Klupa: 12 Kljajić, 22 Ilić, 23 Ostojić, 5 Stevanović Miladin, 11 Đuričković, 17 Marjanović, 9 Vlahović.

Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Zaglebia
2'
Na stadionu se nalazi i oko 1000 navijača Partizana, koji su veoma bučni
3'
Prelepa kontra, na kraju Radović ostaje sam poludesno i pada, kresnuo ga je Čotra na lažnjaku, sudija ne svira penal
4'
Partizan je krenuo u meč sa visokim presingom i žustro na svaku loptu
6'
žuti karton za Čotru, koji je počistio Jankovića prilikom duplog pasa i kontre crno-belih
9'
Nova dobra akcija, na kraju lopta do Evertona na nekih 18 metara, šut i korner
11'
Korner i gužva, Guldan šutira u ćošak, Šaranov pravi paradu i hvata loptu
14'
Nekoliko minuta u kojima domaćini vrši pojačani pritisak na gol Partizana
16'
Gledamo na početku izuzetno čvrst meč na obe strane, svaki duel je pun varnica
17'
Udarac K. Piateka sa 22 metra ka golu, lopta tik pored stative
20'
Grub faul sa dve ruke na Jankoviću Dabrowskog, ništa od kartona
22'
Pritisak domaćina i dalje traje, imaju veći posed lopte i opasniji su, posebno po desnoj strani
26'
Grešaka pomoćnika, lopta je izašla u aut, on pušta igrača Zaglebia da nastavi akciju, ali Milenković čisti u korner
27'
Izuzetno grub faul Janoške nad Evertonom, on ostaje na zemlji i ukazuje mu se pomoć
30'
Igrači Zaglebia se ponašaju prilično nekorektno i grubo od početka, non stop provociraju
31'
Opasna sitacija K. Piateka, Šaranov brani, lopta se vraća i isti igrač opet glavom, ali ništa
32'
Wozniak dobija žuti karton, grub faul laktom na Đurđiću, koji dobija čalmu posle ovog duela
37'
Opet Čotra udara đonom po licu Vulićevića, sudija mu oprašta crveni karton odnosno drugi žuti
38'
Treba ponovitii: domaćini igraju izetno oštro, ponekad i prljavo
40'
Faul nad Vulićevićem na oko 30 metara iskosa posle kontre, lopta ubačenau 16 metarai posle gužve smetali su Milenković i Gogoua jedan drugom i ništa od udarca na gol
43'
Partizan je primirio agresivne domaćine, polako izjednačuje posed
43'
Korner Mihajlovića, skače Gogoua na drugoj stativi i šutira glavom tik iznad prečke. Lepa prilika...
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+3' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
52'
Nastavljena igra koa i iz I poluvremena, tvrda, oštra sa dosta duela
53'
Posle kornera Dabrowski glavom šutira pored gola
57'
Žuti karton za Dabrowskog posle čišćenja Evertona sa dve noge
60'
Woznika iz prekida ubacuje loptu u 16 metara, odbrana iz dva-tri pokušaja završava posao i lopta kod Šaranova
61'
Izlazi Rakowski, ulazi Vlasko
61'
Korner ubacio je Vlasko, Janoška glavom ispred prve stative i pogađa glavom stativu
65'
Skraćeni korner izvodi Janković sa desne strane, odbrana skida loptu
68'
Vlasko pokušava sa desne strane i lopta ide tik iznad prečke
70'
Izlazi Đurđić, ulazi Vlahović
72'
Žuti karton za Janoszku
74'
Izlazi Janoszka, ulazi Janus
75'
Gužva u 16 metara i zamalo Janković da stigne lopte na petercu
76'
Partizan uspostavlja ponovo posed i mirniju pas igru
77'
Radović opaljuje sa 16 metara, Čotra blokira i lopta ide tik pored stative
79'
Janus opasno ubacuje na peterac, Vulićević glavom izbija loptu u aut
81'
Partizan sada mnogo opasniji i ima inicijativu
82'
Bomba Mihajlovića iz solo akcije, lopta pored gola
84'
Todorovski ubacuje loptu na drugu stativu, Wozniak je vraća na peterac, a tu lopta nezgodno pogađa Gogou i zamalo frka, ipak lopta ide preko prečke
86'
Gogoua dobija žuti karton
87'
Udarac Mihajlovića sa 18 metara, preko gola
88'
Radović dobija žuti karton
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Kraj regularnog toka meča, slede produžeci
91'
Počeo je prvi produžetak, Partizan krenuo sa centra
91'
Izlazi Radović, ulazi Ilić
94'
Mihajlović nabacuje oštru loptu na drugu stativu, naleće glavom sam Brašanaci ne zahvata loptui. Auuuu, da je pipnuo loptu gol je bio prazan...
95'
Vlasko upućuje bombu levicom sa 16 metara, tik pored stative
96'
Brašanac sa leve strane šalje bombu, golman brani, odbijenu loptu šutira Everton, lopta ide pored gola
98'
Partizan u produžetku deluje dosta bolje od domaćina i ima više od igre i agresivniji je
101'
Žuti karton Iliću
101'
Izlazi K. Piatnik, ulazi Tosik
103'
Everton dobija žuti karton
104'
Janus opasno preti udarcem, Šaranov fenomenalno brani
105'
Minut nadoknade
105'
105+1' Kraj prvog produžetka
106'
Počeo je drugi produžetak
107'
Vlasko opasno ubacuje loptu na peterac i na sreću niko je nije zakačio
109'
Gogoua izbija jednu loptu na centru i onda je pao i uhvatio se za mišić, mali prekid trenutno
110'
Vratio se Gogoua na teren
112'
Pojedine igrače u oba tima polako hvataju grčevi
115'
Auuu kakva šansa za domaće, lopta ubačena i odbila se na 12 metara do Tisika koji šutira iz prve, na sreću preko gola
116'
Kubicki u prilici posle muljanja i gužve, lai na kraju Šaranov lagano hvata loptu
117'
Udarac Jankovića levicom sa 16 metara preko gola
119'
Jaoj kakva šansa za Vlahovića, Brašanac je prošao po levoj strani, ubacio na 3 metra od gola, golman kratko u padu rukom izbio, a Vlahović naleće na loptu koja prolazi tik pored stative
120'
Izlazi Bogosavac, ulazi Đuričković
120'
Kraj produžetaka, gledaćemo jedanaesterce
121'
Prvi penal šutiraju igrači Partizana
122'
Brašanac šutira preko gola
122'
Janus 1:0
122'
Drugi šutira Ilić i 1:1
122'
Guldan 2:1
122'
Đuričković - 2:2
122'
Todorovski šutira, brani Šaranov
122'
Janković - 2:3
122'
Wozniak - 3:3
122'
Mihajlović šutira brani Polaček
122'
Vlasko 4:3
123'
Zaglebie ide u 3. kolo kvalifikacija Lige Evrope

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139842 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139841 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139840

tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139845 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139858 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139856 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139855 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139854 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139853 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139852 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139851 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139849 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139848 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139847 tmt_ ZAG-FKP_7-21-2016_0139846