grbpartizan Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 31 Milenković, 6 Balažic, 26 Miletić, 17 Marjanović (65′ Ilić), 21 Jevtović, 7 Mihajlović (63′ Janković), 42 Leonardo, 32 Đurđević, 86 Božinov (85′ Vlahović).
Klupa: 85 Nemanja Stevanović, 22 Ilić, 91 Alen Stevanović, 29 Radin, 9 Vlahović, 40 Đurđić, 95 Janković.

Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Borca
1'
Počelo je žestoko na obe strane, visoki presing oba tima
3'
Marjanović nabacuje iz prekida, lopta u gužvi odbijena na 20 metara, gde je sačekuje Vulićević i šutira pored gola
5'
Marjanović ponovo nabacuje iz kornera, Balažic u skoku, gužva na gol liniji i lopta izbijena u polje
10'
Maslać dobija žuti karton
15'
Partizan ima mnogo veći posed lopte, ali bez nekih šansi, dok Borac igra izuzetno čvrsto i na kontre. Gledamo dobar meč...
18'
Drugi žuti karton za Maslaća i automatski crveni
24'
Izlazi Stanković, ulazi Krstić
26'
Lepa prilika posle dubinske lopte Balažica ka Božinovu na samu liniju, koji je prima i vraća ka Đurđeviću, ali je odbrana uspela da je izbije u korner
27'
Partizan u velikom naletu, domaćini se bore kao lavovi
29'
Balažic odlično seče kontru na centru i daje dubinski loptu ka Leonardu, koji ubacuje iz prve na peterac, ali tamo nema nikog da je gurne u gol
33'
Milenković dobija žuti karton
36'
Balažic ponovo šalje dugačak pas, sačekuje je Božinov polulevo i šutira ka golu, ali nejak udarac i lak posao za golmana
38'
Goooll 0:1 strelac Miletić
38'
Marjnaović ponovo fenomenalno izvodi prekid, Jevtović kreše loptu na prvoj stativi, a loptu na drugoj stativi sačekuje usamljeni Miletić i glavom je zakucava u gol
40'
Gooollll 0:2 strelac Mihajlović
40'
Zoćević nije gledao i vratio je loptu ka svom golmanu, a Mihajlović lukavo krade loptu, obilazi golmana i onda iz teške pozicije iskosa jakim udarcem ubacuje loptu u gol. Krunisana je velika ofanzivna i odlična igra crno-belih...
43'
Bez obzira na igrača više, Partizan večeras deluje potpuno drugačije u odnosu na prethodna izdanja, igra raznovrsno sa puno kombinatorike i dosta trčanja i izmene mesta.
44'
Đurđević u poziciji za udarac, šutira sa 18 metara po zemlji, lopta ide tik pored stative
45'
Bogdanović izvanredno šutira u same rašlje iz slobodnjaka, a Kljajić čita i hvata živu loptu iz samog ćoška
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme, Partizan krenuo sa centra
54'
Mirna igra na početku drugih 45 minuta, Partizan kontroliše igru i pas igrom pokušava da dođe u priliku d augrozi gol Borca
58'
Fenomenalan centaršut Vulićevića, skače Đurđević glavom, a golman na gol liniji maestralno skida čist gol
61'
Izlazi Delić, ulazi Marčić
62'
Izlazi Mihajlović, ulazi Janković
64'
Miletić ubacuje po zemlji, natrčava Leonardo i skreće loptu po zemlji, a golman Aleksić opet siguran
64'
Izlazi Marjanović, ulazi Ilić
68'
Tanasin ulazi iza leđa odbrane iskosa desno i dobija dobru loptu, zavrće na prvu, a tu je odlični Kljajić koji je procenio gde će lopta i istrčao je i uhvatio
75'
Udarac marčića sa 20 metara, lopta ide preko gola
79'
Tanasin dobija žuti karton
80'
Leonardo iz skraćenog ubacuje, Jevtović ponovo kreše loptu na drugu stativu, tamo uleće Božinov i glavom je ubacuje u gol, ali je bio u ofsajdu i gol je poništen