Dodatne sudije: Jovanetić Boško – Užice i Piper Petar – Čačak

Žuti karton

Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na stadion Partizana!

Vreme sunčano i toplo, temperatura 26º, uslovi za igru odlični, pošto je i teren u savršenom stanju. Sunce za 10 minuta zalazi, pa će ugođaj biti potpun.

Meč je počeo.

Utakmici prisustvuje i Lazar Marković, koji je doputovao pravo posle sinoćnjeg derbija portugalskog prvenstva i postignutog gola.

4′ Rad u prvom opasnijem napadu, Luković je šutirao sa 16 metara, pored gola.

7′ Partizan ima veći posed lopte na početku, Rad izuzetno čvrst.

9′ Volkov upućuje prvi udarac/centaršut ka golu Rada, Kljajić hvata.

11′ 1:0 strelac Fofana posle fenomenalnog pasa Ninkovića ka Živković Andriji, koji je okrenuo dva puta svog suparnika i centrirao fenomenalno na glavu Fofane, koji je glavom sproveo u gol.

12′ Rodić dobija loptu duboko iza odbrane Partizana, izlazi sam i pokušava da lobuje Stojkovića, međutim ovaj hvata živu loptu. Rad ovako na kontre pokušava skoro sve napade.

21′ Od gola Partizana igra se uglavnom ravnopravno i na sredini terena.

24′ Đemba izbacuje Volkova, koji stiže loptu na liniji, vraća je ka Malbašiću,koji topovski šutira, ali preko gola.

25′ opasbna kontra Rada, ali je u poslednjem trenutku Volkov izbio u korner.

26′ Kakva prilika za Ninkovića, koji je dobio loptu od Fofane i ostao sam sa Kljajićem topovski je šutnuo, ali preko gola.

28′ Andrija Živković ponovo pravi čarlamu u kaznenom prostoru Rada, vraća loptu, lai je tu bila velika gužva i ništa od gola.

30′ lepa akcija celog veznog reda, na kraju Jojićgura u poverenju loptu ka Malbašiću, koji kasni i lopta mu beži.

31′ Skraćeni korner za Rad, izvodi ga Vitas tako što je šutirao direktno na gol, a Stojković uspeva žabicu da odbije u polje.

33′ Jojić ka samom Ninkoviću na desnom krilu, imao je Dzigi dvojicu u 16 metara, ali je loše centrirao.

33′ Šansa za Rad u nagoveštaju posle dobrog centaršuta, ali je Obradović odlično izbacio loptu.

34′ Malbašić u 16 metara vraća ka Fofani, šut, ali je izblokiran i korner.

37′ Partizan poslednjih 10 minuta napada, ima veći posed lopte, ali nema šansi.

38′ Korner za Rad, nabačena lopta na drugu stativu, gde je Mihajlović bio potpuno sam i šutirao glavom pored same stative.

40′ Rad je izveo nekoliko nagoveštavajućih opasnih napada, stalno su na ivici da prodju…

42′ Jojić u odličnom prodoru, udario je lažnjak i šutirao sa ivice kaznenog prostora, zamalo pored gola. Lepa akcija.

43′ Velika šansa za Lukovića, koji na sreću nije dobro primio jedan centaršut, inače bi to bio gol.

44′ Ninković dobija idealnu loptu u prazno, ispada i golman, Dzigi odlazi na stranu i zavrće, ali je odbrana uspela da se vrati i izbaci loptu.

Igraće se 1 minut nadoknade.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

46′ Izašao je Malbašić, ušao Ilić.

47′ Udarac Ninkovića sa 18 metara, lopta uz pomoć golmana udara malo u stativu i izlazi u korner.

50′ Žuti karton za Marka Živkovića. Smešno za šta daje karton, a lukoviću je dva puta oprostio karton u I poluvremenu (povlačenje sa leđa i start sa dve noge u istog tog Živkovića).

53′ 1:1 strelac Rodić, Velika prilika za Rad, kada je Rodić sa 2 metara pokušao da je ubaci u gol, ali mu je zato posle kornera to pošlo za rukom i izjednačio je rezultat.

55′ Jojić udara lažnjak na levoj strani i šutira, Kljajić siguran.

58′ Slobodnjka za Ninkovića, lopta ide preko gola sa 30 metara.

60′ 2:1 strelac Živković Andrija, posle idealnog centaršuta Volkova, sačekao je loptu na drugoj stativi i levicom je ubacio u gol.

65′ Luković zateže sa 30 metara topovski, stjković boksuje loptu.

65′ Jojić ka Fofani na penalu, šut i lopta preko gola.

66′ Izlazi Ninković, ulazi Kojić.

67′ Rodić pokušava udarcem sa 20 metara, pored gola.

69′ Kojić u solo prodoru i kada je stigao nadomak gola na brisanom prostoru, pokušao je varkom da vrati golmana, ali je provaljen i odbranio mu je nogom.

74′ 3.1 strelac Ilić, posle odlične lopte koju mu je vratio Jojić na ivicu kaznenog prostora, on je sačekao i onda po zemlji pogodio ugao. Majstor ostaje majstor!

77′ Kakva prilika za Rad posle kornera, lopta je ostala na dva metra od gola, a onda je varga šutnuo preko gola.

78′ Izlazi Andrija Živković, ulazi Luka. Aplauzi za mladog Živkovića na otvorenoj sceni.

85′ Kojić – Jojić, udarac sa 16 metara iz prve, Kljajić odličan.

90′ Žuti karton za Stojkovića.

Igraće se 3 minuta nadoknade.

90+1′ Vitas iz slobodnjaka jako po sredini gola sa 25 metara, Stojke siguran.