Klupa: 1 Aleksić, 4 Obradović, 21 Delić, 31 Zoćević, 10 Savić, 9 Anđelković, 55 Punoševac.

Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Borca
4'
Leonardo iz slobodnjaka sa 20 metara pogađa živi zid
4'
Tawamba prima loptu u kaznenom prostoru i šutira iz okreta, a golman efektnom parom vadi loptu iz samog donjeg ugla u korner
16'
Partizan ofanzivan i pritiska sve vreme, gosti igraju na polukontre i kontre, a u odbrani stoje u jakom bloku
17'
Leonardo u prilici na 17 metara, usledio je šut po zemlji u donji ugao, Mišić brani
18'
Dva uzastopna kornera za Partizan
26'
1:0 strelac Kosović
26'
Janković je izbacio po strani Vulićevića, ovaj zavrće loptu na prvu stativu gde je Kosović špicem ćušnuo u mrežu
33'
Penal za Partizan posle faula nad Jankovićem
34'
2:0 strelac Leonardo iz penala
37'
Velika šansa za Leonarda posle greške odbrane, izmakao je i golmanu i onda iskosa šutirao u gol, ali je odbrana uspela da je izbaci u korner
40'
Tawamba šalje odličan pas ka Leonardu, ovaj prima i onda mu odbrnaa skida loptu pre šuta, iako je mogao i da šutne polumakazicama iz prve
42'
Korner za Borac, lopta s eodbila do Ignjatijevića na 10 metara po sredini gola, usledio je odličan šut, ali je Kljajić fenomenalno odbranio, a loptu koja je vraćena pred gol ponovo je pokupio
44'
Prekid, ubačena lopta na peterac i Drašković za delić sekunde ispred igrača Partizana skida loptu
45'
Kosović na centru u jednom duelu sa Marčićem dobija udarac u glavu
45'
Igraće se 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je Marčić, ušao Delić
50'
Duga lopta sa centra ka Miletiću, on je krenuo i pak pre njega stiže golman i izbija u korner, a onda još jedan
55'
Marković dobija žuti karton
58'
PArtizan i dalje igra snažno, kombinatorno i napadački, Borac pokušava da se malo otvori
59'
Mihajlović spoljnom desnom fenomenalno pronalazi samog Leonarda unutar 16 metara, ovaj je odan napravio 2-3 lažnjaka i šutirao, lai je odbrana već bila u punom bloku i lopta nije mogla u gol
62'
Leonardo gađa po zemlji Tawambu sa strane, Marinković ispred njega sprečava gol
63'
Tawamba se iznenada našao u šansi na jednu slučajnu loptu koju je dobio od odbrane, uhvatio je volej sa 12 metara, ali je lopta otišla preko gola
66'
Penal za Borac posle faula Jankovića
66'
2:1 strelac Mihajlović iz penala
67'
Izlazi Kostić, ulazi Zoćević
68'
Udarac Tijaga pored gola sa 20 metara
72'
POsle gola Borac se potpuno otvorio i počinje sve više da preti
72'
74'
Leonardo iz slobodnjaka sa 18 metara, Mišić brani
76'
Izlazi Jovanović, ulazi Punoševac
77'
Mihajlović posle odlične kontre beži po krilu, idealno vraća ka Jankoviću koji sa 7 metara prebacuje loptu preko gola
78'
Ponovo Mihajlović beži i dolazi korner linije i onda šutira, Mišić brani
79'
Janković sa strane iz 16 metara zavrće loptu, Drašković izbija loptu u korner
83'
POsed lopte 70 prema 30 posto za Partizan
85'
Izlazi Mihajlović, ulazi Đuričković
89'
Izlazi Janković, ulazi Ilić
90'
Drašković izlazi sa terena zbog udarca loptom u glavu koji je dobio pre 10 minuta
90'
Izlazi Tawamba, ulazi Jovanović
90'
Igraće se 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Punoševac dobija žuti karton
90'
90+3' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.