RadnikLogo Radnik: 12 Ristić, 3 Milovanović, 4 Vuković, 9 Vučetić, 14 Suraka, 15 Gojković, 17 Pejčić, 10 Owusu, 23 Putinčanin, 77 Deletić, 86 Marković.
Klupa: 31 Vasiljević, 6 Simonović, 7 Stanković, 8 Stojanović Filip, 18 Radovanović, 20 Stojanović Nikola, 22 Mutavdžić.

2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana
4'
prva velika šansa, ubacio je Mihajlović u rupu između dvojice, uleteo je u prazan prostor Bogosavac i bio na oko 12 metara od gola, šutirao, ali mu je Ristić ušao u šut i odbranio
7'
Partizan apsolutno nadmoćan na početku, nekoliko napada i centaršuteva Bandalovskog, ali bez neke velike opasnosti po gol Ristića, osim šanse Bogosavca
13'
i dalje traju neprestani napadi crno-belih, igra se praktično na jedan gol, ali je teško probiti dobar i čvrst blok ispred gola Radnika
15'
Kontra gostiju i Suraka je dobio loptu sam u 16 metara, krenuo ka golu i šutirao, a Šaranov ponovo fenomenalan, brani čist gol
20'
0:1 strelac Owusu
20'
Kontra gostiju iz dva poteza, izbačeni su sami preko centra Deletić i Owusu, ovaj prvi izlazi sam ispred Šaranova i Bojan mu skida čist gol, a na odbijenu loptu uleće glavom Owusu i gura je prazan gol
21'
Stevanović u lepoj šansi, glavom šutira pod prečku, a Ristić bravurozno brani
27'
Nova opasna kontra, Owusu zamalo da ukrade loptu Stevanoviću i skoro je uspeo, ali je Jovanović uspeo da iščačka loptu i izbaci je u korner u opasnoj prilici za goste
28'
Ilić u prilici, udario je lažnjak na oko 7 metara od gola, a onda šutirao, ali lopta jednostavno nije imal kuda fizički da prođe, jer je ispred golmana bilo 20 igrača oba tima
30'
Bomba Jevtovića levom nogom sa 25 metara pod prečku, ali je Ristić ponovo izvanredno odbranio
33'
Dva puta gosti skidaju loptu sa gol linije Stevanoviću i Iliću, a u kontri kao munje gosti istrčavaju i Deletić postiže gol
34'
0:2 strelac Deletić
38'
Mihajlović šalje jak udarac sa 16 metara, lopta tik iznad prečke
42'
Ponovo dva puta šutevi iz peterca Brašanca i Ilića, ali je Ristić opet izašao kao pobednik
45'
Još jedna strašno brza kontra gostiju i na kraju šutira Marković, ali slabo
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+2' Stevanović ubacuje na penal Jovanović šutira iz okreta, lopta ode preko gola
45'
45+2' Kraj I poluvremena
45'
45+2' Partizan je imao posed lopte u I poluvremenu 72%, ali su gosti iz nekoliko ubitačnih kontri preko izuzetno brzih Owusua, Deletića i Surake, pravili dar mar u odbrani crno-belih i postigli dva gola
46'
Ušli su Vlahović i Kosović, izašli Jevtović i Lukić
46'
Izašao je Milovanović, ušao Simonović
46'
Počelo je II poluvreme
48'
Ilić iz kornera, Miladin Stevanović šutira odlično glavom, a gosti opet sa gol linije skidaju loptu
49'
Nova opasna kontra, izlazi sam Owusu, a Šaranov još jednom spašava gol
51'
Mihajlović centrira, skače Vlahović i pogađa glavom prečku
54'
1:2 strelac Vlahović
54'
Mihajlović izvanredno centrira na drugu stativu, a tamo je skočio Vlahović i glavom je ćušnuo u gol kod prve stative
56'
Čim su primili gol posle jake ofanzive na početku II poluvremena, gosti počinju sa izležavanjem i simuliranjem povreda, kao bi umrtvili momentuum Partizana
57'
Ilić sa 16 metara gađa precizno, Ristić brani fenomenalno, inače nekadašnji golman Teleoptika
59'
Ulazi Stanković, izlazi Suraka
63'
Udarac Kosovića levicom sa 16 metara, Ristić brani
64'
Bomba Mihajlovića iskosa sa 16 metara, lopta pogađa stativu
65'
2:2 strelac Ilić
65'
Bandalovski je odlično prošao po strani, udario lažnjak i levom vratio loptu na 16 metara, gde je sačekao ilić i pogodio gol iz pozicije van kaznenog prostora
69'
Ulazi Mutavdžić, izlazi Vučetić
70'
Neuspela ofsad zamka crno-belih, Stanković izlazi sam ispred Šaranopva koji fenomenalno spašava gol
70'
3:2 strelac Ilić
70'
Mihajlović je posle šanse za Radnik izjurio u kontru i onda idealno uposlio Ilića, koji je stari majstor i šmekerski pogađa gol
74'
Brašanac dobija žuti karton
75'
Mihajlović lepo iz kornera, prišunjao se Brašanac kod prve stative i šutirao pored gola
76'
Marković dobija žuti karton
78'
Mihajlović u solo prodoru, šutira sa 16 metara, izblokiran je, a odna posle nekoliko odbitaka lopte ona dolazi na 16 metara do Alena Stevanovića, koji šutira tik iznad prečke
82'
Bandalovski centrira sa desne strane, skače Vlahović u povoljnoj poziciji i za malo je kratak da gurne loptu u gol
83'
Vlahović dobija žuti karton
88'
Saša Ilić sa ova dva današnja gola stiže do cifre od 127 prvenstvenih golova i fali mu još 2 gola da bi stigao Prlinčevića na 7. mestu večne liste najboljih strelaca
90'
90'
90+1' Izlazi Ilić, ulazi Birmančević
90'
90+2' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.