Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na stadion Partizana!

Uta kmica je počela.

3′ Prva šansa. luka je dobio loptu na ivici kaznenog prostora i opalio, ali je neko uleteo u blok i izbacio u korner. Posle korne, Obradović pokušava da je nabaci sa linije, ali ponovo korner iz koga je Gulan iznudio i treći uzastopce, ali bez rezultata.

6′ Luka ponovo pokušava iz voleja sa 20 metara, opet je izblokiran od požrtvovanih gostiju.

9′ Grbić u prilici sa leve strane unutar kaznenog prostora, pokušao je fintom da se oslobodi protivnika, koji ga remplovanjem izbacuje…

11′ Odlična prilika: Obradović izbacuje po krilu Marka Živkovića, ovaj iz prve ka Luki, koji odmah idealno centrira na drugu stativu, gde skače Grbić poptpuno sam, ali je kratak i lopta ga preleće.

14′ Jojić odlčno beži po desnom krilu i zavrće u sredinu, ali je odbrana opet na mestu i izbija loptu ispred Grbića i Fofane.

Partizan u totalnoj ofanziiv, gosti u klasičnom bunkeru.

18′ Luka nabacuje loptu sa desne strane, skače Jojić iglavom pogađa stativu.

19′ Sada je Grbić imao lepu priliku sa leve strane iz kaznenog prostora, golman brani. U nastavku akcije pokušao je i Jojić posle povratne lopte Grbića, ali nema gola.

20′ Ponovo Grbić šuitra sa leve strane, lopta ide tik iznad prečke.

23′ Posle kornera Fofana glavom gađa prazan gol posle poniranja golmana, a na gol liniji neko je glavom izbacuje u polje.

30′ Poslednjih minuta igra se primirila i gosti polako pokušavaju da izađu na polovinu Partizana.

30 Jojić je lepo prošao i mogao da vrati povratnu ka usamljenim grbiću i Fofani, ali je lopta bila kratka.

33′ Prva šansa i to kakvaza metalac: Kontra iz koje sam ostaje memedović, lai je posle istrčavanja Stojkovića, šutirao u strahu pored stative.

34′ 1:0 strelac Fofana, šutem iskosa sa desne strane na oko 16 metara od gola u golmanov levi ugao. Na putu ka mreži loptaje okrznula jednog od igrača Metalca.

42′ Ponovo period  mirnije igre, uglavnom na sredini terena.

44′ Lukić pokušava iz prve šutem sa 25 metara, preko gola.

igra se 1 minut nadoknade vremena.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

48′ Gosti su započeli drugo poluvreme dosta aktivnije i pokušavaju da ugroze gol crno-belih.

57′ Izmena: izašao je Grbić, ušao Ilić.

58′ Odlična kontra Partizana, izbačen je po krilu Fofana, on je povukao loptu, prošao još jednog igrača i ubacio Jojiću u rupu, ovaj šutira, ali golman brani.

61′ Brašanac dobija žuti karton.

62′ Ilić izbacuje Fofanu, ali je odbrana ispred njega izbacila u korner.

65′ Velika šansa u kojoj se našao Jojić, posle odličnog pasa Fofane, ostao je sam na 10 metara, šutirao, golman brani, na odbijenu loptu sa strane natrčava Luka, ali je neko skinuo sa gol linije.

66′ Izmena: ulazi Kojić, izlazi Fofana.

69′ borbei Kojić oduzima izgubljenu loptu i pokušava da uposli samog Jojića, odbrana na mestu.

70′ 2:0 strelac Kojić, posle fenomenalnog centaršuta Petrovića. kojić je skočio i glavom skinuo loptu ispred golmana i ćušnuo mu u mrežu.

74′ Izmena: izlazi Brašanac, ulazi Marković.

75′ Kojić dobija dubinsku loptu prolazi i golmana, ali mu ovaj nakratko skida loptu, Koja je vraća ka usamljenom Jojiću na penalu, šut levom nogom i lopta ide pored gola.

78′ Živković idealno nabacuje loptu poluvisoko na drugu stativu, Kojić kreće na nju u udara je iz prve pored stative.

80′ Ilić izbacuje pasom preko 40 metara Luku, koji kreće sam ka golu i idealno prima loptu, ali mu je u poslednjem trenutku neko iz odbrane skinuo loptu prilikom šuta.

90′ lepa akcija u kojoj je Kojić na kraju izbacio luku, koji je šmekerski vratio na penal, a gosti je u panici izbacuju u korner.

90′ ilić fenomenalno šutira suvi list, golman je skida prstima, natrčava Obradović i šalje je zamalo pored gola.