cukaricki65 Čukarički: 12 Stevanović, 22 Stojković, 33 Živković, 26 Đurić, 23 Ostojić, 8 Janković Branislav, 6 Srnić, 17 Janković Nikola, 19 Jovanović, 24 Bojić, 11 Pavlović.
Klupa: 1 Petrić, 30 Mirosavljević, 28 Radonjić, 10 Matić, 77 Knežević, 44 Lagator, 4 Piasentin.

BEOGRAD, SRBIJA, 23. APRIL 2016. - Jelen superliga Partizan - Cukaricki na station Partizana. foto:Andrej Cukic

BEOGRAD, SRBIJA, 23. APRIL 2016. – Jelen superliga Partizan – Cukaricki na stadion Partizana.

2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
2'
Pavlović u kontri iza Milenkovića koji gradi loptu, napravio je faul i postigao gol, koji je, normalno, poništen
4'
Još jedan opasna kontra preko Stojkovića, koji zavrće iz trka po zemlji, lopta priolazi Šaranova i onda ispred Pavlovića udara Bandalovskog i vraća se Šaranovu u ruke
5'
Mihajlović ulazi u 16 metara sa leve strane i jako udara loptu koju Stevanović brani
7'
Božinov odlično asistira na levu stranu Mihajloviću, koji levom nogom iz prve upućuje nešto između šuta i centaršuta i lopta odlazi pored stative u gol aut
8'
Jovanović u velikoj prilici na nekih 12 metara polulevo, bio je potpuno sam i šutirao pored stative
11'
Jovanović iz skraćenog kornera ubacuje na drugu stativu, neko vraća loptu u peterac gde je sačekuje Janković i postiže gol
11'
0:1 strelac Janković Branislav
16'
Janković beži sam ka golu i kada je ušao u 16 metara šutira, a Šaranov ponovo spašava gol fenomenalnom intervenecijom nogom
20'
1:1 strelac Božinov
20'
Bnadalovski fenomenalnim pasom izbacuje u rupu Božinova, koji kreće na loptu iskosa desno i kada mu je golman krenuo u susret, on je bocnuo loptu preko golmana i smestio je u mrežu
22'
Božinov ponovo u prilici da ugrozi gol, ali mu je Ostojić izbio loptu korner, posle koga svi igrači traže penal, ali se sudija nije oglasio, iako je Đurić igrao odbojkaški rukom
27'
Mihajlović preti sa desne strane udarcem sa 10 metara, golman brani i izbija u korner
30'
Milenković dobija crveni karton za start na centru otvorenim đonom na Bojiću
34'
Mihajlović dobija dugi pas Evetona i u solo akciji dolazi na domak kaznenog prostora i lepo šutira, ali samo korner
35'
Izlazi povređeni Bojić, ulazi Matić
38'
Grub start Nikole Jankovića na Evertonu, slično kao i Milenković malo ranije i dobija crveni karton
40'
Gledamo zasita izvanrednu utakmicu, punu uzbuđenja na svim delovima terena
42'
Žuti karton za Đurića
45'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
45'
45+1' Bogosavac ulazi u kazneni prostor posle dobre lopte od Jovanovića, šutira, golman brani
45'
45+3' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Centaršut Živkovića, skače Pavlović i glavom šutira preko gola
47'
Lepa pozicija za Evertona unutar kaznenog prostora, ulsedio je šut pored gola
50'
Mihajlović iz skraćenog kornera daje paralelu na ivicu kazneonog prostora ka Bogosavcu, koji odlično šutira, nažalost tik iznad prečke
51'
Mihajlović pokušava makazicama, lopta ide preko gola
53'
Mihajlović odlično šutira sa same ivice kaznenog prostora, lopta pada na gornji deo mreže i ide preko gola
55'
Odlična utakmica i u II poluvremenu, iako su oba tima sa po 10 igrača
58'
Stevanović fenomenalno centrira, a na loptu kreću golman i Đurić i sudaraju se, lopta odlazi u polje
59'
Stevanović dobija žuti karton
62'
Srnić dobija žuti karton
63'
Slobodnjak sa 23 metara od gola, kombinacija Brašanca i Božinova, lopta ide prek gola
64'
POkušaj Pavlovića sa leve strane, lopta udara u spoljni deo mreže
65'
Nova šansa za Božinova posle izmene nekoliko pasova, ostao je iskosa levo i šutirao na drugu stativu, lopta ide pored gola
66'
Matić šutira sa 25 metara pored gola
68'
Bogosavac i Mihajlović muljaju po levom krilu, na kraju Bogosavac ostaje u 16 metara i šutira pored gola
70'
Izlaze Stevanović i Božinov, ulaze Vlahović i Golubović
76'
Pavlović krade jednu dugu loptu dvojici i petom sebi daje for, ulazi u kazneni prostor, lai stiže Everton i uklizavenjem mu izbija loptu, iako su sa klupe Čukaričkog tražili penal. Nema govora o tome...
78'
Vlahović dobija žuti karton
79'
Izlazi Kosović, ulazi Lukić
81'
Jovanović dobija žuti karton
83'
Izlazi Jovanović, ulazi Radonjić
86'
Izlazi Janković Branislav, ulazi Knežević
89'
Bandalovski prolazi i ubacuje loptu, odbrnaa Čukaričkog zamalo u svoj gol, a lopta ode u korner posle koga šutira Bandalovski, golman brani
90'
1:2 strelac Pavlović
90'
Kontra gostiju, loptu ubacio Knežević ka Pavloviću, koji je potpuno sam na drugoj stativi i ubacuje u mrežu
90'
90'
90+3' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

ADC_partizan_cukaricki_pfc_4-23-16_014 ADC_partizan_cukaricki_pfc_4-23-16_013 ADC_partizan_cukaricki_pfc_4-23-16_012 ADC_partizan_cukaricki_pfc_4-23-16_011

BEOGRAD, SRBIJA, 23. APRIL 2016. – Jelen superliga Partizan – Cukaricki na station Partizana.