Dodatne sudije: Veselinović Slobodan (Valjevo) i Dimitrijević Dejan (Loznica)

Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na stadion Čukaričkog na Banovom brdu!

Meč je počeo.

1′ Brašanac u kontri kao Malbašiću, kratak dribling i šut, izblokiran je.

3′ Partizan od prvog minuta krenuo izuzetno ofanzivno i žestoko u polju.

4′ Stojković dobija dobru loptu na desnoj strani, ulazi u kazneni prostor i pokušava šut, blokira ga Petrović,a Stojković je tražio penal od sudije.

6′ Igra je nakratko prekinuta zbog lakše povrede Piasentina.

8′ Izlazi Piasentin zbog povrede, ulazi Boljević.

10′ Malbašić u nekoliko navrata probija po desnoj strani i vraća dobre lopte, raspoložen je za igru.

13′ Matić fenomanalnom loptom izbacuje Stojiljkovića, a Stojković istrčava i uzima loptu.

17′ Igra se uglavnom na sredini terena…

25′ Velika šansa za Slavoljuba Srnića, izašao je potpuno sam pred Stojkovića i šutirao u gol, ali je Stojke uspeo telom da spreči loptu da uđe u mrežu. Čukarički u ovim trenucima bolji…

30′ Centaršut Petrovića,skače Malbašić i glavom je šalje pored gola.

34′ Prekid za Jojića, nabačena lopta, odbrana bolje skače i izbija loptu.

36′ Čvrsta i tvrda utakmica na obe strane sa puno duela.

37′ Polušansa za Čukarički, igrač sam sa leve strane, Ostojić stiže i izbija je u korner.

38′ Na stadionu duva jak vetar, a Partizan prvo poluvreme igra protiv njega.

40′ Kontra crno-belih,Luka je dobro povukao, izbacio Brašanaca desno, ovaj umesto šuta vraća ka Malbašiću, ispred koga je neko izbija u polje.

42′ Poslednjih nekoliko minuta ofanzivniji Partizan, sada je Obradović šutirao sa 16 metara, ali visoko preko gola.

Igraće se 1 minut nadoknade.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

49′ Polušansa za Čukarički posle greške odbrane Partizana, Stanković stiže da ispravi, a u kontri Brašanac topovski šutira sa 20 metara, Ristić brani i boksuje loptu.

51′ Petrović šutira sa 25 metara po zemlji, Ristić brani.

55′ Ilić opaljuje sa 25 metara, tik pored gola. Odličan šut.

58′ Žuti karton Ostojić posle faula nad Jojićem u lepoj kontri. Iz prekida nabačena lopta, odbijena, sačekuje je Luka i iz prve volejom pored gola.

62′ 0:1 strelac Brašanac. Akciju je počeo Ilić oduzetom loptiom na svojoj polovini, odigrao prema sredini,  Luka je nabacio na drugu stranu ka Iliću koji stižeu 16 metara, ostavilja idealnu loptu za Brašanaca, a ova jiz prve gađa suprotni ugao Ristića. Prelepa akcija…

64′ Izlazi Luka ulazi Ninković.

67′ Faul Ostojića na 18 metara od gola. Matić uzima loptu i šutira tik iznad prečke.

69′ Slobodnjak za Partizan na 25 metara od gola, kod lopte je Marković koji šutira, ali samo do zida.

71′ Korner za Čukarički, visoka lopta na drugu stativu, skače Ostojić i glavom je šalje iznad prečke.

76′ Jojić je lepo izbacio Malbašića, koji ulazi u 16 metara, ali mu beži lopta.

76′ Izlazi Stojiljković, ulazi Sekulić.

78′ Navijači Partizana prozivaju sudiju, koji je svirao već 27 faulova za Čukarički, naspram 12 Partizanu.

80′ Period igre kada Čukarički napada.

83′ Brašanac odlično poveo kontru, nastavio Jojić pasom ka Ninkoviću, koji ulazi u 16 metara sa leve strane i šutira, ali je izblokiran.

84′ Izlazi Pavlović, ulazi Dinčić.

85′ Žuti karton dobija Brašanac.

87′ Izlazi Malbašić, ulazi Grbić.

90′ Izlazi Ilić, ulazi Ivković.

Nadoknada 3 minuta.

90+1′ Slobodnjak izvodi Ninković, Ristić brani.