Velika šansa za Božinova posle pasa u prostor Brašanaca
9'
Živković šutira sa centralne pozicije sa 22 metra preko gola
13'
Partizan ima veći posed lopte, ali domaćini pokušavaju izuzetno štrom igrom da naprave nešto iz kontri
16'
iluridze u opasnom prodoru po levoj strani, na kraju je šutirao, žile brani tešku loptu
18'
Lepa akcija, Babović je uposlio Božinova koji propušta loptu, natrčava Živković i šutira tik pored gola
18'
Žuti karton za Modebadzea
24'
prekid za Iluridzea, lopta ubačena, neko je kači glavom i ona preleće iznad prečke. Opasno..u nastavku nova opasnost posle kornera, ali na sreću nema gola
26'
Bomba Gvalie lopta je fijuknula pored stative sa 25 metara
37'
0:1 strelac Brašanac posle odličnog prodora Petrovića, koji j izbacio dva igrača u slalomu, jednom ćušnuo i kroz noge a onda lopta ka Brašu i prava bomba Brašanaca sa 12 metara po sredini gola
39'
Abu posle lažnjaka šutir sa 18 metara golman brani
42'
Božinov preti posle dobre lopte Petrovića, samo korner
44'
Lopta je dvaput prozujala kroz peterac, da bi posle kornera Modebadze glavom šutnuo koji milimetar pored stative
45'
Kraj i poluvremena
46'
Počelo je II poluvreme
46'
izašli Iluridze i Papava, ušli Mashukov i Kvirkia
47'
Brašanac dodija žuti karton
50'
Živković u lepoj prilici, ali je šuitrao u padu pored gola
50'
54'
šut iluridzea sa 18 metara pored gola
58'
kakva šansa za Abubakara, bio je posle dubinskog pasa potpuno sam ispred golmana i gađao ugao a golman fenomenalno spasio gol. Šansa utakmice.
60'
balažic dobija žuti karton
62'
Idealna kontra preko Babovića u kojoj Žile ostaje sam na 12 metara, ali mu je pre šuta zasmetao Božinov i ništa od gola
64'
0:2 strelac Abubakar. Dupli pas Abua i Žileta kroz noge, i Abu uleće i smešta loptu u gol
68'
žuti za Martsvaladzea
68'
izlazi Božinov, ulazi ninković
69'
Žile uleće fenomenalno po zemlji i skida loptu ispred igrača koji se spremao da je ubaci u gol
73'
Strašan dupli pas Živkovića i Abubakara, ovaj potonji uleće i špicom šutira tik pored gola
79'
ulazi Ilić, izlazi Brašanac
81'
Ninković posle solo prodora šuitra golman brani iz ćoška
82'
izlazi Martsvaladze, ulazi eristavi
87'
Izlazi Abu, ulazi Šaponjić
88'
Prečka iz slobodnjaka sa 18 metara, pogađa je Eristavi
90'
Živković se lepo lažnjakom oslobađa igrača i šutira sa strane, golman brani
90'
Igraće se još 3 minuta
90'
Kraj utakmice

Fotografije

Fotografije će biti postavljene početkom drugog poluvremena. Hvala na strpljenju.