Klupa: 12 Kljajić, 19 Subić, 21 Jevtović, 27 Kosović, 91 Stevanović, 9 Vlahović, 20 Lukić.

Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
2'
Partizan krenuo žustro u meč od prvog minuta
5'
Skraćeni korner Mihajlovića, lopta se odbija na 16 metara do ilića, koji šutira ali je lopta blokirana u gužvi
6'
Brašanac prolazi po levoj strani ubacuje po zemlji na peterac, ali je Ristić odlično presekao loptu
7'
Ponovo Brašanac nabacuje, Božinov u prilici ali je malo zakasnio i samo korner
9'
Prva velika šansa: Ilić fenomenalno pronalazi samog Brašanaca u srcu 16 metara, a on umesto šuta pokušava da doda Božinovu na drugoj stativi i ode šansa u nepovrat
9'
U kontri opasno preti i šutira Deletić, lopta ode pored gola
12'
Partizan ima mnogo veći posed lopte i napada, domaćin se opredelio za brze kontre i polukontre
14'
Duga lopta skoro sa centra, prima je Owusu i šutira dropku, lopta ide preko gola
17'
Kakav prodor ilića: nanizao je 4 igrača, došao do aut linije idealno vratio loptu po zemlji, a Božinov šutira i pogađa prečku iz idealne pozicije
22'
Nova šansa posle skraćenog kornera Golubovića, glavom šutira brašanac, Ristić fenomenalno brani na prvoj stativi čist gol, aposle kornera pokušava Božinov, lopta ide pored gola
24'
Nova šansa: Mihajlović izvodi korner, lopta ide skroz na drugu stranu odakle Vuulićević u padu šutira, a na gol liniji Vuković spašava gol
25'
Mihajlović u novoj šansi, sam je na levoj strani 16 metara i šutira, nažalost preko gola
28'
Deletić ponovo prolazi i zavrće u peterac, Stevanović izbija loptu u aut
31'
Mihajlović probija po levoj strani, zavrće sa linije, Markovića pogađa u ruku, ali samo korner
33'
Ilić ponovo pronalazi Brašanca na nekih 10 metara iskosa levo i onda šutira, Ristić brani
34'
Duga lopta sa 40 metara, skače Stojanović Slaviša i glavom šalje loptu pored gola
38'
Vulićević u silovitom naletu sa desne strane, uleće u 16 metara, sklanja loptu, a Putinčanin se podmeće, Vulićević pad , a lopta odlazi u gol aut...
39'
Bomba Mihajlovića sa ivice kaznenog prostora, tik iznad prečke
41'
0:1 strealc Božinov
41'
Prelepa akcija koja je počela sa polovine Partizana, izmenjeno nekoliko pasova, na kraju Božinov izbacuje Mihajlovića, koji je sam na roglju, onda je pogledao u uputio loptu paralelno sa ivicom kaznenog prostora ka Božinovu, koji prizemnim šutem pogađa mrežu
45'
0:2 strelac Božinov
45'
Ponovo razmena pasova, lopta dolazi do Brašanaca, koji slično kao malopre Mihajlović pronalazi Božinova, a on iz prve po klizavom terenu šutira i pogađa mrežu
45'
Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je Filip Stojanović, ušao je Mutavdžić
46'
Izašao je Brašanac, ušao Kosović
47'
Partizan je u I poluvremenu imao posed lopte 68% na prema 32% za Radnik
49'
Milovanović dobija žuti akrton
52'
Partizan nastavlja sa visokim posedom lopte i početkom II poluvremena
58'
0:3 strelac Mihajlović
58'
Božinov je fenomenalnim pasom izbacio polulevo Mihajlovića, koji uleće kao tane u 16 metara i odna šmekerski gađa suprotni ćošak golmana Ristića
61'
Izlazi Stojanović Slaviša, ulazi Jovanović
62'
Deletić je pripretio sa desne strane, ali je opasnost otklonjena
64'
Izlazi Ilić, ulazi Lukić
64'
Aplauzi celog stadion majstoru Iliću prilikom izlaska sa terena
68'
Partizan u ovim momentima mirno pas igrom drži loptu i vreba novu šansu za gol
69'
Arsić iz slobodnjaka sa 20 metara izvanrednim udarcem pogađa stativu
73'
Putinčanin šutira sa 22 metra preko gola
74'
Izlazi Arsić, ulazi Pavlović
76'
Izlazi Božinov, ulazi Vlahović
78'
Stevanović Miladin dobija žuti karton
78'
Dubinska lopta ka Mihajloviću, koji ulazi sam u kazneni prostor , udara jedan lažnjak i šutira, Ristić brani
79'
Ristić dobija žuti karton
80'
Golubović upošljava Mihajlovića, koji uleće i grudima spušta loptu, ali je Ristić uspeo da mu uđe u šut i odbrani
83'
Deletić iz skraćenog kornera idealno nabacuje, a Mutavdžić potpuno sam sa penala glavom šutira pored gola
86'
POsed lopte do sada je 60:40% za Partizan
89'
Šaranov fenomenalno brani dva šuta iz kaznenog prostora - Markoviću i Mutavdžiću
90'
Mihajlović sa leve strane, prebacuje loptu na desnu i onda šut tik iznad prečke
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' 0:4 strelac Mihajlović
90'
Akcija Everton - golubović i Mihajlović sačekuje loptu oko penačla i smešta je u mrežu
90'
90+2' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.