Dodatne sudije: Jovanetić Boško (Užice) i Nikolić Bojan (Kragujevac)

Izmena

Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na prazan stadion JNA, na kome će Partizan večeras ugostiti ekipu Donjeg Srema. teren idealan za igru, vreme predivno sa temperaturom oko 18 °, bez vetra.

Meč je počeo. Donji Srem je uzeo stranu na bacanju novčića, pa sada Prtizan prvo napada prema jugu.

3′ Počelo je ispitivanjem snaga, a Donji Srem je krenuo u meč dosta otresito sa napadačkim ambicijama.

7′ prvi opasan napad Partizana, na odbijenu loptu posle kornera naleteo je Marković i topovski šutirao sa 40 metara, golman je jedva odbio, ali nikog nije bilo da je ućuška u mrežu.

8′ Malbašić lepo prolazi po levoj strani i idealno zavrće, Luka kratak, lopta se ponovo vraća u 16 metara, skače glavom Malbašić i kreše je, ali golman stiže da odbrani.

9′ Bukorac pokušava šutem sa 25 metara po zemlji, Stojke siguran.

11′ Novi udarac iz daljine, ovog puta Sinđića sa 25 metara, Stojke ponovo siguran.

13′ Ponovo danas agilni Malbašić ulazi do peterca sa leve strane,šutira a golman fenomenalno spašava gol.

15′ Prva prinudna izmena: izlazi povređeni Vasiljević, a ulazi Prljević.

20′ I dalje se igra potpuno ravnopravno, gosti se ne povlače…

22′ Jojić opaljuje levicom posle lažnjaka sa 18 metara iskosa desno, lopta ide preko gola.

24′ Jojić ulazi do peterca sa leve strane udara lažnjak i onda šutira, a Prljević sprečava rukom da lopta ode ka liniji gol, sudija ne svira čist penal.

27′ Partizan je preuzeo inicijativu i sve češće je pred golom Sremaca.

29′ Malbašić odlično pronalazi Jojića na 12 metara po sredini gola, jak udarac, ali je izblokiran i lopta odlazi u korner.

29′ Krunić u lepoj šansi, ulazi u duel sa Ostojićem (remplovanje), a gosti traže penal.

34′ Malbašić još jednom probija po levojstrani i nabacuje, samo korner, posle koga loptu kreše Stanković, a lopta pada golmanu kao kruška pravo u ruke.

38′ Živković idealno centrira sa desne strane, skače Kojić i glavom je šalje tik pored stative.

40′ Krunić iz slobodnjaka sa 16 metara topovski šutira, a Stojković fenomenalno brani.

43′ 0:1 strelac Krunić, posle odlično ubačene lopte u prostor, pobegao je odbrani i savladao lobom Stojkovića.

45′ Malbašić posle duplog pasa ulazi sam sa strane u 16 metara i umesto šuta u gol centrira paralelno sa petercem, a tamo nije bilo nikog…

Igraće se još 2 minuta nadoknade.

45+1′ Žuti karton za Markovića.

45+2′ Živković centrira, Kojić skače glavom i šutira pored gola.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

46′ Izmena: umesto Luke ulazi Fofana.

47′ 0:2 strelac Krunić, koji se ušetao u 16 metara i pogodio prvi ugao Stojkovića.

52′ Žuti karton za Stankovića na centru, a Malbašića menja Andrija Živković.

55′ Ilić idealno spaja Kojića sa golom, ali je Koja promašio i šutirao tik pored gola.

58′ 1:2 strelac Fofana posle solo prodora, nadriblao je nekoliko igrača i onda zakucao loptu u gol.

63′ odličan dupli pas Ilića i Fofane, ovaj potonji odlično šutira sa 16 metara, loptu neko skreće u korner.

69′ Izmena. izlazi Stojanović, ulazi Čordašić.

70′ 2:2 strelac Stanković, koji je sačekao centaršut Jojića iz prekida i na drugoj stativi glavom sproveo glavom u mrežu.

73′ kakva šansa za Partizana.: jojić ostavlja samog ilića, šut, golman obija do kojića, koji je sma na 5 metara, šuti neko je uposlednjem trenutku odbija u korner. Neverovatno.

74′ Stanković postiže gol posle kornera, a pomoćni maše ofsajd i poništava gol.

76′ Partizan u velikom naletu, napada iz svih oružja…

77′ Jojić topovski šuitra, lopta ispred gol linije nekog udara u glavu i ide u korner.

80′ Izlazi Krunić, ulazi Janković.

81′ Andrija u šansi, šut i lopta ide tik pored stative.

82′ 3:2 strelac Jojić, koji je glavom spustio sebi loptu na 16 metara i onda topovski šutnuo u drugi ugao.

86′ Prljević dobija žuti karton, otkinuo je Fofanu u kontri.

87′ Žuti karton Čordašiću.

Igraće se 3 minuta nadoknade.

90+1′ Kojić fenomenalno prima loptu u kontri i gura je prazno ka Fofani, a ovaj pormašuje loptu.

90+2′ Izlazi Ilić, ulazi Petrović.