 19.00h Napredak Radnički Niš  1:1 (0:1)
19.10.2013. 15.00h Donji Srem Čukarički  1:1 (0:0)
19.10.2013. 18.00h C.zvezda Novi Pazar  5:1 (3:0)
19.10.2013. 15.00h Voždovac Spartak  0:1 (0:0)
10. kolo
26.10.2013. 14.30h Radnički 1923 Spartak  0:0
26.10.2013. 18.00h Čukarički Voždovac  2:3 (1:1)
26.10.2013. 19.00h Radnički Niš C.zvezda  1:1 (1:1)
26.10.2013. 14.30h OFK Beograd Vojvodina  0:2 (0:1)
26.10.2013. 17.00h Partizan Napredak  1:1 (0:0)
26.10.2013. 14.30h Rad Jagodina  0:2 (0:0)
26.10.2013. 18.00h Sloboda Point Javor  0:1 (0:0)
26.10.2013. 14.30h Novi Pazar Donji Srem  1:0 (1:0)
11. kolo
2.11.2013. 13.30h Vojvodina Radnički 1923  2:2 (1:0)
2.11.2013. 13.00h Napredak Rad  0:1 (0:1)
2.11.2013. 13.30h Jagodina Sloboda Point  2:0 (0:0)
2.11.2013. 13.30h Donji Srem Radnički Niš  0:1 (0:1)
2.11.2013. 13.30h Javor OFK Beograd  1:3 (0:1)
2.11.2013. 18.00h C.zvezda Partizan  1:0 (1:0)
2.11.2013. 13.30h Voždovac Novi Pazar  0:1 (0:0)
2.11.2013. 13.30h Spartak Čukarički  3:0 (0:0)
12. kolo
9.11.2013. 13.30h Radnički 1923 Čukarički  0:1 (0:1)
9.11.2013. 13.30h Novi Pazar Spartak  3:0 (0:0)
9.11.2013. 13.30h Radnički Niš Voždovac  2:1 (1:0)
9.11.2013. 13.30h Rad C.zvezda  0:1 (0:1)
9.11.2013. 13.30h Partizan Donji srem  3:2 (0:1)
9.11.2013. 13.30h Sloboda Point Napredak  2:1 (1:1)
9.11.2013. 13.30h OFK Beograd Jagodina  3:2 (3:1)
9.11.2013. 13.30h Vojvodina Javor  2:2 (2:0)
13. kolo
23.11.2013. 13.00h Javor Radnički 1923  1:1 (1:0)
23.11.2013. 13.00h Donji Srem Rad  2:0 (0:0)
23.11.2013. 15.00h Jagodina Vojvodina  3:0 (1:0)
24.11.2013. 13.00h Voždovac Partizan  0:1 (0:1)
23.11.2013. 17.00h C.zvezda Sloboda Point  4:1 (3:1)
23.11.2013. 13.00h Napredak OFK Beograd  3:0 (1:0)
23.11.2013. 13.00h Spartak Radnički Niš  1:0 (0:0)
23.11.2013. 17.00h Čukarički Novi Pazar  1:1 (0:1)
14. kolo
30.11.2013. 16.30h Sloboda Point Donji Srem  0:1 (0:0)
30.11.2013. 15.00h Radnički Niš Čukarički  1:0 (0:0)
30.11.2013. 15.00h Partizan Spartak  2:0 (0:0)
01.12.2013. 13.00h Rad Voždovac  0:2 (0:0)
30.11.2013. 13.00h OFK Beograd C.zvezda  1:2 (0:1)
30.11.2013. 16.30h Vojvodina Napredak  3:1 (2:1)
30.11.2013. 13.00h Javor Jagodina  0:1 (0:0)
30.11.2013. 13.00h Radnički 1923 Novi Pazar  2:0 (2:0)
15. kolo
8.12.2013. 16.00h Jagodina Radnički 1923  1:0 (1:0)
7.12.2013. 13.00h Novi Pazar Radnički Niš  1:0 (1:0)
7.12.2013. 13.00h Napredak Javor  0:0
7.12.2013. 17.00h C.zvezda Vojvodina  2:1 (0:1)
