Partizan ima veći posed lopte na početku meča
10'
Partizan vrši konstantan pritisak, Spartak se brani i čeka kontre
13'
Mihajlović centrira i pronalazi Božinova na drugoj stativi, volej Bugarina, ali je neko iz odbrane ušao u blok i izbio loptu
15'
Mihajlović je centrirao iz prekida, na drugoj stativi je u gužvi neko pogađa i kreće ka Radoviću, koji je ipak u ofsajdu
19'
Prva velika šansa, kada je Đurđić izvanedno izbacio u prostor Mihajlovića, koji je uleteo i sa 5 metara prebacio gol pored istrčalog Janoševića
20'
Pssed lopte je 70 prema 30 % u korist Partizana, Spartak igra klasičan bunker i vrebaju iz kontre
21'
Odličan udarac levom Radovića posle lažnjaka sa 16 metara, Janošević u padu brani
26'
Rovovska borba, Partizan napada, Spartak čvrts pozadi i u sredini terena, pa nema mnogo prilika za gol
30'
Poslednih par minuta Spartak je počeo da izlazi iz svoje zone i napada ka golu Partizana
31'
Šansa za Đurđića posle solo prodora Radovića, ostao je sam na desnoj strani i malo zakasnio sa šutom, pa je izvukao samo korner
36'
Mudrinski iz voleja šutira sa 16 metara, lopta ide pored gola
39'
Vulićević oprobava šut sa 20 metara, lopta ide preko gola
43'
Đurđić dobija žuti karton
45'
Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
50'
Farkaš šutira levom nogom sa 16 metara pored gola
51'
Ilić do Evertona, koji šuitra sa ivice kaznenog prostora, lopta ide visoko preko gola
52'
Izlazi Torbica, ulazi Makarić
52'
Mihajlović šutira sa 18 metara iz trka pored gola
54'
Izlazi Đurđić, ulazi Alen Stevanović
56'
Mihajlović odlično izvodi skraćeni korner. lopta je prohujala pored svih igrača i proletela tik pored stative
58'
Radović u solo prodoru, ispromešao je odbranu i odna uputio pas ka Božinovui, lopta beži u gol aut
59'
Udarac makarića sa 25 metara, Šaranov na mestu
61'
Korner izvodi Mihajlović, lopta ka Milenkoviću, koga Mudrinski baca na zemlju rukama, ali Mažiću ne pada napamet da svira penal za Partizan
62'
Bomba Evetona sa 25 metara, Janošević u padu vadi loptu iz ugla
63'
Farkaš dobija žuti karton
67'
Izlazi Mudrinski, ulazi Milić
68'
1:0 strelac Makarić šutem sa 20 metara
69'
Izlazi Mihajlović, ulazi Vlahović
73'
Izlazi Ilić, ulazi Leonardo
74'
Korner sa desne strane, Balažic skače i glavom na levu stranu gde na Radovića naleće golman Janošević na 3 metra od gola i uleće u njega, ali nema šanse da Mažić svira penal za Partizan,.
79'
1:1 strelac Leonardo
79'
Leonardo je dobio loptu na 20 metara, odna je poveo jedan koram udario lažnjak i desnom pogodio sa 16 metara donji ugao
82'
2:1 strelac Milić, koji je dobio dubinsku loptu i ispred 2 igrača i Šaranova stigao pre do nje i glavom je gurnuo u gol
85'
Izlazi Ivanović, ulazi Radovanović
88'
Božinov dobija žuti karton zbog prigovora
90'
Igraće se još 6 minuta nadoknade vremena
90'
90+5' Vulićević nabacuje, Balažic u skoku pored gola