II pomoćni sudija: Potočan Dejan – Vršac

Žuti karton

Crveni karton

Autogol

Dobrodošli na Gradski stadion u Jagodini!

Vremenske prilike u Jagodini oko 16h: vreme sunčano sa mestimičnom oblačnošću, postoji i mogućnost da padne kiša tokom podneva i večeri. Temperatura je 11° celzijusa, vetar duva brzinom od 2 m/s sa severa, a teren jeveć na prvi pogled neravan i tandrkav. Biće problem za igrače oba tima, iako je trava dobra i suv je…

Meč je počeo.

2′ Korner za crno bele, skače Ivanov glavom, lopta ide na stranu, neko je izbija na 16 metara gde je sačekuje Smiljanić u i šutira tik pored stative.

4′ Utakmica počela izuzetno čvrsto, čak i oštro na obe strane, niko da ustukne, gledamo oštre duele na celom terenu.

8′ Partizan ima posed lopte na početku, a sada je Mitrović imao priliku, šutnuo je desnom sa ivice kaznenog prostora, golman brani.

11′ Lep napd peko leve strane gde su Brašanac, Mitrović i Lazevski izmenjali nekoliko pasova, na kraju Brašanac prolazi i centrira levom na drugu stativu, a tamo je sačekuje Miljković i šalje na gornji deo mreže.

14′ Brašanac upošljava Mitrovića, kome neko skida loptu kada je primio i ušao u 16 metara i šalje je u korner. Jug je pun i navijanje je velika podrška igračima na terenu.

18′ Prva šansa za jagodinu, posle nesviranog faula nad Pajovićem na desnoj strani, lopta je ubačena u 16 metara i tu je iz nekoliko puta pokušan šut, ali je sve izblokirano.

18′ Živanović dobija žuti karton.

21′ Velika šansa za crno-bele, Mitrović je presekao jedan degažaman golmana, koji je bio neoprezn, lopta se odbija do samog <kojića, koji sa 12 metara gadja drugu stativu, ali lopta za malo pored gola.

22′ Mitrović iz okreta sa 16 metara šutira, preko gola.

24′ Partizan sve vreme u napadu, domaćini čekaju iz kontre.

25′ Strašna kontra preko Kojića, koji idealno upošljava Mitrovića, ovaj topovski opaljuje sa 16 metara, a golman paradom pod prečku spašava gol.

30′ Posle dva dupla pasa lopta dolazi do Brašanca koji šutira desnom spoljnom, a neko je izbacuje u korner.

34′ Đurić šutira sa 25 metara, lopta ide preko gola.

36′ Žuti kartoni Tomiću i Iliću. Sudija Santrač se pogubio, ima vrlo čudan kriterijum. Mitrović je dva tri puta laktom u skoku udaren, on ne svira ni faul….

41′ Opasan beg Mitrovića, povratna lopta na penal, ali odbrana izbacuje u korner.

43′ Fenomenalno navijanje navijača crno-belih, skoro 273 stadiona navija.

44′ Brašanac centrira ka Kojiću, koji šutira sa desne strane pored gola.

45′ 0:1 strelac Kojić, koga je idealno uposlio sa leve strane Brašanac, a ovaj je uleteo kao tane u peterac i zakucao je u mrežu.

45+1′ Luka sa desne strane šutira, golman Rajković brani.

Kraj I poluvremena.

Počelo je II poluvreme.

46′ Đurić skače i šutira glavom pored gola.

50′ Brašanac iz skrećanog kornera upućuje nešto između centaršuta i šuta, lopta tik iznad prečke.

51′ Mitrović krade loptu ispred golmana, obilazi da iskosa sa leve strane van kaznenig prostora i vraća u sredinu, neko je izbacuje u korner.

53′ Velika šansa za Kojića, koga je spojio sa golom Brašanac, izašao je sam ispred golman,  šutirao u njegovu nogu, a imao je i Mitrovića potpuno samog na penalu.

55′ Jagodina vrši dve izmene…izlaze Milinković i Lepović, ulaze Dukić i Petričević.

58′ Stojanović iz okreta upućuje sa leve strane ka drugoj stativi loptu, ona ide srećom pored gola.

66′ Poslednjih 10 minuta Jagodina se potpuno otvorila i atakuje opasno ka golu Partizana.

69′ Mitrović dobija loptu u kontri iz prve od Kojića, prima je desno i dealno gađa levom u srce 16 metara, skače Kojić i lobuje golmana glavom, ali samo do stative.

69′ Izlazi Luka ulazi Leo.

72′ Izlazi Kojić, ulazi Ninković.

79′ Jagodina i dalje otresita u drugom poluvremenu, Partizan polako vraća posed lopte posle ulaska dva veznjaka.

83′ Ninković fenomenalno izbacuje po strani Brašanaca, koji udara lažnjak i centrira desnom na drugu stativu gde Leo leti na loptu da je ubaci u gol, ali kasni.

89′ Korner za Jagodinu, lopta prelazi sve igrače i ide u gol aut.

89′ Izmena: izlazi Ilić, ulzi Marković Saša.