Klupa: 12 Mirković, 8 Torbica, 15 Spremo, 20 Tomović, 22 Banjac, 26 Jondić, 29 Manojlović.

Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
4'
Partizan napada od prvog minuta, gosti se brane i pokušavaju kontrama
4'
Živković idealno centrira sa leve strane, a Brašanac glavom iskosa sa 5 metara pravo u golmana. Prva šansa...
7'
Abu šutira sa prve stative, neko je sklonio sa linije, Fabricio ponovo glavom, opet je skida odbrana sa linije, a onda šut sa distance golman brani
8'
1:0 strelac Božinov posle kornera sa leve strane
9'
Velika ofanziva crno-belih ne jenjava
14'
Babović izbacuje Živkovića u kontru, on ide sam ka golu iskosa, ali ga pred golom sustiže odbrana i uklizavanjem sprečava gol
15'
Kakva sada šansa za Spartak. Ilić je izašao potpuno sam pred živkovića i šuitrao, a Žile brani čist gol
21'
Prelepa akcija Partizana: tri dupla pasa, na kraju Živković centrira desnom nogom, Lukić sam na drugo stativi glavom, ali je gurnut sa leđa, lopta se odbija do Božinov koji šutira, a golman brani
23'
Lukić šuitra sa distance, golman brani
24'
Vulićević idealno zavrće, Abu skače i neko ipred njega udara loptu, inače je bilo opasno po gol
25'
Lukić dobija žuti karton
29'
Milošević šutira sa 18 metara pored gola
29'
A sada i Plavšić... i korner
35'
Period mirnije igre, uglavnom na sredini terena
41'
Bakljada na Jugu u ovim momentima
42'
lepa akcija, na kraju Žile ulazi sam do prve stative i onda samo korner, neko je presekao put lopti
43'
Nova fenoemnalna akcija Živkovića, izbacuje Abubakara u rupu, koji utrčava u 16 metara, malo je gurnut, a onda Božinov šutira desnom odbijenu loptu i pogađa rogalj
45'
Igra se još 1 minut nadoknade
45'
Živković iz kornera, Abu skače u lepoj prilici, a sudija Piper (nervira non stop gledaoce) pokazuje neki faul koji je samo on video
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Izašao je ivanović, ušao Torbica
47'
Lukić lepo prodire i centrira, ali je golman istrčao i uhvatio loptu ispred Božinova
48'
korner Živkovića, Abu viskoko skače i sa 5 metara prebacuje gol. Šteta...
51'
Lukić izvanredno spaja Božinova sa golom, ali je Valeri loše primio loptu i ništa od gola
52'
Makarić gađa lepo gol, a Živković spašava u poslednjem momentu
55'
Strašna kontra preko Božinova, uposlio je živkovića koji udara lažanjak i šutira, a golman brani sa 5 metara iskosa
55'
Izlazi Božinov, ulazi Ilić
57'
Neverovatna stvar se desila....na iznenađenje celog stadiona i svih igrača očajni sudija Piper je pokazao na belu tačku za Spartak
57'
Fabricio dobija žuti karton
59'
1:1 strelac Torbica iz smešnog penala
60'
Fabricio sa centra ispucava loptu, a golman jedva uspeva da je ukroti
62'
Lukić fenomenalno prizemnim udarcem u ugao, fenomenalni golman vadi loptu
63'
vulićević centrira balažic glavom samo do golmana
65'
Vulićević ubacuje loptu, Lukić kreše glavom, lopta prolazi na drugu stativu odakle Živković vraća na peterac ka Baboviću koji šutira iz prve preko gola
67'
Janoševiću žuti karton, a počelo je izležavanje i zadržavanje lopte od strane igrača Spartaka
69'
Živković nabacuje loptu, na drugoj stativi Petrović potpuno sam promašuje gol. kakva šansa...
70'
Izašao je Milošević, ušao jondić
70'
Kakva još jedna prilika za Brašanca, šutirao je povratnu loptu sam sa 16 metara, a golman kao da ima 100 ruku i brani iz samog ugla
74'
Jočić šuitra sa 18 metara, neko je ušao u blok i lopta ide u korner
75'
Nova velika prilika ovog puta za Živkovića, koji je na ubačenu loptu Petrovića krenuo, kresnuo je i ona ide tik pored druge stative
76'
Izlazi Plavšić, ulazi Spremo
76'
Izlazi Abubakar, ulazi Šaponjić
78'
Plavšić dobija žuti karton zbog zadržavanja
78'
Šaponjič odmah u prilici za gol, ali pogađa spoljni deo mreže
78'
Izlazi Babović, ulazi Trujić
79'
mezei dobija karton
80'
Žuti za Brašanca
85'
Živković ka Iliću, koji vraća loptu ka drugoj stativi, ali kasni trujić da je ćušne u gol
86'
Živković idealno zavrće sa leve strane, utrčava Šaponjić i pogađa prečku
88'
balažic dobija žuti karton
90'
igraće se još 5 minuta
90'
90+2' Vulićević centrira, trujić ide na loptu i gurnut je sa leđa, a sramotni sudija Piper ne svira penal
90'
90+5' Živković lobuje golaman, ovaj skida sa prečke
90'
90+5' GGGOOOOOLLLLLL 2:1 strelac Lukić iz gužve posle kornera. Žile je nabacio, a lukić je primio desnom butinom i onda levicom zakucao pod prečku!
90'
90+6' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.