7.12.2013 13.00h Voždovac Sloboda Point  0:2 (0:1)
7.12.2013. 15.00h Čukarički Partizan  0:1 (0:0)
7.12.2013. 13.00h Donji Srem OFK Beograd  1:1 (0:0)
7.12.2013. 13.00h Spartak Rad  0:0
16. kolo
23.2.2014. 13.30h Radnički 1923 Radnički Niš (TV Arena sport)  0:0
22.2.2014. 13.30h Novi Pazar Partizan (TV Arena sport)  0:0
22.2.2014. 15.00h Ćukarićki Rad  2:0 (1:0)
26.2.2014. 13.30h Spartak Sloboda Point  0:1 (0:0)
22.2.2014. 13.30h Voždovac OFK Beograd  1:0 (1:0)
22.2.2014. 13.30h Donji Srem Vojvodina  1:1 (1:0)
22.2.2014. 18.00h C.zvezda Javor Matis (TV Prva)  2:1 (2:0)
22.2.2014. 16.00h Napredak Jagodina (TV Arena sport)  2:1 (1:1)
17. kolo
01.03.2014. 16.00h Napredak Radnički 1923  3:3 (3:1)
01.03.2014. 14.30h Jagodina C.zvezda (TV Arena sport)  0:2 (0:2)
01.03.2014. 13.30h Javor Matis Donji Srem  0:0
01.03.2014. 13.30h Vojvodina Voždovac  2:0 (1:0)
01.03.2014. 13.30h OFK Beograd Spartak  1:1 (0:0)
02.03.2014. 14.30h Sloboda Point Čukarički  1:2 (1:2)
01.03.2014. 13.30h Rad Novi Pazar  1:0 (0:0)
01.03.2014. 17.00h Partizan Radnički Niš (TV Arena sport)  2:1 (1:1)
18. kolo
08.03.2014. 14.30h Radnički 1923 Partizan (TV Arena sport)  0:5 (0:2)
08.03.2014. 17.00h Radnički Niš Rad  1:1 (1:1)
08.03.2014. 14.00h Novi Pazar Sloboda Point  2:1 (0:0)
08.03.2014. 17.00h Čukarički OFK Beograd (TV Arena sport)  1:0 (0:0)
09.03.2014. 13.00h Spartak Vojvodina (TV Arena sport)  1:1 (1:1)
08.03.2014. 14.00h Voždovac Javor Matis  1:0 (0:0)
08.03.2014. 14.00h Donji Srem Jagodina  1:1 (1:0)
08.03.2014. 18.00h C.zvezda Napredak (TV Prva)  4:1 (1:1)
19. kolo
15.03.2014. 17.00h C.zvezda Radnički 1923 (TV Arena sport)  1:0 (0:0)
15.03.2014. 16.30h Napredak Donji Srem  4:2 (2:1)
15.03.2014. 17.00h Jagodina Voždovac  0:0
15.03.2014. 14.30h Javor Matis Spartak  0:0
15.03.2014. 14.30h Vojvodina Čukarički (TV Arena sport)  1:1 (0:0)
15.03.2014. 14.30h OFK Beograd Novi Pazar  0:1 (0:0)
15.03.2014. 14.30h Sloboda Point Radnički Niš  0:0
16.03.2014. 14.30h Rad Partizan (TV Arena sport)  2:4 (0:2)
20. kolo
22.03.2014. 14.30h Radnički 1923 Rad  2:1 (2:0)
22.03.2014. 17.00h Partizan Sloboda Point  1:0 (0:0)
22.03.2014. 17.00h Radnički Niš OFK Beograd  2:1 (2:1)
22.03.2014. 14.30h Novi Pazar Vojvodina  2:0 (2:0)
22.03.2014. 17.00h Čukarički Javor Matis  2:1 (0:0)
22.03.2014. 14.30h Spartak Jagodina  1:1 (0:0)
22.03.2014. 14.30h Donji Srem C.zvezda  0:1 (0:1)
22.03.2014. 14.30h Voždovac Napredak  3:1 (0:1)
