javor65 Javor: 1 Đogatović, 26 Gajić, 17 Miletić, 15 Crnomarković, 19 Đokić, 6 Ajuru, 5 Docić, 11 Gafurov, 7 Eliomar, 9 Dražić, 14 Kolaković.
Klupa: 23 Knežević, 3 Josović, 21 Švonja, 8 Martusevich, 16 Čečević, 33 Zečević, 18 Vujović.

2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Javora
4'
prvi pokušaj pred golom Javora, Brašanac ubacuje ka Božinovu, ali je golman brži
8'
Partizan stoji dosta visoko, a igrači Javora kratkim pasovima čuvaju loptu na svojoj polovini i vrebaju kontre
10'
0:1 strelac Dražić posle katastrofalne greške odbrane Partizana, presekao je poprečnu loptu, izašao sam pred živkovića i plairao loptu u mrežu
15'
Brašanac se povredio i izlazi iz igre, umesto njega u igru ulazi Ninković
16'
Fenomenalan pas Ninkovića u rupu k Živkoviću, on je prima grudima ispred odbrane i ostaje sam, vraća loptu na penal,natrčava Božinov i prebacuje prazan gol
18'
Ponovo Ninković fenomenalno izbacuje Živkovića na 12 metara po sredini gola, udarac i golman brani
22'
Fenomenalna akcija u kojoj je izmenjano nekoliko pasova, na kraju božinov ostaje sam n 5 metara i šutira u prazan gol, a Đogtović izniče iz zemlje i spašava čist gol iz ugla
28'
Partizan napada, lai je to jalovo, bez opasnosti po gol Javora
29'
1:1 strelac Ostojić iz gužve posle kornera.lpota je udarila nekog u telo i pala ispred ostojića, koji je zakucao pod prečku sa 5 metara
32'
Jevtović se povredio na centru i bila je pauza oko2 minuta, a sada se vratio u igru
33'
Božinov dobija žuti akrton zbog, po mišljenju sudije, simuliranja penala
36'
Sudija Obradović od početka meča iritira gledaoce svojim deljenjem (ne) pravde, sada mu zviždi ceo stadion zbog njegovih procena, a zbog toga je i Brašanac povređen, a faul nije sviran
36'
2:1 strelac Živković. primio je loptu na ivici kaznenog prostora polulevo, onda prebacio loptu na levicu i probušio golmana, lopta je bukvalno prošla kroz njega
40'
Žuti karton za Gajića zbog povlečenja Grbića
45'
Igraće se još 4 minuta
45'
45'+4 Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Umesto Jevtovića, u igri je Petrović
50'
Javor počeo dosta ofanzivnije II poluvreme, otvorio se...
55'
Udarac Đokića sa 25 metara pored gola
60'
Pokušaj Fabricija iz slobodnjaka sa 30 metar, lopta ode pored gola
63'
Penal z Partizan posle faula nad Grbićem i fenomenalne lopte Živkovića u rupu
64'
Živković šutira i golman mu brani
67'
3:1 strelac Božinov, posle iealne lopte u prostor Petorivća, primio je loptu poludesno i vratio golmana u drugi ugao
69'
izlazi Gafurov, ulazi Čečević
71'
prelepa akcija,najpre duga lopta Petrovića ka Vulićeviću, onda on ubacuje u rupu za Petrovića, koji ostavlje loptu Živkoviću, a ovaj šutira preko gola
74'
izlazi Ajuru, ulazi Švonja
74'
Izlazi Božinov, ulazi Šaponjić
84'
Izlazi Silva, ulazi Josović
85'
Lukić dobija udarac i ostaje d a leži, ukazuje mu se pomoć na terenu
87'
Lukić napušta teren, videćemo da li će se vratiti na teren?
87'
Ipak se vraća...
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade vremena
90'
90'+2 3:2 strelac Kolaković posle šuta sa 25 metara,a lopta je na putu ka golu nekog pogodila, promenila pravac i završila u mreži
90'
90+3' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.