Meč je počeo. prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
4'
Leonardo krade loptu na 30 metara i kreće ka golu, ali je bio usamljen i izblokiran je
6'
Centaršut Vulićevića ka Đurđeviću, Petković laktom gura Đurđevića, ali penala nema
7'
Leonardo šutira iz 16 metara iskosa, golman vadi loptu iz samog donjeg ugla
8'
Mali prekid zbog dima i bakljade
10'
Meč je nastavljen
10'
Đurđević u šansi, ali je pokušao da doda sa 12 metara iskosa umesto šuta
12'
Partizan ima veći posed lopte u prvih 12 minuta
13'
Kanga do Boaćija, ovaj šutira, blok Ostojića
18'
Bomba Ruiza sa 25 metara, na sreću pored gola
19'
Žuti karton za Plavšića zbog simuliranja
22'
Na terenu sve pršti na obe strane
23'
Još jedan opasan napad Partizana preko Kosovića i Vulićevića, samo korner na kraju
25'
Novi opasan napad, propala ofsajd zamka, Stevanović kreće sam sa desne strane i ubacuje na peterac, odbrana izbija u polje
31'
Velika borba na svakom delu terena
33'
Everton dobija žuti karton
34'
1:0 strelac Kanga
34'
Ovo je neverovatno, lopta je pre gola napustila teren, Ruiz je vratio i Kanga je postigao gol. Neverovatno...Gol je neregularan...
43'
Partizan je nastavio sa napadima, ali nema neke velike prilika za gol
45'
45+3' Faul na dJevtovićem na 25 metara od gola
45'
45+4' Leonardo šutira, golman brani
45'
Igra se 49 minut
45'
45+4' Igralo se 4 minuta nadoknade, kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Leonardo izvodi prekid, Đurđević prima na drugoj stativi i šutira, golman odlično brani
48'
Žuti karton za Anđelkovića
49'
Stevanović nabacuje iz kornera, Ostojić se ubacuje i glavom šutira tik preko gola
51'
Nova ubačena lopta, Miletić na drugoj stativi glavom preko gola
56'
Dubinska lopta ka Leonardu, koji vraća sa linije na peterac, Đurđević natrčava, lopta ide preko gola
61'
Udarac Ruiza iskosa sa leve strane, lopta ide pored gola
63'
Đurđević dobija žuti karton
64'
Izlazi Jevtović, ulazi Janković
70'
Janković ubacuje iz prekida, Leonardo glavom pored gola
74'
Izlazi Stevanović, ulazi Mihajlović
75'
Izlazi Ruiz, ulazi Milić
76'
Donald otkida Jankovića, nema kartona
78'
Luković dobija žuti karton za brutalan start na Jankoviću
79'
Izlazi Kanga, ulazi Milijaš
83'
Izlazi Boaći, ulazi Sikimić
84'
Izlazi Kosović, ulazi Tawamba
87'
Goooolllll 1:1 strelac Đurđević
87'
Vulićević je idealno centrirao, a Đurđević se ubacio i glavom ćušnuo iza igrača loptu u gol
88'
Žuti karton za Milića
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' Kraj utakmice

baner_TVpartizan_2_295_164
Prvi put u Srbiji, po uzoru na klupske televizije najvećih evropskih klubova, TV Partizan HD realizuje specijalni program uživo pre, tokom i posle 153. večitog derbija – Večiti derbi uživo.

U studiju TV Partizan tokom trajanja 153. večitog derbija detalje sa utakmice će uživo analizirati bivši asovi Partizana – Goran Pandurović, Dževad Prekazi i Zvonko Živković, kao i veliki navijač Partizana i poznati pisac i TV voditelj Vanja Bulić. Tokom trajanja utakmice naši gosti u studiju analiziraće sve šanse, golove, sporne situacije, dok ćemo tokom poluvremena i na kraju utakmice imati specijalna uključenja u program Admira Smajića, legende Partizana i Ljubiše Tumbakovića, dugogodišnjeg  trenera i funkcionera FK Partizan.

Nakon derbija, uživo u studiju govoriće Marko Nikolić, šef stručnog štaba Partizana, kao i fudbaleri Partizana koji budu glavni akteri derbija, kao i predsednik Partizana Milorad Vučelić i sportski direktor Ivica Iliev. Program TV Partizan HD možete pratiti na kablovskim TV mrežama – Kopernikus, Pošta Net i SBB Net TV Plus servisu, kao i preko interneta na linku www.danas.tv/partizan.

TV Partizan HD – Večiti derbi uživo: Subota 17:45

Autor i voditelj: Željko Pantić

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.