Dodatne sudijeCristian Balaj (ROU), Radu Petrescu (ROU)

FC Augsburg - static logo Augsburg: 35 Hitz, 2 Verhaegh (C), 18 Callsen-Bracker, 20 jeon-ho, 8 Feulner, 10 Baier, 19 Koo, 7 Halil Altintop, 22 Dong-Won, 23 Matavž, 25 Bobadilla.
Klupa: 1 Manninger, 3 Stafylidis, 16 Janker, 31 Max, 15 Trochowski, 21 Kohr, 11 Esswein.

grbpartizan Partizan: Živković Živko, Vulićević, Balažic, Fabricio, Subić, Jevtović, Brašanac, Babović, Živković Andrija, Stevanović, Oumaru.
Klupa: Kljajić, Petrović Nemanja, Ostojić, Lukić, Trujić, Šaponjić, Božinov.
Trener: Zoran Milinković

CQPHbCxUsAAP8_j

Dobro došli na stadion WWK Arena!

Na zvaničnom tviter profilu Augsburga objavljen je proglas u kome se klub obraća navijačima Partizana na srpskom jeziku.

Potrudimo se da prva utakmica Evropske lige u Augsburgu bude svima nezaboravan doživljaj!

tmt_AUGSBURG_FKP_1.10.2015_01_24478

Augsburg
1
3
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Partizana
1'
Domaći od početka krenuli žestoko u napade
2'
Živković oprobava udarac sa 20 metara, lopta ide preko gola
5'
Jevtović dobija žuti karton
7'
Partizan izašao visoko i ima inicijativu u prvim minutima
9'
Jevtović neoprezno na centru ide đonom, sudija ga opominje, pošto već ima žuti
13'
Velika šansa za domaće, Bobadilja je opalio volej sa 8 metara, a Subić skida loptu sa gol linije
14'
Stevanović u strašnoj kontri, izlazi polulevio sam ispred golmana, šutira, lai je domaći štoper u poslednjem trenutku blokirao udarac. I ovo je bila velika prilika...
16'
Žuti za Callsena Brackera
18'
Abu je potrčao za jednom dugačkom loptom i onda je pao van terena i uhvatio se za ložu
21'
Abubakar je morao da napusti teren zbog povrede, a ulazi Božinov
22'
Opasan slobodnjak za domaće sa 16 metara po sredini gola, Bobadilja uzima loptu i šutira preko gola
24'
Velika borba na terenu, igrači oba tima igraju bespoštedno
28'
Nova bomba Bobadilje, Živković brani, a odmah posle njega i Matavž u šansi, šut glavom, na sreću tik pored gola
31'
Goooolllll 0:1 strelac Živković. Fenomenalna kontra, pas u rupu ka Žiletu, a on pravi majstoriju i pogađa donji desni ugao golmana
36'
Slobodnjak za Augsburg sa 30 metara, Jeon šutira pored gola
39'
Stevanović fenomenalno prodire, dolazi do 16 metara i onda pokušava da podvali pas ka samom Žiletui, lai je lopta presečena u poslednjem trenutku. Šteta, Žile bi izašao sam ispred golaman...
40'
Posle vodećeg gola Partizan je malo prepustio sredinu terena domaćinu i pokušava igrom iz kontri
41'
Auu kakva šansa sada za Bobadilju: primio je loptu oko penala prebacio je u magnovenju na levu nogu i žestoko opalio ka golu, na sreću i preko gola
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade vremena
45'
45'+2 Kraj I poluvremena
46'
Ulaze Esswein i Max, izlaze Matavž i Feulner
46'
Ulazi Ostojić umesto Balažica
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Kolosalna šansa za domaće, Eswein sam na drugoj stativi posle idealnog centaršuta, ali je Živković vanredno reagovao i izbio loptu u korner
48'
Bobadiljo u nestvarnoj šansi, potpuno sam ispred Živkovića, a Žile opet čuda člini, brani čist gol
51'
Domaći počeli žustro i napadaččki Ii poluvreme, sad je i domaći štoper Ho bio u prilici, ali je glavom posle kornera šutirao pored gola
54'
GGGooolllll 0:2 strelac Dong (autogol) posle kornera je nespretno zahvatio loptu i smestio je pod prečku
56'
Bobadilja ponovo u nestvarnoj prilici, ide sam ka golu, ali ga je stigao Fabricio i blokirao udarac ka golu
56'
Subić dobija žuti karton
57'
1:2 strelac Bobadilja posle tropotezne kombinacije sa Algintopom., primio je loptu sam i šutnuo u gol po sredini
59'
Esswein dobija žuti
62'
GGGGOOOOOLLLLLL 1:3 strelac maestro Živković. Primio je loptu na desnoj strani 16 metara i odna opalio, a lopta je usput nekog zakačila i sela u mrežu.
64'
Subić dobija žuti karton, a to je automatski i crveni jer je već imao opomenu
65'
Prava kontra, Babović izbacuje Božinova, koji je desnom špicom šutnuo ka uglu, a golman spašava krajnjim naporom gol. Šteta
66'
Izlazi Božinov, ulazi Petrović, prinudna izmena
70'
Max šutira opasno sa 18 metara, lopta ide ipak pored gola
71'
Jeon Ho dobija žuti
74'
Esswein opasno preti sa ivice kaznenog prostora, lopta na sreću preko gola, lai u korner, posle koga Živković fenomenalno brani udarac
75'
Izlazi Callsen, a ulazi Trohovski
79'
Bobadilja ponovo preti udarcem sa 18 metara, lopta opet preko gola
81'
Crno-beli sa igračem manje se hrabro bore za svaku loptu, ali su morali da se pouku ispred svog gola
81'
Dong preti glavom posle kornera, Živković siguran
83'
Jaoj kakva prilika, posle kontre, lopta za malo da stigen posle pasa Babovića do Stevanovića koji bi krenuo sam ka golu, lai je odbrana stigla da je izbaci u poslednjem trenutku
84'
Petroviću žuti karton, koje nam sudija deli kao kolače
85'
Trohovski lukavo šutira iz sobodnjaka iako su svi čekali centaršut, ali je Živković bio budan i sprečio gol
86'
Ostojić dobija žuti, ovo je već masakr od kartonijade prema nama
87'
Dong šalje bombu pod rpečku, Živković fenoemnalno skida loptu u korner
89'
Ponovo proba šut Trohovski, Živković je večeras fenomenalan, sve brani
90'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
90'
Bobadilja dobija žuti karton
90'
90'+2 Kraj utakmice. Velika pobeda Partizana!

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.