21. kolo
29.03.2014. 14.30h Donji Srem Radnički 1923  4:1 (1:0)
29.03.2014. 17.30h C.zvezda Voždovac  5:1 (4:0)
30.03.2014. 17.00h Napredak Spartak  0:0
30.03.2014. 17.00h Jagodina Čukarički  4:2 (2:1)
29.03.2014. 14.30h Javor Matis Novi Pazar  1:0 (1:0)
30.03.2014. 19.00h Vojvodina Radnički Niš  1:0 (1:0)
30.03.2014. 14.30h OFK Beograd Partizan  0:2 (0:1)
29.03.2014. 17.00h Sloboda Point Rad  1:0 (0:0)
22. kolo
05.04.2014. 15.30h Radnički 1923 Sloboda Point  1:1 (0:0)
05.04.2014. 15.30h Rad OFK Beograd  1:0 (0:0)
05.04.2014. 18.00h Partizan Vojvodina (Arena sport 4)  1:1 (0:0)
05.04.2014. 18.00h Radnički Niš Javor Matis  1:1 (0:1)
05.04.2014. 15.30h Novi Pazar Jagodina  2:2 (1:2)
06.04.2014. 18.00h Čukarički Napredak  1:0 (1:0)
05.04.2014. 15.30h Spartak C.zvezda (Arena sport 1)  1:2 (0:1)
05.04.2014. 15.30h Voždovac Donji Srem  3:0 (1:0)
23. kolo
12.04.2014. 16.00h Voždovac Radnički 1923  5:0 (2:0)
13.04.2014. 16.00h Donji Srem Spartak  1:0 (0:0)
12.04.2014. 19.00h C.zvezda Čukarički (TV Prva)  4:1 (2:1)
12.04.2014. 18.30h Napredak Novi Pazar (Arena sport 1)  2:1 (1:1)
13.04.2014. 19.00h Jagodina Radnički Niš (Arena sport 5)  2:1 (0:0)
12.04.2014. 16.00h Javor Matis Partizan (Arena sport 1)  0:1 (0:1)
13.04.2014. 18.00h Vojvodina Rad  0:1 (0:0)
13.04.2014. 16.00h OFK Beograd Sloboda point  1:0 (1:0)
24. kolo
17.04.2014. 16.00h Radnički 1923 OFK Beograd  1:3 (1:1)
17.04.2014. 18.30h Sloboda Point Vojvodina  1:2 (1:1)
17.04.2014. 16.00h Rad Javor Matis  1:0 (1:0)
17.04.2014. 18.00h Partizan Jagodina (Arena sport 1)  2:0 (0:0)
17.04.2014. 18.30h Radnički Niš Napredak  1:0 (1:0)
17.04.2014. 16.00h Novi Pazar C.zvezda (Arena sport 1)  0:1 (0:1)
17.04.2014. 18.30h Čukarički Donji Srem  3:1 (2:0)
17.04.2014. 15.00h Spartak Voždovac  1:0(1:0)
25. kolo
22.04.2014. 16.00h Spartak Radnički 1923  0:0
22.04.2014. 16.00h Voždovac Čukarički  2:0 (0:0)
22.04.2014. 16.00h Donji Srem Novi Pazar  2:1 (2:0)
22.04.2014. 18.00h C.zvezda Radnički Niš (Arena sport 1)  2:0 (0:0)
22.04.2014. 16.00h Napredak Partizan (Arena sport 1)  2:0 (1:0)
22.04.2014. 19.00h Jagodina Rad  3:1 (1:1)
22.04.2014. 16.00h Javor Matis Sloboda Point  0:1 (0:0)
22.04.2014. 16.00h Vojvodina OFK Beograd  2:0 (0:0)
26. kolo
26.04.2014. 15.00h Radnički 1923 Vojvodina  1:1 (0:1)
27.04.2014. 16.00h OFK Beograd Javor Matis  2:1 (1:1)
26.04.2014. 16.00h Sloboda Point Jagodina  0:4 (0:1)
27.04.2014. 16.00h Rad Napredak  1:1 (1:1)
