Vreme početka: 15:00h

Gledalaca: 2.000

Delegat: Milivojević Miroslav (Niš)

Glavni sudija: Srećković Marko (Kragujevac)

Pomoćne sudije: Dimitrijević Marko (Kragujevac) i Janković Marjan (Petrovac na Mlavi)

Četvrti sudija: Nikolić Bojan (Kragujevac)

Dodatne sudije: Nema

Strelac: Đurđević 78′ (Partizan)

Žuti kartoni: Everton, Ilić i Stevanović Alen (Partizan), a Zečević, Balabanović, Galić, Bajić, Nikolić i Švolja (Bačka)

Crveni kartoni: Andrija Delibašić (pomoćni trener Partizana) i Milan Mitrović (pomoćni trener Bačke)

grbpartizan Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 6 Balažic (od 71′ Ilić), 31 Milenković, 26 Miletić, 21 Jevtović, 25 Everton, 95 Janković (od 59′ Božinov), 42 Leonardo (od 90′ Radin), 91 Stevanović Alen, 32 Đurđević.
Klupa: 85 Stevanović Nemanja, 7 Mihajlović, 11 Đuričković, 22 Ilić, 29 Radin, 86 Božinov, 9 Vlahović.
Trener: Marko Nikolić

FK_Backa_65 Bačka: 25 Čupić, 2 Nikolić, 21 Švonja, 4 Ilić, 5 Klisura, 14 Đurić, 7 Bajić, 15 Balabanović (od 79′ Dukić), 9 Čeković (od 7′ Galić), 10 Trivunović (od 62′ Milovac), 19 Zečević.
Klupa: 1 Stepandić, 11 Galić, 28 Luković, 27 Milovac, 20 Dukić, 26 Jević, 22 Macanović.
Trener: Milan Mitrović

Kompletan tok meča u tekstualnom prenosu možete pogledati klikom ovde

1
Bačka
0
1'
Meč je počeo, sa centra prvi krenuli igrači Partizana
3'
Slobodnjak za Leonarda na 18 metara, udarac Brazilca i lopta ide tik pored stative
7'
Izlazi Čeković, ulazi Galić
12'
Partizan napada od samog početka meča, gosti se brane svim snagama, čak u nekim momentima i malo grublje
13'
Zečević dobija žuti karton
18'
Janković sa strane ubacuje po liniji, golamn uklizava i nogom sprečava opasnost ispred gola
20'
Prekid, Janković ubacuje loptu, a Milenković glavom šalje loptu preko gola
23'
Start Zečevića sa leđa na Milenkoviću, ali ne dobija drugi žuti
24'
Balabanović dobija žuti karton
26'
Fudbaleri Bačke su do sada napravili 14 prekršaja, a Partizan samo 1
27'
Pomoćni sudija Janković izmišlja ofsajd Stevanoviću i sprečava ga da izađe sam ispred golaman jedan na jedan
28'
Janković u dobroj poziciji, dobija loptu sa strane, smiruje je i šutira preko gola
33'
Galić dobija žuti karton
34'
Leonardo lukavo šutira sa desne strane u donji prvi ugao, golman priseban i brani
38'
Posle kornera, lopta ide na drugu stativu, tamo je u gužvi sačekuje Leonardo i šutira, golman ulazi u šut i brani
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
45'
Everton šutira sa 20 metara, golman brani
45'
45+2' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
48'
Kakva šansa za Leonarda... Ubačena duga lopta, Đurđević kreće na nju, golman j eodbija lratko, Leonardo je sam na petercu, gol prazan, a Leo šutira levom i prebacuje gol
53'
Slobodnjak na 20 metara polulevo, Jevtović uzima loptu i šutira, golman brani
55'
Balažic odlično ubacuje loptu iza leđa odbrane, Stevanović utrčava i gađa preko golmana, ali lopta skakuće po gol liniji i ide u golaut
58'
Kontra Partizana, na kraju Leonardo centrira, skače Everton i glavom kreše loptu pored gola
59'
Izlazi Janković, ulazi Božinov
60'
Nova šansa, idealno izbačen Vulićević kjoji prima loptu daje sebi for, ulazi u kazneni prostor i zavrće loptu, ali je golman u poslednjem trenutku presekao loptu koja je ubačena po zemlji
62'
Izlazi Trivunović, ulazi Milovac
64'
Grub faul Galića na Evertonu, utakmice je trenutno prekinuta i zakuvalo se i na klupama
66'
Everton dobija žuti karton
66'
Bajić dobija žuti karton
67'
Nikolić dobija žuti karton
69'
Ubačena lopta iz prekida, Božinov šutira pored gola
71'
Izlazi Balažic, ulazi Ilić
72'
Žuti karton za Sašu Ilića
74'
Stevanović ka Leonardu, kome lopta beži na petercu
78'
Leonardo šutira sa 20 metara, samo korner
78'
Gooollll -1:0 strelac Đurđević
78'
Izveden je korner, lopta u gužvi, gde je Đurđević bio najpribraniji i glavom je smestio u sami ugao
79'
Izašao Balabanović, ušao je Dukić
81'
Stevanović dobija žuti karton zbog prigovora
83'
Švonja dobija karton
86'
Božinov lepo ostaje sam posle gužve sa desne stranei zavrće loptu, ali nema nikog da je gurne u gol
90'
Slobodnjak sa 30 metara za Bačku, Milovac ubacuje, Galić skače najviše i glavom je šalje preko gola...Auuuu...
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+1' Izlazi Leonardo, ulazi Radin
90'
90+3' POsle kontre Stevanović šutira sa 15 metara, golman brani