zaglebie_logo Zaglebie: 1 Polaček, 2 Dabrowski, 3 Čotra, 4 Todorovski, 9 Wozniak, 14 Janoszka, 17 Rakowski, 20 Kubicki, 27 Papadopulos, 28 L. Piatek, 33 Guldan.
Klupa: 12 Forenc, 5 Jach, 7 Janus, 24 Tosik, 26 K. Piatek, 55 Zbozien, 90 Vlasko.

BEOGRAD,SRBIJA,JELEN SUPER LIGA,RAD-FK PARTIZAN,PETAR SKULETIC FOTO_MIROSLAV TODOROVIC

0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Zaglebia
2'
Prvi dobar napad, Vulićević zavrće sa desne strane, ipak golman prvi stiže do lopte
3'
Odličan napad, lopta do Mihajlovića, koji centrira, odbrana odbija loptu na 18 metra gde je loptu sačekao Vulićević i iz prve šutirao pored gola
6'
Faul nad Jankovićem na 18 metara malo iskosa levo. Akcija iz slobodnjaka lopta stiže do Evertona na 18 metara po sredini, udarac i golman brani
10'
Partizan ima inicijativu, mnogo veći posed lopte i konstantno napada
15'
Prva velika šansa: Gogoua je idealno pronašao Necu pasom od 30 metara, izbio je sam ispred golmana i šutirao u prvi ugao, ali je golman odbranio
20'
Brašanac i Bogosavac odigravaju dupli pas, lai samo korner
22'
Gosti igraju uporno na svojoj polovini, još nijednom nisu stigli do gola Partizana
24'
Prvi pokušaj gostiju, Janoška šutira preko gola sa 16 metara
27'
Grub faul Čotre nad Jankovićem, nema kartona
28'
Žuti karton za Evertona
29'
Gosti iz prekida sa centra ubacuju loptu u 16 metara, ona se odbija od igrača i stiže do Šaranova
32'
Dobra kontra, ali na kraju samo korner
33'
Mihajlović iz mesta centrira na drugu stativu, gde Radović kreše loptu glavom pored gola
35'
Auuu kakav udarac Mihajlovića desnom nogom sa leve strane na drugu stativu, ali je lopta nekog pogodila i prohujala za koji santimetar pored stative
37'
Prečka Bogosavca, koji je utrčao na ubačenu loptu i sa 6 metara pogodio prečku.
39'
Totalna ofanziva Partizana u ovim momentima...
41'
Auuu kakva iznenadna šansa za Đurđića, koji je bio iznenađen greškom gostiju posle jedne ubačene lopte, šutirao je levom nogom, ali dosta mek udarac i golman je odbranio
42'
Čotra ponovo otkida sa leđa Jankovića na aut liniji, opet nema kartona
44'
Papadopulos dobija žuti akrton
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade vremena
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
49'
Gužva u 16 metara, Janković između dvojice i pada, sudija ne svira ništa, lopta do Vulićevića u nastavku akcije, samo korner
50'
Auuu šta smo sada promašili: Skraćeni korner Mihajlovića, Đurđić pogađa prečku, odbijenu loptu neko šutira za koji santimetar preko gola
52'
Janković fenomenalno seče na centru jednu loptu, donosi je u kazneni prostor, proigrava Radovića koji šutira u donji ugao, a golman atraktivno brani
55'
Drugi žuti karton za Papadopulosa, a to je automatski crveni
61'
Kontra gostiju posle greške igrača Partizana na centru, Janoška zavrće na peterac, a Rakowski kreše loptu i na sreću promašuje za malo gol
61'
Radović prolazi i ubacuje sa 20 metara pas iza u prostor, utrčava Janković i uklizava na loptu koju šalje tik pored stative. Velika šansa...
64'
Radović u novoj šansi, šutira sa 10 metara, Dambrowski skida ispred golmana u korner
65'
Posle kornera Everton upućuju bombu sa 18 metara, golman jedva odbija, ali nema gola
66'
Izlazi Rakowski, a ulazi K. Piatek
69'
Ulazi Božinov, izlazi Đurđić
70'
Fenomenalan pas Jankovića iza leđa odbrane sa 40 metara, Mihajlović uleće i šutira iz prve u drugi ugao, golman opet pobednik
71'
Sudar jankovića i Kubickog, pa sada obojica leže na centru, kraći prekid
73'
Izlazi Todorovski, ulazi Tosik
75'
Izlazi Brašanac, ulazi Marjanović
76'
Kontra gostiju, L. Piatek sa centra beži sam i dolazi do penala i onda šalje loptu preko gola
77'
Korner za goste i Guldan u šansi, lopta tik pored stative u korner, posle koga još jednom gosti prete glavom, a Šaranov brani
82'
Faul nad Jankovićem i slobodnjak sa 20 metara levo iskosa.
82'
Marjanović šutira iz slobodnjaka, lopta iznad prečke
83'
Ulazi Vlasko, izlazi Janoska
83'
Izlazi Janković, ulazi Alen Stevanović
88'
Udarac Mihajlovića iskosa, lopta nekog udara u leđa i ode u korner
89'
Marjanović lepo centrira sa desne strane, Bogosavac glavom, pravo u golmana
89'
kakva šansa za Božinova, odlična loptga od marjanovića, Božinov sam šutira sa 8 metara, neko iz odbrane uklizava i izbija loptu
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' Žuti karton za Wozniaka
90'
90+3' Prekid, dugačka lopta, skače Gogoua i glavom šutira pored gola
90'
90+4' Kraj utakmice
90'

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39426 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39425 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39424 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39423 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39422 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39421 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39420 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39419 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39418 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39417 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39416 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39415 tmt_FKP-ZAG_7-14-2016_01_39414