Klupa: 85 Stevanović, 7 Mihajlović, 14 Bogosavac, 17 Marjanović, 22 Ilić, 86 Božinov, 95 Janković.

grbradnickinis65 Radnički: 30 Bajić, 4 Bulatović, 7 Stojanović (17′ Mitrović), 9 Pavkov, 11 Arsić, 14 Petrović, 19 Mrkić (85′ Ignjatović), 23 Stanojević, 24 Jovanović (88′ Apostolović), 33 Stanković, 55 Radivojević.
Klupa: 32 Kojić, 15 Ignjatović, 20 Živković, 70 Apostolović, 99 Isaev, 5 Stevanović, 67 Mitrović.

1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
3'
Partizan odmah uspostavlja posed lopte i slede uzastopni napadi ka golu protivnika
5'
Lepa kontra, ubačena lopta na 16 metara ka Evertonu, koji je pao preko lopte i sad mu se ukazuje pomoć
7'
Vraća se na teren Everton
9'
Žuti karton za Stanojevića
12'
Izlazi povređeni Everton, ulazi Marjanović
15'
Jovanović iz kontre pokušava šutem sa 30 metara iskosa, lopta ide preko gola
16'
Đurđević šutira takođe iz kontre sa 20 metara preko gola
17'
Sad je na teren legao Saša Stojanović (povreda lista) i izlazi iz igre, a ulazi Mitrović
17'
Leonardo ubacuje loptu sa strane, Đurđić za malo kasni i golman stiže pre njega do lopte
18'
Žuti karton za Jevtovića
20'
Miletić idealno centrira sa leve strane, Đurđić glavom smešta loptu u mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda Miletića (sumnjiva pozicija)
24'
igra se dosta tvrdo na obe strane, posed je sada izjednačen
27'
Lepa lopta iza leđa odbrane ka Đurđeviću, ali je golman Bajić bio bbrži
28'
Šut levicom Stevanovića sa 18 metara iz punog trka, lopta ide pored gola
31'
0:1 strelac Pavkov
31'
Jovanović je izveo slobodnjak sa 25 metara, Kljaić je u padu uspeo da odbrani, ali mu je ispala lopta, koju je u mrežu ćušnuo Pavkov
33'
Velika šansa za Đurđevića posle ubačene lopte Miletića, a golman opet brži od Đurđevića, no ispostavilo se na kraju da je Đurđević bio u ofsajdu
40'
Kapiten Radničkok Jovanović je posle jednog duela ostao da leži i to traje već 3 minuta
44'
Faul nad Leonardom na 25 metara od gola, malo iskosa levo
44'
Udarac Leonarda, lopta pogađa nekog u zidu i ide u korner
45'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
45'
45+4' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Počelo je opet napadima Partizana, koji je u 1. poluvremenu imao posed od 64%, ali džabe
48'
1:1 strelac Đurđić
48'
Marjnaović je izveo korner, loptu je kresnuo Jevtović, a na drugoj stativi je Đurđić butinom ćušnuo u mrežu
51'
Marjanović izvodi skraćeni korner, lopta u peterac, Bajić slabo interveniše, lai nije imao ko da je ubaci u mrežu
53'
Đurđić postiže još jedan gol glavom, ali je, nažalost, bio u ofsajdu
56'
Miletić centrira, Đurđić glavom, samo do golmana Bajića
61'
Kakva šansa: Marjanović ponovo fenomenalno izvodi prekid, neko iz gužve kreše galvom loptu, ali je na gol liniji neko iz odbrane izbacio u polje
68'
Stevanović centrira sa desne strane, lopta se odbija na 20 metara gde je pokupio iz prve Marjanović, ali je odbrana uspela da je izblokira
68'
Izlazi Đurđić, ulazi Božinov
70'
Jaoj kakva šansa za Đurđevića: Marjanović je izbacio Đurđevića, koji ostaje potpuno sam ispred golmana, ali mu je praktično dodao živu loptu u ruke.
72'
Iznenadna kontra 4 na 3, Stevanović je povukao i odna pokušao pasom ka Đurđeviću, ali je lopta pobegla u gol aut
75'
Leonardo sa leve strane zakuvava, i zamalo Bulatović da postigne autogol
75'
Korner Marjanovića, skače Balažic i zamalo preko prečke
76'
U ovim momentima oba tima napadaju i seva na obe strane
78'
Korner Marjanovića, skače Ostojić i glavom šutira, ali samo do golmana
79'
Izlazi Đurđević, ulazi Ilić i postaje rekorder po broju nastupa za Partizan sa 792 meča
84'
Miletić ubacuje sa strane, Božinov glavom preko gola
85'
Izlazi Mrkić, ulazi Ignjatović
86'
Bomba Jevtovića sa 25 metara, Bajić brani
88'
Izlazi Jovanović, ulazi Apostolović
90'
90'
90+3' Leonardo dobija žuti karton