grbpartizan Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 6 Balažic, 26 Miletić, 21 Jevtović, 25 Everton, 95 Janković (81′ Alen Stevanović), 42 Leonardo (87′ Mihajlović), 32 Đurđević, 40 Đurđić (62′ Ilić).
Klupa: 85 Stevanović Nemanja, 7 Mihajlović, 14 Bogosavac, 22 Ilić, 27 Kosović, 91 Stevanović Alen, 9 Vlahović.

Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Metalca
1'
Lepa akcija na kraju koje je Eveton šutirao sa 20 metara pored gola
4'
Domaći u jednoj akciji u dva-tri navrata prete, ali je na kraju Kljajić uhvatio loptu
8'
Dubinska lopta Jankovića ka Leonardu, ali je golman Belić istrčao i odneo nogom loptu
10'
Sudija Ilić u prvim minutima svira svaki pa i najobičniji pogled ka igračima Metalca kao faul...
11'
Stojanović gađa donji ugao sa 20 metara, Kljajić brani
12'
Prva velika šansa u kojoj je posle prodora Đurđevića bio Leonardo, ali je zakasnio da dođe do lopte
13'
Most igrača Metalca na Jankoviću, nema faula na ivici kaznenog prstora
17'
Udarac Rovčanina sa 25 metara pored gola
18'
Jovanović šutira sa 7 metara, ali je Balažic ušao u blok
22'
Otašević dobija žuti karton
23'
Leonardo zavrće iz slobodnjaka u srce 16 metara, ali je Đurđević oko peterca promašio loptu
27'
Opasan napad, ubačena lopta od Vulićevića dolazi na drugu stativu gde je bio potpuno sam Leonardo i mnogo se nameštao za šut, pa mu je Nikodijević skinuo loptu
31'
Slobodnjak na 20 metara od gola, Jevtović uzima loptu i šutira, Belić brani, odbijenu loptu zavće Leonardo na drugu stativu gde je skočio Đurđević i glavom uputio loptu u donji ugao, ali je Belić ponovo uspešan i brani
35'
Walberto u kontri i pokušava šutem iskosa, lopta ide preko gola
38'
Miletić zavrćesa krila po zemlji, Đurđić na prvoj stativi šutira, lopta iznad gola
39'
Đurđević dobija žuti karton
41'
Partizan ima posed lopte oko 65%
42'
Bomba Jevtovića sa 20 metara, Belić boksuje loptu
44'
Nezgodna lopta Stojanovića u gužvu, Kljajić oprezan i u padu boksuje loptu
44'
Kakva dva faula na centru nad Jankovićem dva saplitanja, ali Ilić ostaje nem...
44'
...Ali zato Eveton dobija žuti karton
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Kaisedo šutira sa 25 metara pored gola
45'
45+3' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Korner Jankovića, ubačena lopta oko penala, udara je Đurđić sa zemlje glavom, ali nažalost preko gola
49'
Kakva šansa za Leonarda, koji dobijna pas od Đurđevića i ostaje sam na 5 metara iskoa od gola, ali mu je lopta pobegla i golman je stigao pre njega
51'
Udarac Leonarda sa 18 metara preko gola
56'
Šansa za Metalac, pošto je Jovanović bio na oko 7 metara od gola, usledio je udarac, ali preko gola
57'
Miletić ubacuje na peterac, skače Đurđić i glavom šalje loptu preko gola
61'
0:1 strelac Leonardo
61'
Leonardo je pre gola šutirao iskosa levom nogom, golman odbranio, a u nastavku akcije domaći greše, Leonardo je doašo na 18 metara od gola i onda uputio raketu u sami ugao
62'
Izlazi Đurđić, ulazi ilić
65'
Jovanović dobija žuti karton
67'
Izlazi Rovčanin, ulazi Tomić
67'
Izlazi Caisedo, ulazi Mladenović
71'
POsle gola Metalac se potpuno otvorio i pokušava sada napadima ka golu Partizana da izjednači
77'
Mijić izlazi, ulazi Mitrović
78'
Auuuu šta je sada promašio Đurđević: Leonardo fenomenalnim pasom pronalazi na drugoj strani Miletića, koji idealno ubacuje ka Đurđeviću koji je potpuno sam pred praznim golom na 3 metra i lopta mu je pre šuta nezgodno odskočila i prošio je prazan gol
80'
Bomba Mitrovićas a 30 metara, lopta ide tik iznad samog roglja
81'
Izlazi Janković, ulazi Stevanović Alen
82'
Panić dobija žutikarton
87'
Izlazi Leonardo, ulazi Mihajlović
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Kontra 3 na 2, lopta kod Đurđevića, udarac i belić brani
90'
90+3' Mihajlović u prilici, šut i korner