Čukarićki agilniji u prvim minutima meča, igraju visoko i čvrsto
Čukarički ima veći posed lopte u prvih 10 minuta
Udarac Radovića sa ivice kaznenog prostora, lopta ide pored gola
13'
Žuti karton Piasentinu
17'
Korner Mihajlovića, velika gužva, udarac Radovića, lopta napolje, Ilić je vraća ka Đurđiću, ponovo se odbija ka Balažicu, udarac i blok odbrane
19'
Bomba Mihajlovića sa 20 metara, golman prstima skida loptu, koja pogađa prečku
20'
Prelepa akcija, nekoliko razmene pasova, na kraju lopta stiže na 15 metara do Evertona, koji šutira po zemlji, golman brani
21'
Docić odlično šutira posle greške odbrane, Šaranov brani odlično
22'
Mašović dobija žuti
24'
Sjajna lopta Radovića iza leđa odbrane ka Evertonu, koji je primio došao na 16 metara onda loše levom šutirao, golman brani
26'
1:0 strelac Božinov
26'
Slobodnjaka sa strane, skraćeni korner, Mihajlović idealno nabacuje oko peterca, gde natrčava Božinov i zakucava loptu pod prečku
30'
Auuu kakva šansa za Mihajlovića: Dubinska lopta igrača Čukaričkog prema svom golu, stiže Mihajlović pre golmana, glavom sebi daje for i kreće ka golu, desno je imao dvojicu igrača (Everton i Đurđić), nije im dodao već šutira, ali je odbrnaa stigla da izblokira
35'
Žuti karton za Božinova
37'
Đurđić postiže gol na ubačenu dubinsku loptu Ilića, a sudija svira ofsajd. Sumnjiva situacija, vrlo...
44'
Partizan je preuzeo posed lopte i posle gola igra dosta sigurno
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je Docić, ušao Regan
48'
Izlazi Ilić (zbog povrede, udarca), ulazi Brašanac
50'
Odlična kontra, lopta ka Mihajloviću, koji beži po levoj strani u pokušava da uposli samog Đurđića, no Piasentin uspeva ispred njega da izbije u polje
55'
Izjednačen posed u prvih 10 minuta II poluvremena, Partizan ipak opasniji i nekako sa više elana
57'
Poučeni iskustvom sa meča protiv Vojvodine, fubaleri PArtizana se ne zaleću tkao lako na ovom meču, posebno što imaju i rezultatsku prednost
58'
Đurđić odlično upošljava Vulićevića, koji dolazi do korner linie i zavrće loptu, golman ipak uspeva da je preseče
59'
Izlazi Radonjić, ulazi Jevtić
63'
Slobodnjka izveo Mihajlović, nekoliko opasnih pokušaja i na kraju Balažic glavom za malo prebacuje stativu glavom. Kod faula koji je sviran za slobodnjak sudija nije ispoštovao prednost, jer je Brašanac krenuo sam sa loptom ka golu...
66'
Skraćeni korner, ubačena lopta na peterac, Milenković izbija u korner
68'
Izlazi Đurđić, ulazi Alen Stevanović
71'
Partizan pokušava da postigne i drugi gol, ali je i Čukarički dosta opasniji u II poluvremenu
71'
Velika šansa za Stevanovića, koji dobija loptu od Božinova i izlazi sam ispred golmana, ali mu je Petrić odbranio
73'
Žuti karton za Miletića, iako je pre toga bio faul nad Brašanacem
74'
Piasentin šutira iz slobodnjaka sa 35 metara, lopta kreše zid, a Šaranova brani
76'
Korner izveo Mihajlović, skače Milenković i glavom ka uglu, a Petrić paradom skida loptu iz ugla
79'
slobodnjak sa 25 metara izveo je Miletić , lopta tik pored stative
82'
Razvila se velika borba na terenu, Partizan čuva rezultat pas igrom i čuvanjem lopte, a Čukarički dosta agresivan i pokušava da izjednači
83'
Izlazi Božinov, ulazi Marjanović
85'
Marjanović idealno centri iz prekida, skače Balažic i šutira glavom, a Petrić fenomenalnom paradom skida loptu iz donjeg ugla
87'
Izlazi Mandić, ulazi Alen Mašović
89'
Marjanović zavrđe iz kornera, šutira glavom Milenković tik iznad prečke
90'
Centaršut Buulatovića, skače Jovanović i pogađa spoljni deo stative
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' Sudar glavama Miletića i Erhana Mašovića, ukazuje im se pomoć