Partizan – Steaua 4:2 (1:2)

najava_partizan_steaua_naslovna

Takmičenje: UEFA Liga šampiona, 3. kolo kvalifikacija,revanš meč Mesto i datum: Beograd, 5.8.2015. Stadion: Partizan Vreme početka: 20:30CET Gledalaca:  Direktan TV prenos: RTS

Službena lica:

Delegat: Mark BLACKBOURNE (ENG) Sudijski posmatrač: Luciano LUCI (ITA) Glavni sudija: Istvan VAD (HUN) Prvi pomoćni sudija: Peter BERETTYÁN (HUN) Drugi pomoćni sudija: László VISZOKAI (HUN) Četvrti sudija: Sandor ANDO-SZABO (HUN)

Sastavi timova

grbpartizan Partizan: Živko Živković, Vulićević, Nemanja Petrović, Balažic, Fabricio, Jevtović, Babović, Brašanac, Živković, Aboubakar, Božinov.
Klupa: Kljajić, Ćirković, Bogosavac, Ninković, Ilić, Trujić, Šaponjić
Trener: Zoran Milinković

FC_Steaua_Bucuresti_SA_Logo Steaua: 12 Kožokaru, 6 Pap, 13 Toska, 22 Alcenta, 33 Varela, 7 Ćipćiiu, 11 Muniru, 14 Hamrun, 21 Breveld, 15 Tade, 77 Popa.
Klupa: 1 Nita, 2 Rapa, 16 Giljerme, 8 Filip, 23 Tahar, 17 Tudorie, 80 Janču.
Trener: Massimo Pedrazzini

Dobro došli na stadion Partizan!

4
Steaua
2
1'
Meč je počeo, prvi sa centra krenuli su igrači Partizana
1'
3'
Opasan napad preko Hamruna koji šutira, neko glavom skreće u korner, posle koga ješ jedna opasnosz na desnoj stativi, ali je petroivć izbio u polje
5'
Babović u poluprilici sa strane, šutira blok i korner
5'
Velika šansa za Balažica, kome loptu idealno ubacio na peterac Živković, ali je Grega zakačio kolenom i butinom i golman stiže da je odbrani
8'
GGGooollll 1:0 strelac Babović posle greške odbrane Steaue, on je sačekao loptu i ubacio u gol
11'
1:1 strelac posle faula na dBalažicem Muniru
18'
Abu šutira sa 25 metara pored gola
20'
Vulićević centrira, a babović u padu iza leđa šutira u padu, lopta ide tik pored stative
26'
Ćipćiu šutira iz slobodnjaka preko gola
27'
Tade pogađa prečku a Žile je malo kresnuo loptu taman da ne uđe u gol
32'
Hamrun krade jednu loptu na 30 metara i opasno se sjurio ka golu, nabacio, ali je Tade zakasnio na loptu
33'
1:2 strelac posle polukontre Hamrun preciznim udarcem sa 15 metara u sami donji ugao
38'
Babović izvodi prekid, Božinov postiže gol, a pomoćni maše ofsajd i bio je u pravu. Gol je poništen
43'
Babović lepo u prostor ka Abubakaru, ali je golman brži
45'
igraće se još jedan minut nadoknade
45'
45+1' Kraj I poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
48'
Penal nad Brašancem i crveni karton za varelu
49'
Božinov pogađa stativu iz penala
51'
Izlazi ćipćiu, ulazi Giljerme
54'
Žuti karton Alcenar
56'
Hamrun dobija žuti karton
56'
Petrović centrira, Božinov glavom preko gola
57'
Giljerme žuti
60'
Gooollll 2:2 strelac Jevtović udarcem sa 25 metara, a Pap je skrenuo loptu koja ulazi u gol
60'
Ulazi Ilić, izlazi Božinov
61'
Žuti za Bredfelda
62'
Bomba iz slobodnjaka Fabricia, golamn ipak brani
63'
Tade iznenada ostaje sam na 15 metara, lai na sreću šutira tik pored gola
64'
Breveld i Pap u dve prilike u jednom minutu, lai na sreću jednom je Vulićević sprečio, a drugi put lopta ide rpeko gola
69'
GGGGGooooolllllll 3:2 strelac Živković
70'
lepa akcija, Žile dobija loptu iskosa u kaznenom prostoru udara lažnjak i onda levicom pogađa suprotni ugao gola
72'
Izlazi Breveld, ulazi Tudorie
79'
Partizan u ovim mometima igra pametno, drži loptu i širi igru
82'
Živković đravi čarlamu po desnoj strani, idealno zavrće, lai je ispred Abua skita lopta za gol
84'
Brašanac lažnjak i udarac levom sa 15 metara preko gola
87'
Žile ponovo u solo akciji i šuitra, ali samo je dobio blok
89'
Abu u kontri, Žile je sam, ali Abu mu kasno daje loptu inače bio bio potpuno sam ispred golmana
89'
90'
GGGGGoooooollll 4.2 strelac posle kornera Trujić
90'
Igraće se još 5 minuta nadoknade
90'
90'
90+6' Kraj utakmice
90'

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.