Poćetno ispitivanje sbaga, a oba tima su krenula agresivno u meč na svakom delu terena, to je odmah vidljivo golim okom
6'
0:1 strelac Meleg
6'
Meleg je dobio dubinsku loptu i posle nekoliko odlaganja i fintirnaja golmana koji je izašao na loptu, gađao je prazan gol i pogodio mrežu
10'
Prečka Božinova posle prelepe akcije Radovića, povratna lopta na penal gde Božinov u punom trku gađa i pogađa prečku
13'
Vojvodina igra i preko granice faula, a sudija Ilić ima takav kriterijum da sve to pušta
15'
Radović je danas raspoložen za igru, opet je napravio sjanu fintu i centrirao, ali je golman izašao i odneo loptu
17'
Partizan ima veći posed lopte, ali je Vojvodina izuzetno opasna u kontrama i polukontrama, pošto igraju visoki presing i često otimaju lopte na sredini terena
21'
Korner za Partizan, ubačena lopta ka Balažicu, a sudija svira kontra faul iako je Balažic držan za ruku
23'
Partizan vrši pritsak, ali se Vojvodina organizovano i čvrsto brani, pa nema nekih izglednijih prilika za gol
29'
0:2 strelac Paločević udarcem sa 18 metara levom nogom po zemlji
30'
Trujić dobija žuti karton
32'
Udarac Melega iz slobodnjaka sa 16 metara preko gola
33'
Trujić šutira lukavo sa 16 metara, lopta ide pored same stative
35'
Žuti karton za Evertona
35'
Meleg iz prekid aubacuje, gužva pred golom i na kraju Šaranov hvata loptu
38'
Partizan igra u velikom grču, svim igračima su noge prilično stegnute, pa često greše...
39'
Brašanac je pao na ivici kaznenog prostora,posle lažnjaka sudija kaže da nema faula
41'
Žuti karton za Božinova
41'
Puškarić dobija žuti karton
43'
Korner, lopta ubačena do Božinova, koji je udara i golman je hvata nasamoj gol liniji
44'
Nabačena lopta sa desne strane, naleć Meleg i opaljuje iz voleja, pravu bombu, ali se na loptu bacio Vulićević i sprečio siguran gol
45'
Žuti karton za Mićića
45'
Mihajlović šutira iz slobodnjaka sa 16 metara preko gola
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+3' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Ušli su Ilić i Đurđić, a izašli A. Stevanović i Mihajlović
47'
Đurđić izbacuje Božinova, koji ulizava i u padu šutira, golman brani
48'
Antić dobija žuti karton
50'
Brašanac dobija žuti karton
57'
Udarac Evertona sa 18 metara iz trka, lopta ide tik pored stative, u korner
58'
Izlazi Everton, ulazi Leonardo
60'
Partizan napada od početka drugih 45 minuta, ali je to stihijski, Vojvodina dobro organizovana ispred svog gola
61'
Balažic dobija žuti karton
63'
2:1 strelac Božinov
63'
Vulićević je centrirao, a Božinov natrčao na loptu i glavom je smetio pod prečku
65'
Korner i gužva pred golom Božinov u padu šutira makazicama iako je sa leđa uhvaćen za vrat i Meleg izbija sa gol linije
66'
Izlaze Paloćević i Babić, a ulaze Trifunović i Jovančić
68'
Partizan svim silama sad anapada
69'
Kakva šansa iz kontre za Vojvodinu, Trifunović potpuno sam (možda i ofsajd), prolazi Šaranova i onda promašuje prazan gol
73'
Meleg iz kontre ponovo sam ispred Šaranova upetercu sa strane, ali Bojan u padu brani
74'
Bogosavac dobija žuti karton
75'
Žuti karton Iliću
75'
Meleg iz slobodnjaka sa16 metara ptreko gola
76'
1:3 strelac Truifunović iz kontre potpuno sam izlazi ispred Šaranova i lagano postiže gol
78'
Leonardo dobija žuti karton
80'
Jovančić dobija žuti karton
80'
Ilić odigrava pas ka samom Leonardu, koji iskosa sa 7 metara gađa drugi ugao i prebacuje gol