Klupa: 22 Zečević, 33 Protić, 5 Saničanin, 31 Tumbasević, 18 Odita, 8 Golubović, 12 Gavrić.

grbpartizan Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 23 Ostojić, 31 Milenković, 26 Miletić, 21 Jevtović, 25 Everton, 95 Janković, 42 Leonardo, 32 Đurđević, 3 Tawamba.
Klupa: 85 Stevanović, 7 Mihajlović, 8 Đilas, 11 Đuričković, 22 Ilić, 27 Kosović, 99 Jovanović.

2
1'
Meč je počeo, a sa centra su prvi krenuli igrači Mladosti
3'
Tawamba odlično izbacuje pasom Vulićevića, koji ubacuje na prvu stativu, gde Đurđević uspeva da zakači loptu koja odlazi pored gola
6'
Velika gužva u kaznenom prostoru posle centaršuta Vulićevića, pokušao je i Đurđević makazicama, ali ništa od gola
11'
Partizan ima mnogo veći posed lopte i inicijativu, a domaći pokušavaju opasnim kontrama
13'
Kontra domaćih, na kraju Bojović šutira sa 18 metara pored gola
14'
Posle kornera Jankovića, golman boksuje loptu samo do Leonarda, koji je primio loptu, prebacio sa desne na levu i šutirao tik iznad gola sa 16 metara
16'
Žuti karton za Pejovića
19'
Leonardo šutira za 16 metara malo iskosa, ali je Pejović izblokirao u korner, posle koga Milenković šutira glavom, ali je domaći glavom ponovo izbacuju u korner
21'
Udarac Radivojevića sa 16 metara, lopta u korneru
27'
Žuti karton za Pavlovića, start otvorenim đonom na Evetona
31'
Prva prava šansa, Miletić centrira, Tawamba ispred Šatare šutira iz prve, Krznarić na samoj gol liniji uspeva da odbrani
33'
Korner za domaće, skače Šatara na petercu i gađa ugao, a Kljajić se izvija pod prečku i paradom hvata loptu, koja je već viđena u golu.
35'
Ubačena lopta od Jankovića na drugu stativu, Miletić je kači i ubacuje ka golu, ali je odbrana ipak bil brža.
42'
0:1 strelac Leonardo
43'
Dubinska lopta na koju kreće Đurđević, nosi je do linije i onda vraća povratnu na peterac, gde je sačekao Leonardo i zakucao pod prečku
45'
igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Udarac Radivojevića posle kontre sa 18 metara, lopta ide pored gola
45'
45+1' Kraj 1. poluvremena
46'
Počelo je 2. poluvreme
46'
Udarac jankovića sa 16 metara, Krznarić dobro postavljen i brani
48'
Opasan korner za domaće, šutira Bogdan Milošević, ali je Vulićević bio u bloku i sprečio opasnost po gol
50'
Slobodnjak za domaće sa 18 metara, ubačena lopta, a Tawamba izbija u korner
50'
Domaći su sve opasniji u 2. poluvremenu po gol Partizana, očigledno su krenuli na sve ili ništa...
52'
Miletić šutira sa 18 metara pored gola
61'
Nekoliko uzastopnih napada Partizana posle kornera, lopta do Đurđevića, koji šutira sa 16 metara, a Milošević u padu izbija loptu koja je išla ka golu
62'
Đurđević dobija žuti karton zbog prigovora
64'
Izlazi Ivan Milošević, ulazi Odita
66'
Miletić oštro centrira, lopta ide ka Đurđeviću, ali je Krznarić ipak uspeo pre njega da je uhvati
68'
Miletić centria sa leve strane, lopta ide ka samom igraču Partizana, koji je odgurnut pri skoku, nema penala
71'
Izlazi Pavlović, ulazi Gavrić
73'
Slobodnjak sa 25 metara posle faula na Leonardu, izveo je Đurđević i pogodio zid
75'
U ovim momentima gledamo potpuno otvorenu utakmicu na obe strane, Mladost sve češće ugrožava gol PArtizana
75'
0:2 strelac Đurđević
75'
Leonardo pravi lažnjka na ivici kaznenog prostora, ulazi u desno i odna šutira, golman kratko odbija, a Đurđević je glavom ubacuje u mrežu
77'
Leonardo gađa gornji ugao posle okreta, ali lopta ide tik pored ćoška
78'
Izlazi Tawamba, ulazi Đuričković
79'
Izlazi Radivojević, ulazi Golubović
80'
Nova gužva posle kornera jankovića, na kraju Đurđević šutira odbijenu loptu pored gola
82'
Pešić prolazi kroz 2 igrača po desnom boku i odna loše šutira iz veoma povoljne situacije
83'
Odličan centaršut sa desne strane ka potpuno samom Oditi na petercu, ali je Kljajić istrčao i skinuo mu loptu
85'
Đurđević pravi fintu i ulazi u 16 metara sa strane, Šatara ga rukom hvata za vrati obara, a golamn istrčava i đonom i povređuje Đurđevića, kome se ukazuje pomoć
87'
Izlazi Janković, ulazi Kosović
88'
Izlazi Đurđević, ulazi Jovanović
90'
Gavrić dobija žuti karton zbog prigovora
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Kraj utakmice.

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.