Josović u kaznenom prostoru u dobroj poziciji, ali je Everton spasio i izbacio loptu
Počelo je burno na obe strane, čvrtsto, tvrdo na loptu
5'
Javor krenuo otresito
7'
Gogoua prvi otvara šutevima na gol, opalio je sa 25 metara, lopta ide tik pored gola
8'
Prva velika šansa, Golubović odlično probija po strani, centrira, a utrčava Mihajlović i glavom šutira preko gola iz punog trka
10'
Partizan polako preuzima inicijativu u svoje ruke
15'
Partizan potpuno pritisnuo protivnika, igra visoko na polovini Javora uz mnogo veći posed lopte
21'
Partizan napada, Javor na svojoj polovini igra čvrsto i teško lopta prolazi do kaznenog prostora
24'
Kiša pojačava u Milanovcu u ovim momentima
27'
Javor se malo oslobodio pritiska i sve češće je na polovini Partizana
28'
Posle kornera velika šansa za Josovića, ali je sa 5 metara šutirao glavom pored stative
29'
Mihajlović sam na 12 metara desno iskosa, šut i golman skida loptu ispod prečke
33'
Posed lopte na strani Partizana, preko 70%
35'
Mihajlović šalje paralelu sa kaznenim prostorm ka Vulićeviću, koji šutira iz prve lai je neko šalje u korner
35'
Gooo llll 1:0 strelac Jovanović
35'
Posle kornera Marko je zakucao glavom pod prečku
38'
Bogosavac dobija žuti karton
41'
Partizan apsolutno dominira terenom
45'
Gogoua dobija žuti karton
45'
Kraj I poluvremena
45'
Posed lopte na kraju I poluvremena - Partizan 75%, Javor Matis 25%
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Auuu kakva šansa za Javor...Duga lopta ka Josoviću koji stiže i kreše je ispred Šaranova,, ona kreće u gol i na kraju udara u stativu i ide u polje...
49'
Trenutno je prekid u Milanovcu, pomoćni sudija Đurđević se požaio da je povređen
50'
Meč je nastavljen
51'
Ponovo prekid zbog bakljade
55'
Mažić šalje igrače u tunel za izlazak na teren, jer je dim na terenu
58'
Igrači se vraćaju, meč se nastavlja
61'
Stojaković dobija žuti karton zbog grubog starta na Gogoui
63'
Partizan nastavlja sa pritiskom uz gromoglasnu podršku sa tribina
65'
Izlazi Ajuru, ulazi Eliomar
68'
Korner za Javor, Crnomarković šutira glavom, Šaranov brani
69'
Mihajlović vraća povratnu loptu od Božinova ka Brašanacu na 16 metara,m usledio je šut, ali je izblokiran iz veoma dobre pozicije za gol
70'
Žuti karton za Miletića
71'
Brašanac šalje nešto između šuta i centaršuta, a Đogatović ispre dBožinova ispušta loptu, ali je ponovo uspo da je uhvati
72'
Izlazi Božinov, ulazi Vlahović
74'
Prekid Mihajlovića, ubačena lopta i Brašanac pogađa stativu
76'
Ponovo kraći prekid, ovog puta zbog povrede Gajića
78'
Izlazi Gajić, ulazi Vujović
80'
Korner Stojakovića, ponovo uleće Josović i glavom šutira pored stative
83'
Everton dobija žuti karton
83'
Docić šutira sa 25 metara preko gola
85'
Dražić glavom pored gola posle centaršuta sa leve strane
90'
Igraće se još 9 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' Vlahović dobija super loptu na 10 metara od Brašanca, lai se pre šuta spetljao i samo korner
90'
90+4' Josović šutira odlično sa 20 metara, Šaranov siguran i hvata nezgodnu žabicu
90'
90+5' Jovanović dobija žuti karton
90'
90+5' Izlazi Golubović, ulazi Alen Stevanović
90'
90+7 Goooolllll 2:0 strelac Vlahović'
90'
90+7' Alen Stevanović u kontri idealno centrira, a Vlahović sam na drugoj stativi glavom ćunuo loptu u gol
90'
90+8' Vlahović dobija žuti karton
90'
90+9' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_0135974

tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_naslovna_35975 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35982 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35980 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35979 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35978 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35977 tmt_finale kupa fkp javor_5-11-2016_01_35976