Pomoćnici: Kim Thomas Haglund i Frank Andås (NOR)

Četvrti sudija: Sven Erik Midthjell (NOR)

Dodatne sudije: Ken Henry Johnsen i Svein-Erik Edvartsen (NOR)

grbpartizan Partizan:  Živko Živković, Vulićević, Nemanja Petrović, Balažic, Fabricio, Brašanac, Babović, Lukić, Andrija Živković, Abubakar, Božinov.
Klupa: Kljajić, Bandalovski, Ćirković, Ilić, Kosović, Trujić, Šaponjić.

bate_logo BATE: 16 Čermnik, 25 Mladenović, 33 Poljakov, 8 Volodko, 9 Aleksievič, 15 Žavnerčik, 19 Milunović, 22 Staševič, 81 Hleb, 20 Rodionov, 62 Gordejčuk.
Klupa: 34 Soroko, 4 Dubra, 7 Karnicki, 17 Rios, 23 Olekhnovič, 55 Baga, 13 Signevič.
Trener: Aleksandar Jermakovič

tmt_fkp-bate_26.8.2015_01_22823

Dobro došli na stadion Partizan!

Temperatura na stadionu u 20:00h je 24ºC, a vlažnost vazduha u ovom momentu je 73%. Stadion se polako puni, a jug je već skoro pun…U 20:10h stadion je već popunjen 90%, a navijači još ulaze…

Mušema je na centru, a na svim stolicama na stadionu već se nalaze crno-bele zastavice, kao podloga za koreografiju koja se sprema pre meča.

2
Bate
1
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Partizana
3'
Žavnerčik dobija žuti karton
4'
Posle prekida odbijena lopta i udarac Petrovića sa 25 metara pored gola
5'
Posle kornera za Bate, udarac Mladenovića sa 25 metara, Živković lako hvata
5'
greši Fabrico, i Gorbejčuk dolazi na 16 metara i šutira tik pored gola
7'
Abu odlično prolazi po levoj strani i centrira ka Živkoviću, koji na drugoj stativi udara loptu glavom, ali loš udarac
9'
Balažic dobija žuti karton
10'
Igra dosaa potpuno ravnopravna sa dosta ispitivanja na obe strane
12'
Abu raspoložen na početku, probija po levoj strani i zavrće, ali ga ostali ne prate
13'
Opasna situacija pred golom, Rodionov uleće sam ispred Živkovića, ovaj se baca u noge i dobija đon u telo.
16'
Izlazi Aleksievič zbog povrede, ulazi Signevič
20'
Mladenović zavrćesa krila, Signević glavom šutira preko gola ispred prve stative
20'
Žuti karton za Mladenovića, Bate igra na poetku vrlo grubo
22'
Ponovo Abu pravi paniku u odbrani, ali opet nikog nema da ga isprati
23'
Bate deluje u ovij prvih 23 minuta povezanije i dosta čvršće, posebno na sredini terena, a izlaze i na visoki presing
25'
0:1 strelac posle kontre Staševič, koji je sačekao odbijenu loptu posle fenomenalne odbrane Živkovića i smestio je u sam donji ugao
26'
Abu ponovo prolazi do linije i zavrće na 3 metra od gola na drugu stativu, tamo je Živković uklizao i promašio loptu
32'
Opasan napad gostiju, centrirana lopta, odbijena, a Volodko iz povoljne pozicije šutira pored gola
35'
babović posle velike gužve šutira lobom sa 15 metara, ali je lopta nekog pogodila i ide u korner
36'
Odlični Abubakar šutira sa 16 metara iskosa i pogađa spoljni deo mreže
37'
Izlazi Božinov zbog povrede zgloba, ulazi Šaponjić
37'
Posle kornera skače visoko Balažic i šutir aglavom preko gola
38'
Posle primljenog gola Partizan je uspostavio posed lopte, ali nema prilika za gol, nisu opasni
42'
Živković idealno centrira ka Abubakaru na drugoj stativi, ali je u poslednjem trenutku Žavnerčik skida loptu i sprečava gol
44'
babović iz skrećenog kornera ubacuje, Balažic skače glavom i lopta ide pored gola
45'
Igraće se još 2 minuta nadoknade
45'
45+2' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Hleb pravi ršum u odbrani, a odna Signević pogađa stativu i na sreću Gordejčuk odbijenu loptu prebacuje preko gola
50'
Babović nabacuje iz prekida, Šaponjić udara glavom pored gola
54'
Faul nad Brašancem na ivici kaznenog prostora, Moen ne svira faul
55'
Signevič glavom prebacuje gol posle kornera
57'
Gosti i dalje kidaju po celom terenu, Partizan nikako da poveže redove
59'
Velika šansa za Hleba u solo akciji, ali je Živković ušao u šut sa 7 metara i odbranio čist gol
62'
Živković nabacuje ka Šaponjići koji šutira, lai ništa od gola
63'
Izlazi Lukić, ulazi ilić
65'
Stašević dobija žuti karton
70'
Partizan je uspostaio malo igru i uporno pokušava da napadne, ali nikako da se napravi neka prilika za gol
71'
Vulićević centrira, skače Abu i glavom šutira u gornji deo mreže
72'
Par duplih pasova u 16 metara, a onda Brašanac špicom sa 12 metara šutira po zemlji, golman uspeva da uhvati loptu
74'
1:1 strelac Petrović koji je centrirao a Žavnerčik je skrenuo od odbrane u gol
75'
Izlazi Hleb, ulazi Karnicki
77'
Frka u 16 metara, ali je Šaponjić izblokiran posle šuta
80'
Abubakar šutira iz okreta pored gola sa 16 metara
84'
frka oko kaznenog prostora, Abu šutira, lopta se odbija ka šaponjiću koji je sam, ali je ofsajd
87'
Partizan uporno napada svim snagama, ali je gosti čvrsto i uporno brane sa svih 11 igrača iza lopte
90'
Izlazi Gordejčik, ulazi Rios
90'
Igraće se još 3 minuta nadoknade
90'
90+3' 2.1 strelac šaponjić makazicama posle gužve oko peterca
90'
90+4' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.