grbpartizan Partizan: Ž.Živković, Vulićević, Balažic, Dornelaš, N.Petrović – Jevtović, Brašanac, Babović (od 83. Ilić) – Oumaru (od 70. Ninković), A. Živković, Božinov (od 19. Šaponjić).

1
1'
Meč je počeo. Prvi sa centra krenuli su igrači Steaue.
2'
Prva poluprilika posle centaršuta Petrovića, golman rukom izbija po zemlji loptu i zamalo da dodje do Babovića na 16 metara...
5'
Partizan ušao u meč dosta otresito i ofanzivno
8'
Šutirrao je Breveld sa 20 metara Živković brani
10'
Abubakar probija po levoj strani, ubacuje na peterac ka Božinovu, ali je odbrnaa u polednjem momentu sprečila gol
12'
Ubačena lopta na peterac Partizana, ali je Hamrun na drugoj stativi za malo zakasnio...Sreća...
14'
Babović posle jedne gužve šutira sa 16 metara, ali ništa
16'
Božinov se uhvatio za zadnju ložu i ostao je da leži na travi...
19'
Božinov izlazi, ulazi Šaponjić
20'
Steaua poslednjih 10 minuta igra visoki presing i stvara probleme crno-belima
24'
Bomba Živkovića sa 25 metara, Kožokaru odbija loptu, ona je vraćena ka Abubakaru, ali ispred njega je odbijena u korner
25'
Posle kornera Živkovića, Jevtovića strašno udara loptu glavom sa 7 metara, a Kožokaru spašava čist gol fenomenalnom odbranom
34'
Periiod mirnije igre na obe strane, uglavnom na sredini terena
40'
Popa dobija žuti karton
43'
Živković ka Šaponjiću, udarac, ali Varela blokira
45'
Hamrun šuira sa 18 metara malo iskosa sa leve strane, Živković brani
45'
Igraće se još 1 minut nadoknade
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
47'
Popa driblinzima dolazi na 10 metara od gola i onda šuitra nebu pod oblake. ovo je bila šansa dosadašnjeg toka utakmice.
51'
kakva bomba Hamruna sa 30 metara, lopta je usput zakačila i Jevtovića i krenula pod prečku, a Živkjović fenomenalno skida ovaj šut
58'
Fabricio dobija žuti karton
60'
Vodi se teška taktička borba na celom terenu uz veliku borbebkost obe ekipe
62'
Goooolllll. 0:1 strelac Vulićevič posle odlične akcije, ubacio se na pas Živkovića i prizemnim udarcem sa 13 metara pogodio suprotni ugao
64'
Žuit akrton za varelu posle faula nad Abubakarom, a iz slobodnjaka Jevtović pogaša golmana
65'
Izlazi Popa, ulazi Tudorie
70'
Ulazi Ninković, izlazi Abu
73'
Breveld dobija žuti karton
75'
Izlazi Breveld, ulazi Tahar
76'
Tioška pokušava posloe velikog pritiska udarcem, ali pored gola
77'
Petrović dobija žuti karton
80'
Steaua svim silama napada a Partizan se bori kao lav. Sada jedna prilika, lai je Živković izleteo i sprečio bilo kakvu opasnost
81'
1:1 strelac Varela posle prekida sa desne strane
83'
Izlazi Babović, ulazi Ilić
89'
Diomaći u veliko mnaletu, napadaju sa svih strana, crno-beli za sada odolevaju
90'
Jaoj kakva šansa za Brašanaca. Živković ga je pronašao dugom loptom samog kao uh na petercu po sredini gola, lai je prbacio visoko preko gola
90'
90+1' Hamrun je bio potpuno sam na 7 metara u povratnoj lopti, ali Žile fenomenalno nogom spašava gol
90'
90+2' Izlazi Hamrun, ulazi Mihalčea
90'
90+3' Odličan pokuša Živkovića levom sa 18 metara, lopta ide tik iznad prečke
90'
90+4' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.