grbpartizan Partizan:  Živko Živković, Stevanović, Bogosavac, Ostojić, Ćirković, Lukić, Ilić, Ninković, Grbić, Trujić, Kojić.
Klupa:Kljajić, Glavčić, Marinković, Luka, Ivan Petrović, Golubović, Šaponjić.

2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra su krenuli igrači Partizana
1'
Odmah na početku prva prilika za Kojića za šut sa 16 metara, ali je odložio ka Grbiću, koji centria, ali nema opasnosti
6'
Tintor dobija žuti karton za brutalan start na kojiću.
7'
Pavlović u šansi sa strane na 5 metara, Živković brani
9'
Novi Pazar igra izuzetno oštro u pvim minutima, čak i grubo, a sada je grbić dobio udarac i leži na travi
13'
0:1 strelac Trujić posle velike gužve i šuta grbića, koji je odbijen, a onda je Trujić u padu pogodio ugao gola
16'
Radivojević u šansi, Živko brani
17'
grbić u lepoj prilici kroz sredinu na 15 metara, ali je zakasnio na loptu
22'
1:1 strelac Pavlović iz penala. koji jre iznudio Aškovski bacivši se kao da ga je bager pogodio.
23'
Kojić u velikoj prilici, Zečević brani
24'
Trujić se lepo ubacio na peterac, dobija loptu i šutira koji milimetar pored gola
25'
Sudija svira drugi penal za Novi pazar koji izvodi Radivojević, a Živković brani
27'
2:1 strelac Aškovski glavom posle centaršuta Stevanovića, a odbrane je sve nemo posmatrala
30'
ponovo grbić u velikoj šansi, ali loše prima loptu i ništa od šanse
32'
Radivojević potpuno sam na 12 metara šutira, Živković brani
34'
Ninković šutira sa 16 metara, ali visoko preko gola
40'
Kojić dva puta pokušava iz kaznenog prostora, ali nema ništa od šanse ili gola
45'
Kakva velika prilika za Pavlovića u kontri, izašao je potpuno sam, lai se na kraju spetljao i lopta muj otišla u aut
45'
Igraće se još 2 minuta
45'
45+1' 2:2 strelac Kojić iz velike gužve ugurao je loptu u gol, kao da je napravio tač daun.
45'
45+2' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
Oba penala u I poluvremenu iznudio je Aškovski
49'
Tintor jako šutira glavom posle kornera, preko gola
54'
Period igre uglavnom na sredini terena
58'
Izlazi Grbić, ulazi Glavčić
59'
Glavčić dobija žuti karton. Sudija Glođović danas ponovo ,,briljira'' protiv Partizana. Prvi start i dečku daj ežuti karton, a ovakvih startova je bilo napretek
63'
Pas Glavčića ka usamljenom Stevanoviću koji kasni sa šutom sa 8 metara i samo korner
65'
trujić u prilici d acentrira, ali je loše to uradio
68'
Izlazi Radivojević, ulazi Obrovac
69'
ilić do Ninkoviću u 16 metara, šut iz prve tik pored gola
71'
Izlazi Trujić, ulazi Golubović
72'
3:2 strelac Aškovski posle velike greške sudije koji nije svirao faul na centru i u nastavku akcije Kojić daje pod faulom pogrešan pas i pada gol u kontri
75'
Izlazi Stevanović, ulazi Pavlović Petar
76'
Izlazi kojić, ulazi Šaponjić
80'
Glavčić spaja sa golom Ninkovića, usledio je slab šut i golman brani
81'
izlazi Aškovski, ulazi adrijano
82'
Pavlović Predrag u velikoj šansi, ali je Ostojić sprečio blokom u poslednjem tenutku gol
89'
Žuti dobija Obrovac
90'
Ninkoviću žuti
90'
Igraće se još 4 minuta
90'
90+1' Lukić centrira, Šaponjić skače glavom i šalje loptu tik pored gola
90'
90+4' Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.