grbpartizan Partizan: 50 Šaranov, 2 Bandalovski, 51 Gogoua, 23 Jovanović, 14 Bogosavac, 21 Jevtović, 8 Brašanac, 27 Kosović, 91 Stevanović, 7 Mihajlović, 22 Ilić.
Klupa: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 80 Golubović, 86 Božinov, 5 Stevanović, 20 Lukić, 9 Vlahović.

vozdovac_logo Voždovac: 1 Popović, 50 Terzić, 77 Puzigaća, 3 Mihajlov, 41 Ivković, 9 Ćirković, 17 Krasić, 25 Pavlović, 29 Radin, 15 Marinković, 18 Odita.
Klupa: 22 Milošević, 4 Sinđić, 5 Radivojević, 6 Petrović, 11 Stojanović, 14 Asani, 20 Damjanović.

3
Voždovac
0
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli igrači Partizana, Voždovac je uzeo stranu Partizanu i crno-beli napdaju I poluvreme ka jugu
1'
Indirekt za Voždovac sa 8 metara, pošto je Gogoua neoprezno vratio loptu Šaranovu
2'
Kombinacija sa 8 metara od gola i Marinković udara jako loptu, ali je na gol liniji Stevanović uspeo stomakom da spasi gol
5'
Odita fenomenalno izbacuje Krasića, on izlazi sam kao duh pred Šaranova, koji još jednom fenomenalno spašava čist gol ulaskom u šut
10'
Jevtović šutira iz slobodnjaka sa 30 metara, Popović brani
11'
Mihajlović opasno probija po strani i zavrće loptu, samo korner
11'
1:0 strelac Brašanac
11'
Posle napomenutog kornera koji je izveo Mihajlović, Brašanac je utrčao na prvu sttaivu i glavom kresnuo loptu koja završava u suprotnom uglu
13'
Marinković dobija žuti karton
15'
Faul nad Bandalovskim na desnoj strani, skraćeni korner, posle koga nema opasnosti, lopta je vraćena, a Jevtović glavom šutira sa 10 metara, Popović brani
18'
Kosović dobija žuti karton
19'
Mihajlović probija, ubacuje povratnu loptu, Pavlović pokušava da izbije loptu i pogađa Brašanca, od koga s elopta topovski odbija i zamalo da uđe ugol, ali je Popović uspeo da je izbaci u korner
22'
Stevanović izuzetno prodire, vraća loptu ka Iliću, koji je levo u izglednoj poziciji, gađa ugao, a Popović fenomenalno sprečava gol
25'
Penal za Partizan nad Mihajlovićem
26'
2:0 strelac Stevanović sa 11 metara
26'
Stevanović je prevario golmana, poslao ga je desno, a loptu u njegov levi ugao
28'
Trener gostiju Živković dobacuje sa klupe: Nismo bre došli ovde na klanje, neka svira sudija nešto i nama :)
31'
Stevanović opet odlično probija posle idelnog pasa Bandalovskog, centrira na drugu stativu ka Brašanacu, koji iz dva puta pokušava da postigne gol, lai je odbrana oba puta bila u bloku
33'
Jevtović šutira jednu povratnu odbijenu loptu sa 25 metara, no ona ide preko gola
37'
Marinković probija po levoj strani i centrirao, naleće Odita i šutira, doduše mlako i Šaranov hvata loptu iz veoma povoljne pozicije za Oditu.
41'
Igrači i klupa Voždovca od početka meča emituju neku neshvatljivu nervozu i non stop prigovarjau sudijama za svaku odluku...
43'
Bomba Marinkovića levo iskosa sa 20 metraa, Šaranov brani
44'
Brašanac okušava udarac sa ivice kaznog prostora, lopta ide tik pored stative
45'
Mihajlović opaljuje sa 16 metara, lopta preko gola
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45+1' Zamalo gol za Voždovac, kada je Odita uleteo u blok Šaranovu na jedno ispucavanje lopte, lai je na sreću lopta otišla van gola
45'
45+2' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Krasić lukavo ubacuje loptu na drugu stativu ka Oditi, ali je u poslednjem trenutku Gogoua skinuo opasnu loptu sa noge Oditi
56'
Terzić dobija žuti karton
57'
Posle kornera Mihajlovića, Brašanac šutira i pogađa prečku uz pšomoć golmana koji je nogom skrenuo loptu
58'
Novi korner, skok Jovanovića i pogađa nekog na gol liniji i novi korner
59'
Izlazi Ćirković, ulazi Stojanović
60'
Dubinska lopta ka Oditi, kome Jovanović oduzima loptu, a Odita je pokušao da inscenira penal
65'
Mihajlović nabacuje iz prekida sa strane, Gogoua na drugoj stativi, no samo pored stative
66'
Gogoua je lakše povređen, trenutno je van igra
69'
fenomenlana pas za Ilića, on je sam sa strane i dva puta šutira lai ništa
70'
3:0 strelac Kosović
70'
Kakva golčina Kosovića...Centrirao je Stevanović, a Kosović je uhvatio makazice i zakucao loptu pod prečku
71'
Izlazi Kosović, ulazi Lukić
74'
Izlazi Ilić, ulazi Božinov
76'
Izlazi Krasić, ulazi Asani
80'
Božinov upošljava pasom Stevanovića, no loptu stiže prvi golman Popović
82'
Izlazi Stevanović, ulazi Golubović
83'
Prekid Marinkovića, nabačena lopta, Odita u šansi ali ništa od svega
84'
Izlazi Marinković, ulazi Damjanović
86'
Šaranov se požalio da mu ,,nije dobro'' iako je akcija bila na drugoj strani i lekari su ušli u teren da mu ukažu pomoć...Popio je vitamine i nastavio da brani...
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90+2' Povratna lopta Božinova, Mihajlović natrčava i opaljuje preko gola
90'
90+3' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

ADC_partizan_vozdovac_P_3-12-16_005 ADC_partizan_vozdovac_P_3-12-16_003 ADC_partizan_vozdovac_P_3-12-16_002