grbpartizan Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 23 Ostojić, 31 Milenković, 26 Miletić, 21 Jevtović, 25 Everton, 42 Leonardo, 95 Janković (65′ Mihajlović), 86 Božinov (82′ Vlahović), 32 Đurđević (89′ Jovanović).
Klupa: 85 Stevanović, 7 Mihajlović, 14 Bogosavac, 17 Marjanović, 22 Ilić, 9 Vlahović, 99 Jovanović.

Utakmica je počela, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
1'
0:1 strelac Đurđević
1'
Partizan krenuo sa centra i Vulićević izbacuje u prostor Đurđevića, koji izlazi sam ispred Petrića i trese mrežu u 10. sekundi meča
4'
Leonardo sa leve strane ka Đurđeviću, koji ubacuje na peterac, ali je odbrana u poslednji čas izbila u polje ispred Božinova
8'
Ožegović ulazi sa leve strane po korner liniji u 16 metara i šutira u prvi ugao, Kljajić na visini zadatka i brani
13'
Partizan posle gola nastavlja da drži posed lopte i pokušava da napadima uveća vođstvo, Čukarički odgovara na isti način, pa gledamo otvorenu utakmicu
15'
Odličan kontranapad domaćina, na kraju lopta dolazi do usamljenog Jevtića po srerdini gola na 10 metara, usledio je šut, a Kljajić izuzetno sigurno brani
20'
Slobodnjak za Jevtovića sa 30 metara, odličan udarac, Petrić jedva brani iz dva pokušaja
23'
Mali ,,razgovor'' Mažića i Nikolića zbog toga što je Nikolić tražio da sudija svira ruku od igrača Čukaričkog
27'
Prilika za Leonarda iz srca 16 metara, posle odličnog pasa Miletića, ali je njegov šut izblokiran i samo korner
32'
Opaan šut Regana sa 16 metara po sredini gola, Kljajić još jednom izvanredno brani
34'
Penal za Čukarički posle faula Miletića nad Ožegovićem
35'
1:1 strelac Ožegović sa penala
37'
Čukarički u dosadašnjem toku meča ima veći posed lopte
41'
Fenomenalan pas Leonarda, pronalazi pasom Đurđevića, koji kreće ka golu praćen Lagatorom i onda je usledio lažnjak i prebacivanje loptu sa lve na desnu nogu, lai je Lagator uspeo da mu je skine sa noge
42'
Leonardo pokušava šutem sa 18 metara, samo pored gola
43'
Bulatović dobija žuti karton
44'
Božinov u 16 metara izbacuje u prostor Jevtovića, koji je vraća na peterac, ali je Petrić pratio i presekao je loptu
45'
Slobodnjak na 25 metara od gola po sredini gola, Leonardo namešta loptu, udarac a Petrić hvata loptu u samom uglu
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je Ii poluvreme
46'
Božinov izvanredno izbacuje Đurđevića, koga levom rukom odgurava u 16 metara jedna iz odbrane Čukaričkog, ali Mažić ovog puta ostaje nem, nema penala
49'
Lagator dobija žuti karton
50'
Izlazi Srnić, ulazi Tomić
50'
1:2 strelac Đurđević
50'
Kakva maestralna akcija: Božinov iz prve fenomenalno sa 30 metara izbacuje Đurđevića, koji ulazi u kazneni prostor i onda desnom spoljnom u punom trku lobuje istrčalog golmana. Bravo majstori za akciju!
55'
Zamalo da Đurđević ponovo zatrese mežu, pošto je jednu dugu loptu šmekerski sklonio špiccom između dva igrača, ali je Petrić bio oprezan i istrčao i uhvatio loptu
56'
Kakva šansa za Ožegovića: Ubačena mu je lopta sa strane po zemlji, natrčao je na nju na oko 5 metara od gola, a Kljajić fenomenalno brani. Bravo Kljajo!
60'
Izlazi Kajević, ulazi Matić
61'
Goooooollllll - 1:3 strelac Đurđević
61'
Kakva golčina Đurđevića: Primio je dubinsku loptu sa čovekom na leđima olsobodio se i ušao unutra, došao 16 metara i onda pogodio sami levi ugao golmana Petrića. Majstorija, majstora! Het-trik Đurđevića...
67'
Božinov krade jednu dubinsku loptu ispred odbrane, izlazi sam polulevo ispred golma i vraća ga udarcem u suprotni ugao (kao u Novom Sad), lai lopta prolazi tik pored leve golmanove stative u gol aut. Šteta...
72'
Izlazi Regan, ulazi Mandić
73'
Leonardo fenomenalnim lažnjakom beži trojici iz odbrane sa leve strane i odna šalje pas ka Božinovu u srcu 16 metara, ali je ipak odbrana uspela da spasi i izbije loptu
75'
Izlazi Janković, ulazi Mihajlović
82'
Izlazi Božinov, ulazi Vlahović
83'
Izlazi Ožegović zbog povrede, Čukarički nema više pravo izmene, ali se Ožegović ipak vratio na teren
89'
Izlazi Đurđević uz ovacije sa tribina, ulazi Jovanović
89'
Bomba Evertona sa 25 metara, Petrić jedva izbija u korner
90'
90'
90+2' Kakva šansa: Ubačena lopta u peterac na drugu stativu, vraćena na 8 metara, Ostojić polumakazicam šutira, golman kratko odbija, natrčava Jovanović i sa 5 metara šalje loptu pored gola.
90'
90+2' Kraj utakmice.