Petković centrira, Boaći pada i traži penal...
Gosti na početku vrše jači pritisak
7'
Šutira Plavšić sa 18 metara pored gola
9'
Novi pritisak gostiju ubačena lopta od Plavšića, Janković na kraju otklanja opasnost
11'
Kakva majstorija Leonarda, primio je loptu u 16 metara, zarolao u mestu Lukovića i onda levom gađao suprotni ugao, lopta tik iznad prečke
14'
Gosti agresivniji do sada i imaju veći posed lopte
17'
udarac Srnića sa 18 metara, Stevanović brani
19'
Janković odlično iz skraćenog kornera, naleće glavom Leonardo, Kahriman brani sa 5 metara, ali je ipak bio ofsajd
23'
Ristić šuitra iz slobodnjaka sa 25 metara, lopta ide iznad prečke
26'
Mihajlović - Kosović - Leonardo, na kraju udarac Lea, Kahriman brani sa 10 metara
29'
Strašna kontra preko Mihajlovića, lopta do Jankovića, koji odlično šutira sa 20 metara, Kahriman brani
30'
Auuu kakva šansa za Leonarda, koji dobija loptu od Đurđevića, izlazi polulevo sam i onda šutira pored gola
33'
Petković centrira, Srnić glavom sa 7 metara, Stevanović brani
34'
Donald dobija žuti karton
35'
Leonardo dobija žuti karton zbog prigovora
36'
Leonardo šutira iz slobodnjaka sa 18 metara iskosa, Kahriman brani
39'
Munir fenomenalno centrira na Đurđevića, koji utrčava i glavom prebacuje gol
41'
nova polukontra, Đurđević ubacuje po zemlji i Le talek izbija u poslednji tren u korner
42'
Goooollll 1:0, strelac Milenković, posle kornera Jankovića, skočio je i glavom pogodio suprotni ugao
45'
Ristić iz prekida sa leve strane ubacuje, Petković šutira preko gola
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
Počela je i kiša da pada
45'
45+2' Kahriman greš i izbacuje do Leonara, koji šutira sa 12 metara iskosa, ali Kahriman brani
45'
45+2' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
53'
Jevtović pokušava udarcem sa 20 metara, lopta ide preko gola
56'
Plavšić beži po desnoj strani zavrće loptu i udarac Srnića preko gola
60'
Izlazi Srnić, ulazi Milić
63'
Vulićević dobija žuti karton
65'
Janković centrira, Leo skače i sa 6 metara prebacuje gol
65'
Izlazi Mihajlović, ulazi Đuričković
66'
Plavšić dobija žuti karton
69'
Izlazi Plavšić, ulazi Vujaklija
70'
Ristić šutira sa 18 metara, Srtevanović brani
70'
Kakva šansaza Leonarda posle udarca Đuričkovića, ostao je sam na penalu i promašio gol
72'
Lopta ka Miliću, koji je na oko pet metara od gola, ali je Ostojić izblokirao i Stevanović hvata loptu
75'
Munir dobija žuti karton
76'
Klasična mkontra preko Đurđvića, koji je došao u 16 metara i šutirao pored gola, imao je desno Leonarda i Jankovića
79'
Janković dobija žuti karton
80'
Boaći pripaljuje sa 20 metara, Stevanović brani
81'
Nova opasnost iz kaznenog prostora posle udarca Boaćija sa 10 metara, Stevanović opet siguran
83'
Mažić svira faul nad Kangom koji nije postojao na 18 metara od gola, udarac lukovića preko gola...
84'
Izlazi Leonardo, ulazi Radin
85'
Izlazi Ristić, ulazi Milijaš
87'
Manga otkida Kosovića, Mažić ne prekida igru...
88'
Izlazi Janković, ulazi Ilić
89'
Igraće se još 5 minuta nadoknade vremena
90'
90+4' Mažić svira faul nad ivici kaznenog prostora ...
90'
90+5' Milijaš šutira, a Stevanović fenomenalno brani
90'
90+7' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.