grbpartizan Partizan: 12 Kljajić Filip, 4 Vulićević Miroslav, 6 Balažic Gregor, 23 Ostojić Bojan, 26 Miletić Nemanja, 25 Everton Luiz, 21 Jevtović Marko, 91 Stevanović Alen, 42 Leonardo da Silva Souza (76′ Janković), 86 Božinov Valeri (74′ Đurđić), 32 Đurđević Uroš (69′ Mihajlović).
Klupa: 85 Stevanović Nemanja, 7 Mihajlović Nemanja, 14 Bogosavac Miroslav, 22 Ilić Saša, 40 Đurđić Nikola, 95 Janković Marko, 17 Marjanović Saša.

Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
1'
Partizan od prvog zvižduka krenuo frontalno ka golu
3'
Leonardo završava udarcem pored gola, jedan od nekoliko napada na samom početku meča
9'
Partizan ima inicijativu u mnogo veći posed
12'
Dubinska lopta ka Božinovu, koji se malo spetljao oko penala i propade šansa
15'
Gužva pred golom, nekloliko pokušaja, na kraju Stevanović hvata volej sa desne strane, a u blok mu ulazi odbrana i Leonardo, koga pogađa lopta i ide u gol aut.
18'
Dražić šutira sa 25 metara, lopta jedva stiže do gol auta.
21'
Skraćeni korner izveo je Stevanović, ali Sinđić izbija loptu u polje
23'
0:1 strelac Leonardo
23'
Leonardo je izveo skraćeni korner sa leve strane desnom nogom, lopta je dobila efe, prošla sve igrače i odbila se od druge stative u gol
29'
Partizan i dalje nastavlja sa inicijativom i napadima, Voždovac igra isključivo na kontre dugačkim loptama
34'
Kratak prekid na meču zbog sudara Lukića i Jevtovića kolenima
36'
Lukić napušta teren na nosilima i verovatno će biti zamenjen
38'
Izlazi Lukić, ulazi Petrović
41'
Mihajlov pogibeljno startuje sa leđa na Leonarda i dobija crveni karton
44'
Žuti karton za Đurđevića
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45'+2 Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
48'
Prodor po levoj strani, na kraju nešto između centaršuta i šuta Miletića, lopta udara u spoljni deo mreže
51'
Posle kornera Stevanovića, Đurđević iskosa levo šutira glavom, golman skida loptu iz samog donjeg ugla
55'
Auuu kakva šansa posle prelepe akcije Miletića, odigrao za Božinova, koji ubacuje iza ka Leonardu, lai nema gola
56'
0:2 strelac Ostojić
56'
Posle velike šasne Leonarda, lopta je otišla u korner, koji izvodi Stevanović, a Ostojić skače i glavom zakucava loptu u gol
57'
Loše ispucana lopta golmana Miloševića, Eveton je na oko 35 metara iskosa prihvatio loptu i iz prve desnom spoljnom gađao prazan gol, ali je pogodio spoljni deo stative
65'
Korner, ubačena lopta na drugu stativu do Leonarda, koji je vraća na peterac ka Balažicu, ovaj šutira preko gola
67'
Izlazi Dražić, ulazi Georgijević
69'
Lepa kontra, na kraju Vulićević šutira po zemlji sa desne strane, golman brani
69'
Posle kornera, Jovanović je imao priliku glavom, lai nije uspeo do kraja da zakači loptu
70'
Žuti karton za Ćirkovića
71'
Izlazi Đurđević, ulazi Mihajlović
73'
0:3 strelac Everton
73'
Kakva kontra iz udžebenika, krenula je od gola Partizana gde je branjen korner, a onda je Leonardo izleteo kao raketa i odigrao ka Mihajloviću, koji ulazi polulevo u 16 metara i spoljnom densom ubacuje za Evertona, koji je dotrčao iz drugog plana i zakucava loptu u gol. Prelepa akcija!
74'
Izlazi Božinov, ulazi Đurđić
76'
Izlazi Leonardo, ulazi Janković
79'
izlazi Ćirković, ulazi Stuparević
84'
Slobodnjak sa 17 metara po sredini gola posle faula nad Đurđićem, loptu uzima Janković i pogađa zid
88'
Udarac Miletića sa 18 metara preko gola
90'
Slobodnjak sa 25 metara za Jevtovića, malo iskosa levo, udarac i pogađa zid, a odbijenu loptu ponovo šutira, samo do golmana