Jevtović šutira sa desne strane desnom spoljnom, lopta ide tik pored stative
7'
Partizan ima apsolutni posed lopte, igra se sve vreme na polovini Žarkova
12'
Prva poluprilika za domaće, ubačena lopta sa desne strane, vraćana glavom na penal, gde je sačekao Stevanović i šutirao, a Ostojić je izbija u korner
14'
Kosović dobija poklon od Aničića i ostaje sam sa golmanom, ali je Marković ipak bio brži i prisebniji i odnosi loptu padom u noge
16'
Kosović ponovo u glavnoj ulozi, ovoga puta kao asistent ka Đurđiću pošto je uputio loptu na peterac iz drugog plana, ali je golman Marković ponovo uspeo da prvi stigne do lopte
22'
Partizan i dalje pritiska, domaći se svi postavili na 30 metara od gola i vrebaju iz kontre
23'
Iznenada lopta stiže do Jankovića na petercu sa leve strane, pokušaj udarca, ali nejako uz ometanje protivničkog igrača
24'
Lepa kontra domaćih koju je povukao Rajić i onda izbacio desno Guzinu, koji centrira na drugu stativu, ali je tamo Vulićević zagradio Čudića i propustio loptu u golaut
25'
Korner Mihajlovića sa leve strane, lopta ide na drugu stativu gde je glavom udara Đurđić, ali je ona nažalost pogodila u leđa igrča domaćih i otišla u korner
28'
Vulićević dobija udarac na centru i ostaje da leži, meč je trenutno u prekidu
29'
Meč je nastavljen, a Vulićević je van terena
29'
Božinov u prilici, ubacuje loptu paralelno sa petercem, odbrana izbija u korner
30'
Vulićević se vratio, ali će verovatno biti zamenjen, bar tkao pokazuju dr Rosić i Vujošević, koji su mu ukazivali pomoć
31'
Bogosavac ubacuje sa krila, šutira sa 12 metara Mihajlović preko gola
32'
Izlazi Vulićević, ulazi Radin
33'
Vulićević je povredio desni zglob i zbog toga je napustio teren za igru
35'
Partizan ima inicijativu sve vreme od početka meča, ali sve to deluje nekako sporo i bezidejno, tako da domaći velikom borbenošću uspevaju da se odbrane u svim potencijalnim opasnim situacijama
38'
Odlična akcija sada, Jevtović dobija od Jankovića pas u prostor, prolazi po desnoj strani i centrira oštro, skače Đurđić i kasni za delić sekunde
39'
Mihajlović je dobio loptu polulevo iz gužve i pokušao da poklopi visoku loptu, ali je ona preletela preko prečke
45'
Janoković odlični petom izbacuje Božinova, ali je Kričak šmekerski uspeo da ga izrempluje i zagradi da ne ode sam ka golu
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Đurđiću se ukaziuje iznenada šansa posle kornera, lopta mu jje pala na levu nogu, usledio je udarac ali pored gola
48'
0:1 strelac Božinov
48'
Akcija koju je povukao Kosović, uposlio Đurđića, a ovaj je prosledio ka Božinovu koji je ubacuje u mrežu
49'
Božinov dobija žuti karton zbog prepirke sa navijačima Žarkova
51'
Posle gola Partizana razvila se žestoka borba, igrači Žarkova kao da su dobili neku novu snagu i pokušavaju da ugroze gol Partizana
58'
Izlazi Jevtović, ulazi Miletić
64'
Izlazi Čudić, ulazi Janković
69'
Dobar udarac i pokušaj Guzine iz prve posle dobijanja lopte iz auta, lopta ide pored gola
69'
Guzina ponovo u šansi, ovog puta velika šasana iskosa sa desne strane, usao je sam i krenuo ka Stevanoviću, koji mu je ušao u šut i odbranio vrlo opasan napad
71'
0:2 strelac Božinov
71'
Mihajlović probija po levoj strani, centrira levom nogom sa linije na drugu stativu, a tamo Božinov hvata strahovit volej desnicom i zakucava loptu u suprotni ugao. Predivan gol! Bravo...
75'
Izlazi Stevanović, ulazi Petrović
75'
Izlazi Božinov, ulazi Damnjanović
81'
Petrović u prilici, ali je Bogosavac izbio u korner, posle koga Guzina sa 3 metra prebacuje glavom gol
82'
Izlazi Rajić, ulazi Vujović
85'
Dupli pas Mihajlovića sa Radinom i onda je usledio udarac sa 18 metara pored gola
87'
Guzina opet pravi problem odbrani po desnoj strani gde beži i centrira, ali nema nikog da ga isprati