Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Radničkog, koji napadaju ka Jugu
2'
Partizan krenuo od prve lopte sa napadima ka golu Nišlija...
4'
Gosti prvi pripretili dugom loptom, ali je Živković istrčavanjem i izbijanjem lopte sprečio nešto opasnije po svoj gol
6'
Prva opasna akcija crno-belih, počela od Božinova, onda je Abu izbacio Lkeovića koji centrira, a Brašanac na prvoj stativi udara glavom ali lopta ide pored gola
9'
Gužva u 16 metara gostiju, redom su pokušavali Brašanac, Jevtović, a lopta je na kraju izbijena u polje
11'
Fenomenalna akcija koju je počeo Lukić, prošao po strani idealno zavrnuo, tu je Brašanac prosledio usamljenom Abubakaru na levo, koji šutira jako ali preko gola
16'
Radnički u klasičnom bunkeru i samo povremeno pokušava polukontrama
18'
Žuti za Brašanaca
18'
Radnički izveo prekid, nabačena lopta oko peterca visoka kao sveća, Živković krenuo na nju i okliznuo se, ali je neko glavom uputio loptu u spoljni deo mreže
19'
Božinov u prilici, lepo je primio loptu, okrenuo se i šutnuo, a golman dobro reaguje i brani
26'
Žuti za Petrovića
30'
Radnički umirio igru i gledamo igru uglavnom na sredini terena
32'
Blažić ubacuje jednu loptu sa centra, na drugoj stativi utrčava Apostolivić i u padu hvata volej, koji odlazi tik pored stative
34'
Lukić centrira desnom sa leve strane, ali oko peterca Abu podlazi pod loptu
36'
Marjanović dobija žuti karton
38'
Božinov i Brašanac u dva navrata na šutu iz kaznenog prostora, ali oba puta blok odbrane bacanjem u noge
39'
Lukić pokušava šutem sa 20 metara, golman brani
43'
Skraćeni korner sa desne strane, Živković drektno na gol u prvi ugao, golamn opet na nivou i brani
45'
Igraće se još 1 minut
45'
45'+1 Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
50'
Solo prodor Živkovića, muljao je oko 16 metara i onda gurnuo ka Brašancu koji je bio sam, ali mu je lopta pobegla
53'
Lekoviću žuti karton
54'
Abubakar izaziva uzdahe posle šuta sa 16metara, ali je lopta prohujala tik pored stative
55'
Izlazi Lukić, ulazi ilić
55'
Izlazi Petrović, ulazi Đorđević
57'
Nova bomba Abubakara sa 17 metara, golman jedva odbija loptu
61'
Šansa za radnički posle ubačene lopte, Zemljanuhin je ostao potpuno sam na 12 metara i šutirao pored gola
62'
Izlazi Božinov, ulazi Šaponjić
62'
Marjanović pravi dva uzastopna faula za karton, ali sudija nije smeo da mu pokaže jer bi to bio automatski crveni...
64'
Dve velike šanse u istom napadu, najpre je Šaponjić izbio sam i šutirao, golman brani i odbija loptu, na koju natrčava Leković, ali je lopta na gol liniji pogodila u gomilu igrača i odbila se u polje
67'
Žuti za Bogdanovića
67'
Izlazi Apostoliović, ulazi Tomić
70'
Bulatović opasno preti udarcem sa 16 metara, lopta pogađa spoljni deo mreže
74'
Živković opaljuje iz slobodnjaka, golamn boksuje
74'
Izlazi Abubakar, ulazi Stevanović
77'
Blažić udara po lopti, Živković brani
78'
Stevanović ulazi u kazneni prostor u rukama je oboren od odbrane, sudija ostaje nem
79'
Posle kornera Stevanovića, Živković šutira desnom sa ivice kaznenog prostora, lai je opet odbrana u bloku
81'
Partizan žestoko navaljuje, ali nema prvih šansi za gol, igra se praktično na jedan gol, veliki pritisak
85'
Pokušaj Lekovića desnom, ali slab udarac
90'
Šaponjić u lepoj šansi, ali je loše šutirao levom
90'
Igraće se još 4 minuta nadoknade vremena
90'
90'+2 Balažicu žuti karton
90'
90'+2 Izlazi Zemljanuhin, ulazi Mrkić
90'
90'+4 Ilić izbacuje steanovića samog koji niti šutira niti centrira i lopta prohujava pored stative
90'
90'+4 Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.