Ilić ka Radoviću, golman brži i hvata loptu
Božinov šalje bombu sa ivice kaznenog prostora, lopta je okrznula gornji deo prečke
Partizan je krenuo u meč izrazito ofanzivno sa mnogo većim posedom lopte
13'
0:1 strelac Radović
13'
Miletić je ubacio loptu sa boka, natrčao je Božinov i pogodio iz prve prečku, a odbijenu loptu sačekao je Radović i sa 12 metara šmekerski pogodio desni donji ugao golmana Đogatovića
20'
Javor je posle gola malo otvorio svoje redove i sad se igra uglavnom na sredini terena
22'
Javor poslednjih 5 minuta ima veći posed lopte
25'
Slobodnjak sa 25 metara izveo je Miletić i pogodio živi zid
27'
Velika šansa za Gafurova sa 5 metara šutem iz prve, ali na samoj liniji peterca Miletić u padu spašava gol
28'
Everton dobija žuti karton
33'
Zanimljiva situacija pred golom Javora: Ubačena lopta, Mihajlović i Đurđić u ofsajdu, golman istrčava i hvata loptu, a sudija ništa ne svira poštujući prednost. Đogatović je ipak spustio loptu da izvede ofsajd, a Đurđić zamalo da mu da gol...
34'
Gafurov u velikoj šansi posle faula nad Balažicem u trku kada mu je uzeo loptu, stuštio se ka golu sa leve strane i onda šutirao ka golu, ali je Šaranov dobro pokrio ugao i odbranio
36'
Gafurov dobija žuti karton
41'
Bomba Ilića sa 18 metara u donji ugao, Đogatović je uspeo da spase gol
42'
Partizan ponovo ima veći posed
43'
Miletić centrira, Radović glavom pored gola
45'
Mihajlović dobija odličnu loptu u prostor, prebacio je fintom na ivici kaznenog prostora na desnu nogu i onda šutirao preko gola
45'
Zamalo da Đurđić jednu povratnu loptu ka golmanu preseče i postigne gol, ali je Karišik ipak uspeo da prvi stigne do lopte
45'
Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je Jovanović, ušao Milisavljević
47'
Udarac Mihajlovića sa leve strane iz kaznenog prostora, Karišik postavlja glavu i sprečava put lopti ka uglu
48'
Udarac Miletića sa 20 metara, ali je lopta na putu ka golu pogodila Đurđića i odbila se u gol aut
57'
Miletić pogađa stativu sa leve strane
57'
Izlazi Božinov, ulazi Brašanac
60'
Izlazi Dimitrić, ulazi Spremo
62'
Amanović centrira, Šaranov lepo izlazi i u padu skida oštru loptu koja je pretila da napravi problem u odbrani
66'
Korner, lopta na levu stranu, tu je sačekuje Ilić i vraća u peterac, skače Radović i udara je glavom, a onda je usledio sudar njega i Karišika, a lopta se odbila od Karišika u polje
69'
Penal za Partizan posle faula Karišika nad Miletićem
71'
0:2 strelac Mihajlović (11m)
79'
Izlazi Đokić, ulazi Stojaković
81'
Posle kornera na odbijenu loptu natrčava Miletića i šutira preko gola
84'
Velika šansa za Đurđića, posle idealnog pasa Ilića na 7 metara od gola, ali je on poslao loptu pored stative
85'
Izlazi Đurđić, ulazi Vlahović
86'
Stojaković iz kornera, skače Bjedov i pogađa gornji deo prečke Šaranova
88'
izlazi Radović, ulazi Alen Stevanović
88'
Tomanović opaljuje sa 25 metara. Šaranov lako brani
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+1' Stevanović šutira sa 16 metara, ali je izblokiran i samo korner
90'
90+2' Ubačena lopta sa strane, skače Balažic i uz odbranu prstima golmana Đogatovića pogađa prečku
90'
90+4' Balažic dobija žuti karton