Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Vojvodine
1'
Goooolll 1:0 strelac Đurđević
1'
Loenardo je dobio ubačenu loptu i onda zavrnuo ka Đurđeviću koji postiže gol iz prve levom nogom u 32 sekundi meča
7'
Žuti karton za Puškarića
8'
Tawamba šutira sa 25 metara pored gola
14'
Lepa akcija, na kraju lopta ka Tawambi, koji glavom ubacuje ka Đurđeviću, ali je odbrana izblokirala
15'
Ubačena lopta u kazneni prostor od Kneževića, ali je Milenković ispred Trujića skinuo loptu
17'
Iz kornera ubačena lopta i Planić skače na drugoj stativi i pogađa stativu sa spoljne strane
17'
Udarac Kosovića sa 18 metara, golman brani
24'
Tawamba opet preti, lepo prima loptu poneo je i onda uposlio Đurđevića, kome lopta beži u prijemu u izglednoj situaciji za gol
29'
Igra se izuzetno čvrsto i taktički na obe strane
36'
Antić ubacuje ka Malbašiću, dobra pozija, ali Malbašić glavom pored gola
39'
Leonardo šalje odličnu dijagonalu u 16 metara ka Jankoviću, koji je prima onda šutira preko gola
45'
Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
48'
Trujić šutira sa 18 metara, Kljajić brani
48'
Janković dobija žuti karton
49'
Ubačena dubinska lopta ka Trujiću, koji je prima i ostaje potpuno sam, šutira i Kljajić brani. Velika šansa...
53'
Meleg oštro šutira sa 25 metara, Kljajić brani
54'
Izlazi Knežević, ulazi Zličić
57'
Izlazi Janković, ulazi Đuričković
60'
Milenković se ubacuje, baca pas ka Leonardu, koji odlino u prijemu ulazi u 16 metara, ali je Planić uspeo da mu skine u poslednjem momentu loptu
65'
Izlazi Meleg, ulazi Jovančić
68'
Partizan ima veći posed lopte i napada, ali Vojvodina igra izuzetno čvrsto i taktički odlično, tako da nema mnogo prilika za gol, sve se igra uglavnom na sredini terena
70'
Izlazi Tawamba, ulazi Ilić
79'
Izlazi Trujić, ulazi Đorđević
86'
Užasno tvrda utakmica, pršti na sve strane, Vojvodina preuzela inicijativu poslednjih 10 minuta
88'
Radin dobija žuti karton
90'
Izlazi Đurđević, ulazi Đilas
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+4' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.