Vreme u Milanovcu je prohladno, duva jak vetar, trenutna temperatura je 9 stepeni. Teren je u odličnom stanju, stadion se polako puni… Najvernije pristalice Partizana smeštene su na istočnoj tribini.

Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Metalca
4'
Domaći agilniji na početku meča
5'
Posle slobodnjaka Babovića, lopta se odbija poludesno gde je sačekuje Oumaru i volejom šutira pored gola
10'
Petrović ubacuje odličan pas ka Stevanoviću, koji je bio sam u 16 metara, ali je loše primio loptu, koja mu se odbija, inače bi bio u velikoj prilici za gol
11'
Posle kornera opasan udarac Nikodijevića ka golu Kljajića sa 18 metara, on to uspeva da odbije
12'
Mladenović ponovo preti, Kljajić odlično brani. Domaćini opasno kidišu ka golu PArtizana
16'
Penal za Metalac
16'
uti karton za Ostojića
17'
1:0 strelac Mladenović sa penala
19'
Petrović pokušava udarcem sa 20 metara, pored gola
25'
Babović šutira iz slobdonjaka sa leve strane, malo preko prečke
29'
Metalac i dalje igra čvrsto i otresito, Partizan nikao da dodđe u priliku da opasnije ugrozi gol domaćina
30'
Ostojić dobija drugi žuti karton odnosno crveni
37'
Ulazi Ćirković, izlazi Petrović
39'
Pomoćni sudija Kurčubić pogođen je nekim predmetom u glavu, mali prekid, igra se nastavlja
41'
Brkiću žuti karton
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
45'
45'+1 Mladenović šutira sa 16 metara preko gola
45'
45'+2 Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
50'
Vulićević centrira, Oumaru šutira glavom pored gola ispre dprve stative
52'
Đenić izlazi sa leve strane sam ispred Kljajića i šutir a u prvi ugao, Kljajić odlično brani
52'
Nikiodijević pokušava sa 40 metara, lopta tik iznad prečke pada na gornju mrežu
54'
Brkić ponovo okušava udarac sa 18 metara, ovog puta pored gola
60'
Brkić šutira sa 16 metara, pored gola
61'
I Mladenović pokušava sa 16 metara, Kljajić lako brani
63'
Oumaru izbacuje Šaponjica, koji sa centra kreće sam ka golu, a onda pred golom daje jak for i golamn izlazi i hvata loptu. Najveća šansa na meču
66'
Balažic dugom loptom pronalazi Stevanovića, koji je primio na 16 metara, poveo jedan korak i odna šutirao, a lopta pogađa stativu i odbija s eu polje
67'
Izlazi Oumaru, ulazi Grbić
70'
uti karton za Balažica
70'
Izlazi Merdović, ulazi Luković
72'
Izlazi Brkić, ulazi Stojković
73'
Izlazi Šaponjić, ulazi Božinov
74'
Grbić dobija žuti karton zbog prigovora
75'
Jevtović šutira iz slobodnjaka sa 25 metara, Belić brani
75'
Luković pokušava udarcem sa 16 metara, lopta ide rpeko gola
77'
Bqabović iz slobodnjaka šuitra, lopta pogađa nekog u ruku, igrači Partizana traže penal, Dimitrijević odmahuje rukom, Rnić je igrao rukom i čist je penal bio...
78'
Đenić u velikoj prilici sa 16 metara, gađao je gol, lai je na sreću lopta prošla tik pored stative u gol aut
80'
Simov dobija žuti karton iako je namerno igrao rukom ...Sramota od suđemnja...
83'
POsle kornera gužva iz koje šutiraju Jevtović, Balažic i Božinov, ali nema gola
88'
Igra se već 15 minuta pred golom Metalaca, lai bez prilika za gol
90'
Kontra Metalca 4 na 2, Dimitrijević sam šutira sa 16 metara, Kljajić odlična i brani šut
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade
90'
Žuti karton za Stojkovića
90'
90'+2 Ulazi Dopuđ, izlazi Đenić
90'
90'+2 Babović nabacuje iz prekida, Balažic skeče i glavom šalje loptu pored gola
90'
90'+3 Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.