Klupa: 85 Stevanović Nemanja, 7 Mihajlović, 11 Đuričković, 14 Bogosavac, 22 Ilić, 29 Radin, 40 Đurđić.

novipazar65 Novi Pazar: 55 Zogović, 4 Stanojević, 7 Alivodić, 10 Travančić (od 41′ Đoković), 16 Čečarić, 18 Brunčević (od 59′ Kačar), 21 Pajović, 32 Dimitrijević, 44 Rajabov (od 65′ Lepović), 80 Svojić, 88 Micevski.
Klupa: 1 Zečević, 9 Rušević, 11 Đoković, 19 Kačar, 30 Lepović, 84 Muslimović, 99 Tintor.

0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
1'
Prvi napad i prva prilika, zamalo da psole ubačene lopte Stevanovića sa strane Božinov dođe do nje i ubaci je u mrežu
3'
Opasna kontra Pazaraca preko Čečarića, koji izlazi sa strane potpuno sam u 16 metara i odna daje sebi malo jači for i Kljajić istrčava i hvata na vreme loptu i spreči veliku opasnost po gol
4'
Dobra i otvorena utakmica od samog početka, nema onog čuvenog početnog ispitivanja snaga
5'
Dimtirijević pokušava dugom loptom sa 40 metara da lobuje istrčaloh Kljajića, ali je Filip uspeo da se vrati blagovremenio i uhvati loptu
9'
Prva velika šansa: Božinov izbacuje Đurđevića pasom iza leđa odbrane, usledio je udarac i golman Pazaraca brani
10'
Opet probija Stevanović i zavrće loptu na peterac po zemlji, a odbrana ponovo uspeva da izbije loptu ispred Đurđevića, koji je bio sam
15'
Partizan značajno pojačava tempo i pritisak na odbranu Novog Pazara
17'
Marjanović šutira iz slobodnjaka sa 25 metara, Zogović brani
21'
Povono agilni Stevanović probija po levoj strani i diže loptu, uleće Đurđević na prvu stativu i malo ostaje kratak da je ćušne u mrežu
24'
Odlična prilika za Stevanovića, šutira je posle pasa Đurđevića na ivicu kazenog prostora levom nogom, ali pored gola
25'
1:0 strelac Janković
25'
Stevanović je po ko zna koji put probio po levoj strani, udario lažnjak, prebacio na levu nogu i onda ubacio na peterac, a na drugoj stativi je sasčekao Janković i levom nogom je ubacio u praznu mrežu
27'
Janković odlično izvodi korner, skače Božinov i kreše loptu koja prolazi tik pored druge stative
30'
Alivodić dobija loptu na ivici kaznenog prostora, lažnjak i onda šut desnom nogom pored gola
37'
2:0 strelac Stevanović
37'
Izvanredna kontra, Stevanović je poveukao loptu, odložio je na stranu ka Miletiću, koji šmekerski vraća ka Stevanoviću koji je u punom trku, usledio je udarac, Zogovoić je uspeo da je u prvi mah odbrani, ali mu je iskliznula i ušla u gol
41'
Izvanredni Stevanović ubacuje sa boka na ivicu kaznenog prostora, gd eje loptu sačekao Janković i volejom u padu šutirao pored gola
42'
Izlazi Travančić, ulazi Đoković
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Marjanović u prilici šutira iskosa i neko uklizava iz odbrane i pogađa stativu. Posle kornera šuitra na odbijenu loptu Ostojić, blok odbrane
54'
Janković u odličnoj prilici, šutirao je desnom nogom u prvi ugao, lai je izblokiran
54'
3:0 strelac Đurđević
54'
Marjanović idealno centrira sa desne strane, a Đurđević glavom smešta sa druge stative loptu u mrežu
57'
Đurđević posle predivne akcije šutira iz kolena, golamn odbija kratko, ali nikog nije boilo da je smesti u mrežu. Partizan dominira terenom!
59'
Izlazi Brunčević, ulazi Kačar
60'
Đurđević postiže gol, ali je poništen zbog ofsajda
66'
Izlazi Rajabov, ulazi Lepović
69'
Čečarić dobija žuti karton
70'
Izlazi Božinov, ulazi Mihajlović
72'
Izlazi Đurđević, ulazi Đurđić
77'
Đoković dobija žuti karton
78'
Milenković dobija žuti karton
79'
Izlazi Stevanović, ulazi Đuričković
81'
Bomba Đokovića sa 20 metara pod prečku, Kljajić izvanredno skida loptu
84'
4:0 strelac Đuričković
84'
Đuričković je uhvatio dropku sa 25 metara i uputio raketu ka golu, a lopta se zarila po sredini gola pore prečku. Evro gol!
84'
Everton dobija u par navrata aplauze na otvorenoj sceni za svoiju borbenost pošto se vraća i po 40 metara da bi uzeo protivniku loptu
86'
Alivodić u velikoj šansi, potpuno sam ispred Kljajića, a Filip u padu nogom skida čist gol
88'
Janković nabacuje iz kornera, skače Ostojić na drugoj stativi i glavom šutira pored gola