Dodatne sudije: Obradović Srđan – Jagodina  i Ilić Milan – Ćuprija.

Žuti karton

Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na stadion Partizana!

Danas počinje 87. fudbalsko  prvenstvo države, a Partizan dočekuje desetkovanu ekipu Novog Pazara, koja izlazi na teren sa samo 11 igrača, bez rezervi, zbog nemogućnosti da licenciraju sve novopridošle igrače. Čak je i trener Milanović na tribinama.

Vreme u Beogradu je dosta prijatnije nego prethodnih dana, čak ima i povremenih udara vetra uz laganu naoblaku. Teren odličan.

Meč je počeo.

2′ Ninković iz prekida nabacuje loptu, ali je niko nije zakačio, iako je prošla idealno kroz kazneni prostor.

5′ Crno-beli krenuli ofanzivno od prvog minuta…

5′ Malbašić zavrće sa leve strane, natrčava Mitrović i kreše loptu, ona ide u korner. Posle kornera u velikoj šansi je Gulan, koji sa 7 metara šutira, a golman brani nemoguće i novi korner. Nastavlja se opasada gola Novog Pazara…

11′ Opsada gola se nastavlja, gosti u debelom bunkeru sa svih 11 igrača, što je bilo i za očekivati.

14′ Gulan nabacuje sa leve strane desnom nogom, skače na drugoj stativi Grbić i glavom šutira, golman hvata loptu.

17′ 0:1 strelac  Vidaković posle pasa sa desne strane, neko je šuitrao, Živković odbio kratku loptu, a Vidaković je sa 2 metra odbijenu loptu ubacio u mrežu.

19′ Malbašić šutiras a 18 metara, neko je blokira i lopta ide u korner. Posle kornera opet Gulan skače i šutira, neko je skida sa gol linije, lopta šeta po petercu, ali nema nikoga da je gurne u gol.

20′ 1:1 strelac Jojić. Akciju započeo Malbašić sa leve strane, centrirao, Mitrović je spustio glavom ka Jojiću, koji je sproveo u mrežu.

24′ Popović pokušava šutem sa 40 metara da iznenadi Živkovića, ali lopta ide visoko preko gola.

31′ Vidaković oopet pravi veliki prblem odbrani Partizana, ulazi u kazneni prostor i taman kad je sam bio na šutu, uklizava mu Jojić i spašava veliku opasnost.

33′ Posle kornera Ninkovića, lopta preleće sve igrača dolazi do Malbašića na ivici 16 metara, koji šutira iz prve preko gola.

34′ 1:2 strelac Kecap, koji je u solo prodoru još sa svoje polovine nanizao dva igrača i Živkovića, koji mu je izašao i onda plasirao loptu u gol, a na gol liniji je Obradović samo potvrdio pogodak.

40′ Arifović dobija žuti karton posle oštrog starta na Ninkoviću.

41′ Ninković iz prekida nabacuje loptu idealno, Obradović sam naleće, ali sa 5 metara promašuje loptu i ona odlazi pored gola.

Igraće se 3 minuta nadoknade vremena.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

46′ Prva izmena: umesto Ninkovića u igru je ušao Kojić.

52′ Malbašić je dobio odličnu loptu, vratio ka Kojiću, koji šutira i Arifović se baca i odbija loptu rukom iz gola i dobija crveni karton, a sudija svir a penal.

52′ 2:2 strelac Mitrović, koji  izvodi penal i postiže izjednačenje.

54′ Mitrović topovski šutira sa 20 metara, golman brani krajnjim naporom.

56′ 3:2 strelac Mitorvić, koji je dobio loptu na levoj strani kaznenog prostora i onda po zemlji pogodio suprotni ugao.

58′ Izlazi Grbić, ulazi Luka.

67′ Župić dobija žuti karton.

70′ Bihorac sa 20 metara opaljuje, preko gola.

72′ 3:3 strelac Mutavdžić posle kornera, sačekao je loptu i glavom je smestio u ugao.

75′ Izlazi Đemba Đemba, ulazi Ilić.

76′ Još jedan korner za goste i umalo novi gol, lopta je prošla tik pored stative.

77′ Jojić pogađa stativu šutem sa 20 metara.

78′ Još jedan šut Jojića, golman je skida iz devedeset u korner.

83′ Kojić dobija loptu od malbašića, ulazi u 16 metara iskosa i šutira pored gola.

86′ Mitrović ostavlja loptu Kojiću, koji šutira sa 16 metara pored gola. Lopta neće u gol…

88′ 4:3 strelac Luka, koji je pratio jednu ubačenu loptu i glavom se bacio, skinuo je golmanu i prebacio gol liniju.

Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena.

90+2′ Malbašić dobija drugi žuti i napušta teren.

90+3′ Luka dobija žuti.