Mladost izlazi dosta visoko u presing, ali u odbrani obezbeđuju sa petoricom
7'
uhhh kakav sudar Evertona sa dvojicom igrača Mladosti na centru, ustvari duel jedan na jedan a Radivojević je pao sam od sebe nedaleko
8'
Đurđić fintom ulazi u kazneni prostor, igrač Mladosti ga gura po leđima i rukom po ramenu hvata, nema penala
10'
Sada gosti svi na 30 metara od gola kada se brane, a kada uzmu loptu pokušavaju polukontrama
12'
Đurđević ulazi u kazneni prostor, mali duel sa protivnikom i pada, lopta izbijena
20'
Leonardo ubacuje sa strane iz prekida, Krznarić u letu i boksuje loptu ispred nekolicine igrača
26'
Ubačena lopta Jankovića iz prekida u kazneni prostor, golman istrčava i jedva je udara, na nju sa strane naleće Jevtović i šalje je glavom tik iznad prečke, ali mu je tom prilikom neko iz odbrane raskrvario arkadu, pa mu se sad ukazuje pomoć
31'
Jevtović ne može da se vrati u igru, umesto njega ulazi Ilić
34'
Leonardo pokušava solo driblinzima po levoj strani, ubacuje loptu, ali samo do golmana
36'
Šansa posle ubacivanja Jankovića iz prekida, ali je lopta prohujala kroz peterac u gol aut, a da je niko nije zahvatio
39'
Ubačena dugačka lopta ka Đurđiću, pomoćnik maše ofsajd, ali ga jednostavno nema
40'
Leonardo lepo pronalazi Jankovića na ivici kaznenog prostora, usledio je šut, Krznarić brani
44'
Ilić izbacuje Miletića, koji kreće na loptu i đonom mu ulazi u koleno igrač Mladosti i to je slobodnjak na 17 metara malo iskosa levo
45'
Gooool 1:0 strelac Leonardo
45'
Kakva majstorija majstora iz slobodnjaka! Iz mesta je zafelširao loptu i smestio je ispod samog roglja, a golman nije stigao ni da se pomeri
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+3' Leonardo iz kaznenog prostora vraća na 12 metara ka Đurđiću, koji hvata makazice, ali lopta ide preko gola
45'
45+3' Faul nad Evertonom, koji ostaje van terena da leži na atletskoj stazi držeći se za levu ruku, na koju je pao
45'
45+3' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Udarac Milenkovića sa 25 metara, pored gola
52'
Lepa akcija u kojoj je na kraju Janković ostavio loptu petom za Ilića, koji šutira sa 16 metara, samo korner
52'
Žuti karton za Krznarića
54'
Šatara dobija žuti karton
56'
Penal za Mladost
56'
Ubačena lopta iz kornera, na drugoj stativi Đurđić je hteo da izbaci loptu i sapleo Jovanovića
56'
Žuti karton za Đurđića
57'
1:1 strelac Bojović (11m)
59'
Ilić do Đurđića, koji se jedva otrgao iz zagrljaja odbrane i šut pored gola
60'
Gooool 2:1 strelac Đurđević
60'
Ubačena duga lopta na 30 metara, tu je Đurđić glavom skinuo loptu, Đurđević je utrčao i lobovao istrčalog golmana. Šmekerski gol...Bravo Đurđeviću...
62'
Izlazi Saničanin, ulazi Tumbasević
62'
Auu kakva šansa posle prekida, lopta glavom vraćena ka Pejoviću, koji hvata volej i upućuje bombu tik iznad prečke
63'
Izlazi Đurđić, ulazi Božinov
67'
Goooollll 3:1 strelac Božinov
67'
Velemajstorski pas Leonarda, Božinov prima loptu ispred kaznenog prostora, onda je napravio korak dva i levom nogom je smestio loptu po zemlji u donji ugao. Prelep gol!
67'
Izlazi Milosavljević, ulazi Odita
69'
Jovanović preti iz 16 metara udarcem sa strane, Kljajić brani
71'
Sjajna lopta Đurđevića ka Božinovu na drugu stativu, koji je sa linije pokušao iz prve, Krznarić brani
73'
Leonardo pravi dar mar po levoj strani i vraća loptu na peterac, Janković kasni za koji santimetar da je ubaci u gol
73'
Upućena lopta u rupu ka Božinovu, pomoćni opet maše ofsajd i opet nije u pravu
76'
Vulićević pronalazi dijagonalom Leonarda, ovaj šutira iz prve sa 15 metara, lopta ide pored gola