26.04.2014. 19.00h Partizan C.zvezda  2:1 (1:0)
26.04.2014. 19.00h Radnički Niš Donji Srem  1:1 (1:0)
26.04.2014. 16.00h Novi Pazar Voždovac  3:2 (1:1)
26.04.2014. 16.00h Čukarički Spartak  1:1 (1:0)
27. kolo
03.05.2014. 19.00h Čukarički Radnički 1923  0:1 (0:1)
03.05.2014. 17.00h Spartak Novi Pazar  3:2 (1:1)
03.05.2014. 17.00h Voždovac Radnički Niš  0:0
03.05.2014. 17.00h Donji Srem Partizan  0:5 (0:2)
03.05.2014. 19.30h C.zvezda Rad  2:0 (1:0)
04.05.2014. 19.00h Napredak Sloboda Point  3:1 (2:0)
03.05.2014. 19.00h Jagodina OFK Beograd  0:2 (0:2)
03.05.2014. 17.00h Javor Matis Vojvodina  2:1 (2:1)
28. kolo
10.05.2014. 17.00h Radnički 1923 Javor Matis  3:3 (0:1)
10.05.2014. 20.00h Vojvodina Jagodina  0:1 (0:0)
10.05.2014. 17.00h OFK Beograd Napredak  2:1 (1:0)
10.05.2014. 17.30h Sloboda Point C.zvezda  0:2 (0:2)
10.05.2014. 17.00h Rad Donji Srem  0:0
10.05.2014. 20.00h Partizan Voždovac  5:0 (2:0)
10.05.2014. 19.00h Radnički Niš Spartak  2:1 (2:0)
10.05.2014. 17.00h Novi Pazar Čukarički  0:0
29. kolo
25.05.2014. 17.00h Novi Pazar Radnički 1923  0:1 (0:0)
25.05.2014. 17.00h Čukarički Radnički Niš  0:0
25.05.2014. 17.00h Spartak Partizan  1:4 (0:2)
25.05.2014. 17.00h Voždovac Rad  2:1 (1:0)
25.05.2014. 17.00h Donji Srem Sloboda Point  0:0
25.05.2014. 17.00h C.zvezda OFK Beograd  4:2 (2:2)
25.05.2014. 17.00h Napredak Vojvodina  0:2 (0:1)
25.05.2014. 17.00h Jagodina Javor Matis  1:1 (1:0)
30. kolo
28.05.2014. 17.00h Radnički 1923 Jagodina  1:1 (1:1)
28.05.2014. 17.00h Javor Matis Napredak  4:3 (4:3)
28.05.2014. 17.00h Vojvodina C.zvezda  3:3 (0:1)
28.05.2014. 17.00h OFK Beograd Donji Srem  0:1 (0:0)
28.05.2014. 17.00h Sloboda Point Voždovac  0:1 (0:1)
28.05.2014. 17.00h Rad Spartak  2:1 (2;0)
28.05.2014. 17.00h Partizan Čukarički  2:0 (0:0)
28.05.2014. 17.00h Radnički Niš Novi Pazar  2:0 (1:0)

Partizan.rs je vlasnik autorskih prava na sve sopstvene sadržaje (tekstualne, vizuelne i audio materijale, baze podataka i programerski kod) i vlasnik prava na licencne sadržaje koje na portalu prenosi.Ukoliko posetilac neovlašćeno i u svrhe koje nisu lične, koristi i u drugim medijima prenosi bilo koji deo sadržaja sa portala bez pisane saglasnosti vlasnika, smatraće se da vrši povredu autorskih prava www.partizan.rs.U slučaju povrede autorskih prava, www.partizan.rs u skladu sa Zakonom, ima pravo na sudsku zaštitu i naknadu štete.


Zvanični sajt Fudbalskog kluba Partizan