Klupa: 1 Janković, 11 Petrović, 14 Ilić, 30 Jesse Sekidika, 31 Filipović, 88 Beljić, 72 Ndiaye.

1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Napretka
4'
Napad Partizana, lopta u rupu ka Leonardu koji bi bio u dobroj poziciji, ali pomoćnik na istoku maše ofsajd koji ne postoji i zaustavlja akciju
5'
Udarac Varge sa 18 metara iskosa, lopta ide preko gola
10'
Partizan ima mnogo veći posed lopte na početku, što je i za očekivati, Napredak vreba iz kontri
15'
Udarac Jovovića iskosa sa 10 metara pored gola
19'
1:0 strelac Đurđević
19'
Skraćeni korner je izveo Marjanović, lopta se iz guzve vratila ka Đurđeviću koji je šutirao, odbrana je bila u bloku, a obijenu loptu Đurđević je primio, prebacio na desnu i onda pogodio malu mrežicu
24'
Žuti karton za Đurđića
26'
2:0 strelac Leonardo
26'
Leonardo je uspeo da se prikrade i otme dvojici igrača Napretka loptu sa leđa i onda je pogodio istu malu mrežicu kao i Đurđević kod prvog gola
33'
Leonardo odličnim pasom pronalazi Đurđića na desnom boku, koji centrira, ali je Simonović uspeo da skine loptu ispred Đurđevića, koji se nameštao za volej
36'
3:0 strelac Đurđević
36'
Leonardo i Đurđić su odigrali dupli pas na petoparcu u 16 metara, da bi Leonardo onda šutirao, Petrović brani i odbija loptu na koju kreće Đurđić ali je pao, a loptu sačekuje Đurđević i polumakazicama je zakucava u mrežu
40'
Stevanović ostaje posle jednog duela da leži na travi i trenutno je prekid meča
40'
Izlazi Varga, ulazi Ndiaye
42'
Stevanović se vratio na teren
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Izlazi Jovović, ulazi Jesse
46'
Počelo je II poluvreme
48'
POsle kornera Šljivić je zahvatio loptu iz prve, ali lopta ide pored gola
50'
Urošević dobija žuti karton
52'
Bomba Marjanovića sa 25 metara, lopta tik iznad prečke
54'
Skraćeni korner Marjanovića, lopta kreše Milenkovića i ide na drugu stranu odakle je vraća Đurđević, ali je proletela kao tane kroz peterac i niko nije uspeo d aje pipne i ubaci u mrežu
56'
Odličan udarac Uroševića iz 16 metara, Kljajić vadi iz devedeset loptu u korner
56'
3:1 strelac Vukanović - Izveden korner i Vukanović potpuno sam skače i glavom postiže gol
61'
Novi korner i nova opasnost za gol, ali je lopta u poslednjem momentu izbačena na metar od gola u korner
63'
Žutikarton za Vulića zbog simuliranja penala
64'
Stevanović probija do same korner linije i šutira na prviu stativu, Petrović brani
66'
Jesse dobija žuti
67'
Izlazi Leonardo, ulazi Kosović
67'
Marjanović nabacuje iz prekida, Ostojić šutira glavom, Petrović hvata
69'
Pokušaj Projića udarcem sa 25 metara, Kljajić brani
69'
Izlazi Vulić, ulazi Petrović Branimir
71'
Jesse dobija drugi žuti karton i to je automatski crveni
74'
Velika šansa za Đurđevića posle izuzetne asistencije KOsovića, primio je loptu malo unutar 16 metara i šutirao, a Petrović izbacuje loptu u korner
75'
Izlazi Stevanović Alen, ulazi Janković
80'
izlazi Đurđević, ulazi Vlahović
82'
Vukanović zamalo da bude u velikoj šansi sam ispred gola posle dobrog pasa u prostor, lai nije prihvatio loptu i opasnost je prošla
83'
Everton dobija žuti karton
87'
KOrner Marjnaovića, Đurđić štiklom pokušava, lopta ide pored gola
89'
Žuti karton za Miletića
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
90'
90+1' žuti karton za Vlahovića
90'
90+2' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142209 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142210 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142213 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142212 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142219 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142215 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142214 tmt_fkp-napr kup_9-21-2016_0142227