Dodrodošli na ‘Gradski stadion’ u Novom Pazaru!

Vreme u gradu kraj Jošanice je pretoplo, temperatura je 30 °, a teren sa tribina izgleda sasvim dobro pripremljen. Videćemo kada krene lopta…Navijači Partizana još uvek nisu ušli na stadion, a krenula je oveća grupa njih iz Beograda.

Meč je počeo.

Prvi minuti protiču u ispitivanju snaga na sredini terena.

5′ Ninković pokušava da nabaci loptu iz skrećenog kornera, lopta ide visoko i golman je lako hvata.

7′ Dobar pokušaj Ninkovića šutem sa 18 metara, lopta tik iznad prečke.

10′ Brašanac gura u rupu ka Mitroviću, golman stiže pre njega do lopte.

12′ Prvi korner, koji je izveo Ninković, lopta ka Ivanovu koji je nije najbolje zahvatio.

14′ Partizan napada od početka, a Domaći igraju na kontre i to rade dosta opasno.

18′ Brašanac ubacuje sa 30 metara loptu u kazneni prostor, skače Mitrović u šutira glavom pored gola.

21′ Kojić odlično centrira, ali nikog nema da je gurne u gol, samo korner. Njega je izveo Ninković, skače Ivanov i zamalo glavom preko gola.

24′ Faul nad Kojićem na ivici kaznenog prostora. Slobodnjak izvodi Ninković i pogađa prečku.

26′ U ovim momentima domaća publika nezadovlja jednom presudom sudije Grujića, gađa svim i svačim pomoćnog sudiju i trenutno je prekid meča na stadionu.

30′ Tek što je meč nastavljen, pomoćni sudija Đurđević je pogođen u oko naočarima za sunce i  meč je ponovo prekinut. Prekid je trajao 3 minuta i tek sada je nastavljen…

38′ korner za crno-bele opet izvodi Ninković, lopta je oddbijena na 16 metara odakle Volkov iz prv šutira, i neko je izbacuje u novi korner, posle koga Pajović iz gužve sa 5 metara ima veliku šansu, ali je neko izlokirao i lopta odlazi visoko preko gola.

42′ Novi Pazar je potpuno umrtvio igru i kao da je zadovoljan bodom.

43′ Prva velika šansa, pošto je Kojić pobegao po desnoj trani, idealno ubacio ka Mitroviću na 7 metara, ali je loše zahvatio loptu i šutnuo pored gola.

Igraće se 6 minuta nadoknade vremena.

45+1′ Ponovo Ninković šutira sa 16 metara, opet zamalo pored gola.

45+4′ miljković idealno nabacuje loptu, Skače Kojić u srcu kaznenog prostor i glavom je udara, ali ona pogađa nekog i odlazi u korner.

45+6′ Najveća šansa na meču, pošto je Rahmanović pobegao odbrani Partizana, ubacio potpuno samom Kecapu na drugu stativu, ovaj šutira u donji ugao, ali je Stojković spasio čist gol iz dva puta.

Kraj I poluvremena.

Počelo je drugo poluvreme.

Izmena: izašao Ninković, ušao Lazar Marković

46′ Volkov cenrira sa leve strane, Kojić promašuje loptu, sačekuje je Miljković i žestoko opaljuje, alu je ona nekog pogodila u telo i odbila se u polje.

48′ Kojić topovski šutira, a golman fenomenalno interveniše.

51′ Partizan je krenuo na sve ili ništa, a Novi Pazar pokušava kontrama i dugačkim loptama. Novi Pazar u klasičnom bunkeru.

57′ Počelo je sa ležanjem i otezanjem igrača novog Pazara…

59′ Opasna kontra Pazaraca, koju Kecap završava udarcem sa 16 metara pored gola.

61′ Velika šansa za Novi Pazar posle kornera, Vsiljević je šutirao, a Saša ilić skinuo sa gol linije i spasio čist gol.

66′ Fudbaleri Novog Pazara i dalje nastavljaju sa izležavanjem, a izmena u Partizanu: izlazi Brašanac, ulazi Andrija Živković.

71′ Mutavdžić šutira glavom pored gola.

74′ Andrija Živkoivć idealno centrira sa desne strane, a Mitrović skače na petercu i pogađa prečku.

78′ Velika šansa za Kojića, posle odličnog pasa Markovića, ali je Đogatović nesavladiv, skinuo je lopti sa 5 metara.

86′ Korner izvodi Živković, skače Volkov, a Đogatović ponovo siguran.

90′ slobodnjak za Partizan, ali je očajno izveden i ništa …

Igraće se još 4 minuta nadoknade.

90+4′ Miljković šutira sa 16 metara visoko preko gola.