Početna inicijativa Partizana u prvim minutima
4'
0:1 strelac Mihajlović
4'
Neca Mihajlović je dobio loptu na levoj strani, poveo je par koraka i onda prebacio na desnu nogu i po zemlji sa 15 metara pogodio gol domaćina
7'
Gafurov u odličnoj prilici iskosa sa desne strane, ušao je u kazneni prostor i krenuo sam ka Šaranovu, koji mu ulazi u šut i brani
15'
Partizan je smirio igru, ima veći posed kroz pas i tako često stiže do gola Javora, koji opet pokušava brzim kontrama i polukontrama
19'
Lukić posle akcije iz kornera udara loptu sa 20 metara preko gola
20'
Miletić probija po levoj strani, ulazi u kazneni prostor, a odbrana u bloku, na odbijenu loptu naleće Gafurov i šutira paralelno sa linijom, bilo je opasno, ali ništa na kraju
24'
Izlazi povređeni Eliomar, ulazi Josović
26'
Gajić dobija žuti karton
27'
Posle kornera oštra lopta kroz peterac, ali ni Brašanac ni Božinov nisu uspeli da je dodirnu u ćušnu u mrežu
29'
0:2 strelac Crnomarković (autogol)
29'
Lukić dobija odličnu loptu iza leđa odbrane, koja je pokušala da namesti ofsajd zamku, Saša nastavlja kretanje i upućuju loptu ka usamljenom Božinovu, ali ispred njega loptu zakucava u gol Crnomarković
32'
Skraćeni korner za Javor, nabačena loptu na peterac gd eje udara Đokić glavom preko gola
37'
Docić je oprobao šut sa 20 metara, lopta ide preko gola
40'
Opasna situacija pred golom Partizana, Gafurov idealno centrira na drugu stativu gde je bio Đokić sam, ali nije dobro zakačio loptu i opasnost je otklonjena
41'
Još jedna gužva pred golom, ali je marko Jovanović stavio loptu na palac i otklonio opasnost
43'
Kašika Docića sa 16 metara ka Dražiću, koji je ostao sam, ali je istrčao Šaranov i izboksovao loptu u polje
44'
Gogua dobija žuti karton
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
Kraj i poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Jovanović lepo seče jednu loptu na centru i donosi je do 16 metara, odigrava na Mihajlovića koji prosleđuje levo ka Božinovu, ali je odbrana izbila loptu u korner
53'
Igra se uglavnom na sredini terena
56'
Velika šansa za domaće, posle krađe lopte Dražića Bogosavcu, krenuo je sam ka golu i onda odigrao u sredinu da je neko gurne u gol, ali je Bandalovski fenomenalno uklizao i izbio loptu
57'
Božinov izlazi, ulazi Vlahović
57'
Izlazi Ilić, ulazi Jevtović
59'
Ponovo Dražić pravi problem, unbacuje loptu sa krila, ali je Gogoua uspeo da je izbije u polje
62'
Javor nešto agilniji u ovim momentima, pokušava da smanji rezultat
63'
Izlazi Ađuru, ulazi Stojanković
63'
Izbijena dugačka lopta, dva igrača Javora su pogrešila, Mihajlović kreće sam ka golu, ali je dao sebi prejak pas glavom i golman stiže pre njega do lopte
66'
Lukić se iznenada uhvatio za nogu kad je bio sam i trenutno mu se ukazuje pomoć. Verovatno je dobio grč
68'
Ulazi Golubović, izlazi Lukić
73'
1:2 strelac Dražić
73'
Miletić šalje bombu sa 20 metara, Šaranov brani, a na odbijenu loptu naleće Dražić i zakucava je pod prečku
78'
Izlazi Gafurov, ulazi Zečević
82'
Javor agilniji u ovim momentima
85'
POsle kornera lopta stiže do Milovića malo iskosa, usledio je šut, Šaranov brani
87'
Bogosavac fenomenalno krade loptu i onda je iznosi do kaznenog prostora dobrih 60 metara, odigrava ka samom Kosoviću koji topovskim udarcem pogađa prečku
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90+3' Žuti karton za Milovića
90'
90+4' Stojaković posle jedne gužve šutira iz kaznenog prostora, Šaranov brani
90'
90+4' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.