Pomoćnici: Gordić Vukan – Novi Beograd i Stanojević Goran – Beograd

Četvrti sudija: Mihajlović Milan – Beograd

Dodatne sudije: Stoilković Igor (Zemun) i Petković Nemanja (Beograd)

grbpartizan Partizan: Živković Živko, Vulićević, Subić, Ostojić, Fabricio, Jevtović, Brašanac, Babović, Aboubakar, Živković Andrija, Božinov.
Klupa: Kljajić, Ćirković, Bandalovski, Ilić, Šaponjić, Stevanović, Ninković.

rad Rad: 66 Budaković, 4 Đurić, 5 Obradović, 10 Denić, 19 Arsenijević, 20 Prljević, 25 Maraš, 44 Vidić, 55 Trninić, 70 Nenadović, 77 Veselinović.
Klupa: 1 Dejanović, 8 Milisavljević, 11 Dabić, 17 Lutovac, 22 Ljujić, 23 Kolarević, 24 Vico.
Trener: Milan Milanović

tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24077

Dobro došli na stadion Partizan!

Pred početka meča emitovana je himna Srbije, to je novost koju je uveo Partizan kao domaćin.

1
Rad
1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Rada
3'
Partizan započeo meč jakim presingom, Rad na svojoj polovini
6'
Živkoivć u lepo poziciji na oko 18 metara, udarac i lopta ide preko gola
6'
Brza kontra Rada i iznenada Đurić se našao potpuno sam na oko 12 metara od gola i jako šutirao, na sreću lopta ide tik iznad prečke. Velika šansa...
8'
Vulićević probija po strani i zavrće, na loptu je krenuo Božinov i pokušao ispred prve stative da je gurne u gol, ali je bio neprecizan
11'
Brza kontra Partizana, Živković je idealno izbacio Abubakara, koji ulazi sam u 16 metara i kada se spremio i šutnuo, Denić mu ulazi u blok. Šteta...
15'
Ponovo Vulićević centrira sa boka, skače Abubakar i glavom ka golu, lai je udarac bio lak plen golmana
16'
Jevtović pokušava udarcem sa 20 metara, lopta ide visoko preko gola
18'
Subić se lepo ubacuje, dobija loptu i onda centrira sa linije, ali je lopta ponovo plen golmana
20'
0:1 strelac Vidić posle kornera, sačekao je loptu na drugoj stativi i glavom je smestio u mrežu.
22'
1:1 strelac Božinov. Ubačena je visoka lopta u 16 metara, neko je odbio poludesno, a Božinov je sačekao i topovski je smestio u mrežu desnom nogom
27'
Izlazi Đurić zbog povrede, ulazi Vico
28'
Subić pokušava udarcem sa 20 metara levom nogom, lopta ide pored gola
29'
Kakav karambol na 2 metara od gola Rada, loptu su udarali Božinov i Brašanac par puta, a igrači Rada padom u noge spašavaju gol
31'
Subić dobija opomenu pred sledeći start kada će dobiti žuti karton
38'
Partizan pritiska, ali nema prilika za gol, Rad se povukao i pokušava samo polukontrama
41'
Živkoivć traži dugom loptom Abubakara na drugoj strani, ali Abi iz dva udarca ne uspeva da postigne gol
42'
Božinov u prilici, udarac glavom na nabačenu loptu u zemlju, golman brani u padu
43'
velika šansa...Živković pasom izbacuje u 16 metara Babovića, koji ulazi gol aut linije i vraća je ka Božinovu, ali je Budaković ponovo bio uspešan i presekao loptu
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
45'
45'+3 Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je Vidić zbog povrede, ušao Kolarević
47'
Babović spaja Božinova sa golom, ali je golman ponovo na visini zadatka
49'
Žuti za Jevtovića
56'
Auuu šta je sada promašio Partizan...Najpre je Božinov topovski iz prelepe akcije pogodio prečku, pa je onda odbijenu loptu naciljao Brašanac, da bi novi odbitak uputio ka golu babović, lai su igrači Rada izginuli i stigli da izblokiraju i spasu gol
58'
Ulazi Ninković, izlazi Jevtović zbog povrede
60'
Veselinović iznenada u poziciji za šut sa 15 metara, ali je pred golom blokirao Fabricio i spasio gol
62'
Izlazi Božinov, ulazi Šaponjić
63'
Babović lepo šutira sa 13 metara u ugao, Budaković ponovo izvanredna i hvata tešku loptu
65'
Partizan od početka II poluvremena u totalnoj ofanzivi, ali gol neće nikako
67'
Kontra Rada, Denić ka Arsenijeviću, koji skače i glavom šutira, a Živković hvata loptu
67'
Žuti za Obradovića
70'
Fenomenalana duga lopta ka Abubakaru, koji prima loptu i ostaje sam ispred Budakovića, ali je golman rada ponovo bio na visini
71'
Izlazi Arsenijević, ulazi Lutovac
71'
Izlazi Abubakar, ulazi Ilić
77'
Živkoivć šutira sa ivice kaznenog prostor po zemlji, ali samo korner
78'
Žuti karton za Budakovića zbog zadržavanja
81'
Volej Veselinovića sa 7 metara, Živković brani
82'
Trninić dobija žuti
82'
Žuti za Fabricia
84'
Velika borba na terenu, Partizan navaljuje svim snagama, rad izuzetno požrtvovan, čak i preti kontrama
85'
Subić preseca jednu loptu i onda kada je došao pred 16 metara šutira, ali preko gola
86'
Na terenu povređen leži već preko minuta Trninić...
87'
Opasna kontra Rada, Denić izlazi poludesno sam i šutira u spoljni deo mreže
88'
Ninković pokušava udarcem, ali igrači rada su stalno u bloku, veoma su požrtvovani
88'
Velika šansa za Živkovića, gađao je sami ugao sa 15 metara po sredini gola, a lopta prolazi na koji santimetar od stative
90'
Šaponjić postiže gol, ali je ofsajd
90'
Igraće se još 5 minuta nadoknade
90'
90+1 Žuti akrton za Babovića zbog pokušaja iznuđivanja penala
90'
Žuti akrton za Vica
90'
90'+5 Korner, šansa za Šaponjića, a Budaković fenomenalan i hvata loptu na gol liniji
90'
90'+5 Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.

tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24098 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24097 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24096 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24095 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24094 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24093 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24092 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24091 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24090 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24089 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24088 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24087 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24086 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24085 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24084 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24083 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24082 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24081 tmt_FKP-RAD_23.9.2015_01_24080